Vzhled interiéru

Moderní design stěny ordinace lékaře s překližkovými panely a krásnými ilustracemi

Nástěnná závěsná lampa z překližky na recepci

Atraktivní a moderní design interiéru charakterizuje tuto moderní lékařskou praxi. Lékařská praxe se nachází v řeckém Soluni. Skvělý design interiéru vytvořil v roce 2015 talentovaný tým Malvi. V moderní lékařské ordinaci jsou ordinace dvou lékařů, kteří působí v různých lékařských oborech. Jeden lékař je specialista na porodnický ultrazvuk a druhý dětský kardiolog. Zákazníci chtěli lékařskou praxi, která byla přátelská, vstřícná, ale zároveň profesionální. Návrháři interiérů dostali za úkol vytvořit prostor, který odráží různé osobnosti a lékařské specializace lékařů.

závěsný obklad z lehké překližky na recepci

Zkušební místnosti obou lékařských ordinací a kanceláře specialistů byly konkrétně umístěny na obou stranách chodby, aby se minimalizoval hluk a vytvořil pocit oddělení obou oblastí. Díky tomuto rozdělení funguje střední oblast jako nárazníková zóna, ve které jsou umístěny vedlejší místnosti, jako je místnost pro zaměstnance, toaleta a sklad.

světlé překližkové stropní osvětlení v hale

Aby se zdůraznila dvojí funkčnost lékařské praxe, byly navrženy dvě různé čekárny, do kterých se lze dostat samostatnými vchody, ale sdílejí společnou recepci. V obou čekárnách nabízejí bílé stěny ideální kulisu pro atraktivní design stěn.

lavičky pokoje interiérový design stěna umění

Čistý, bílý povrch stěny dokonale představuje umělecká díla na míru od renomovaného ilustrátora Stavrosa Damose. Nástěnné malby zobrazující těhotnou ženu, novorozené dítě, strom s ptáky, květiny a kolo bez problémů zapadly do místnosti.

stěna dekorace čekací plocha stromy ptáci jednoduché

Vzhledem ke krásnému designu stěn byla hravým způsobem obsazena specializovaná oddělení obou lékařů. Moderní lékařská praxe fascinuje také zajímavým obložením stěn. Vyčnívající struktura v místnosti, která přerušuje čekárnu, je obložena překližkovými panely různých tloušťek.

překližkové panely obklady stěn světlé čekárny haly obrazy

Stěny s překližkovým obkladem slouží jako vizuální spojení mezi oběma oblastmi čekárny. Panely z překližky fungují jako funkční prvek designu místnosti a byly použity na recepci, na dveřích ordinace a na skryté skladiště. Elegantní závěsná lampa nad recepčním pultem byla také vyrobena z překližky a vytváří celkový harmonický obraz.

překližkové panely na obklady stěn lehké pro děti

Úspěšná souhra překližkových panelů, nádherných dekorací stěn a jednomyslného zbytku nábytku vytváří teplé, klidné a přátelské prostředí, které zachovává pocit profesionality.

malování stůl děti čekárna nástěnná malba osvětlení lavice

čalounění lavice moderní design ordinace lékaře

těhotná čekárna haly překližkové stěny

čekárna moderní ordinace lékaře sedací lavice béžové

moderní lékařská praxe nástěnný design fahrr

pracovní stůl překližkové panely stěna design stůl

kardiolog praktikovat interiérový design dekorace na zeď barevná

dekorace na zeď barevný design ptačí větve

ultrazvuk moderní lékařská praxe design interiéru jednoduchý

* Návrh ordinace lékaře vytvořil MALVI navrženo