Vzhled interiéru

Modern Family Apartment – Moderní obývací prostor s minimalistickými tóny

moderní rodinný byt moderní obývací pokoj minimalistický obývací pokoj sedací koberec rustikální závěsná lampa okno

Tento moderní rodinný byt v Brovary na Ukrajině navrhl Za-Za Interior Design. Plánování půdorysu bylo omezeno skutečností, že všechna okna jsou na jedné straně budovy. Hlavním cílem bylo vytvořit na poměrně velké celkové ploše funkční a moderní rodinný byt pro mladý pár s dětmi. Jednou z největších výzev, se kterými se návrháři potýkali, bylo zajistit v bytě dostatek přirozeného světla.

Výběr správných barevných tónů pro moderní rodinný dům

moderní rodinný byt moderní obývací pokoj minimalistický obývací pokoj sedací souprava koberec rustikální jídelní stůl TV police

Z tohoto důvodu návrháři naplánovali tři místnosti kolem oblasti oken: hlavní obývací pokoj, dětský pokoj a kancelářský pokoj. Ten je spojen s kuchyní skleněnými dveřmi od podlahy ke stropu. Je to důmyslný způsob, jak vnést přirozené světlo do interiéru domu. V tomto zvláštním případě slouží kuchyňský obývací pokoj jako ohnisko postýlky a místo setkávání pro celou rodinu.

moderní rodinný byt současný obývací pokoj minimalistický obývací pokoj sedací souprava koberec rustikální závěsná lampa

Pohovka a jídelní stůl jsou umístěny vedle sebe, takže každý zařizovací prvek plní chytrou strategickou roli. Kreativní představivost designérů umožnila současný životní prostor pro mladé lidi, přičemž projekt zaujme svou individualitou a minimalistickými tvary a barvami. Současně by měl vzniknout neutrální interiér a osobní akcenty pro moderní rodinný dům.

moderní rodinný byt přátelský k dětem Polička vhodná pro děti Nástěnný plochý dřevěný stůl s průmyslovým designem

Současný vkus upřednostňuje různé dekorace, a proto návrháři interiérů pověsili na stěny abstraktní umění a obrázky. Příkladem je obrázek velryby, který lze vidět v obývacím pokoji. Dřevěná deska stolu kontrastuje s moderním stylem a v obývacím pokoji vytváří rustikální a lehce industriální atmosféru. Takové kombinace dávají bytu více charakteru a individuálních vlastností, které zdůrazňují určité vlastnosti.

koupelnové zrcadlo dřevěné obložení cihlová zeď cihlová bílá skříň

Při navrhování tohoto projektu museli designéři přemýšlet způsobem přátelským k dětem. Pokusili se to udělat přidáním některých prvků, ze kterých interiér začal vypadat módněji. Jako příklad – hrubé betonové vložky na rozdíl od jemných květinových vzorů. Současně s cihlovou zdí natřenou na bílo navrhli další tvary, které jsou docela tradiční. Vše je navrženo tak, aby světelné LED osvětlení vytvářelo uvnitř příjemnou atmosféru a kontrastovalo se studeným betonem.

Interiérový design s klasickými prvky

kancelář místnost čalouněná zeď gauč barevné barevné dřevěné trámy okno dveře kancelář židle notebook pohled obytná budova sluneční světlo

Barevné schéma zvolené pro interiéry se skládá ze šedých a bílých odstínů, které dokonale ladí s dřevěnými prvky. Původní dřevěné trámy nechali designéři také na stropě v kancelářské místnosti. Tyto barvy společně vytvářejí neuvěřitelný efekt přirozenosti, svobody a klidu, které jsou ideální pro moderní rodinný dům.

ložnice tmavý obraz osvětlení šedé tóny hnědá kombinace barev

Ložnice a koupelna, stejně jako všechny ostatní pokoje, mají také jednoduché a praktické integrované osvětlení, které dokonale zapadne do celého prostředí. V ložnici je za postelí zajímavý světelný efekt. To vytváří teplejší šedé stěny, změkčuje pozadí a vytváří opravdu individuální atmosféru. Kuchyně je také udržována minimalistická, zatímco místnost je vybavena nejnovější technologií. Obývací pokoj má také velká okna od podlahy ke stropu, díky nimž mohou obyvatelé zažít život venku.

abstraktní umění obrázek stěna osvětlená sedací souprava dřevěná dlažba šedý betonový strop

U takto otevřeného obytného prostoru se návrháři rozhodli pro výše zmíněné rozdělení místnosti na tři zóny: zábavní prostor, jídelní kout a kuchyňský kout. Moderní rodinný byt nabízí pohodlí a pohodu během chladných zimních dnů za špatného počasí, což se v této oblasti často stává.

Navrhněte moderní rodinný byt individuálně

studovna nástěnné hodiny radiátor barevné barevné dřevěné trámy skleněné okno světlo klimatizace

Návrháři interiérů se také snažili co nejvíce maximalizovat přirozené světlo, ale dovolili si některé tmavší oblasti, které přidaly více soukromí. V interiérech použili designéři různé grafické prvky, které umožňují elegantní, svěží a geometrický interiér. Ty najdete na polštářích, stěnách, v dětském pokoji, na podlahách a ve vstupním prostoru.

dětský pokoj minimalistická šatní skříň závěsná lampa sedací část polštář stůl židle opona zatemňovací rolety laminátová podlaha

Tento moderní obytný prostor nabízí útulné, funkční a moderní prostředí. Tým odvedl vynikající práci při vytváření prostor vhodných pro děti, které jsou také esteticky příjemné. Použití dřeva, betonu a cihel v interiérech také přispívá k tomu, aby moderní rodinný dům vypadal jasně a čistě. Rozsáhlý výhled okny zve okolní svět a vytváří místo relaxace a klidu.

* Web Za-Za Interior Design

dětský pokoj minimalistický šplhající závěsná lampa postel polštář stůl židle opona zatemňovací rolety laminátová podlaha

vybavená kuchyň vybavená šedá kuchyň zadní stěna mramorová trouba kuchyňská ostrůvková pracovní deska

koupelna sprchový kout dřez radiátor kachlová šedá zrcadlo