Vzhled interiéru

Mix & Match v interiéru – redesign bytu v Barceloně ve Španělsku

Mix & amp; Match -interior-redesign-cement-tiles-concrete-open-kitchen

Na Mixu & Match in the interior je o kombinování různých materiálů a to už dávno není nové téma v módě. Tento trend se přenáší i do obývacího prostoru a vy byste konečně měli být odvážnější a více kombinovat. Inspirativním příkladem na toto téma je tento byt ve španělské Barceloně. Nedávno byl přepracován a v mixu & Stylově navržené. Používá se hlavně beton, cementové dlaždice, dřevo a černá ocel. Výsledkem je útulná obytná atmosféra s půdním charakterem.

Směs & Zápas v interiéru – cementové dlaždice, beton, dřevo a černá

Mix & amp; Zápas-interiér-redesign-obývací pokoj-styl podkroví-beton

Když vejdete do bytu, vchod vede do prostoru, který kombinuje kuchyň, obývací pokoj a jídelnu. Ty jsou od sebe vizuálně odděleny designem podlahové krytiny, ale zároveň spojeny do harmonického celku mixem materiálů. Dřevo, beton, cementové dlaždice a černá barva vytvářejí celkový hravý obraz a na určitých místech se používají tak, aby vznikaly různé oblasti bez jakéhokoli skutečného vymezení. Dříve byla mezi obývacím pokojem a kuchyní příčka. Dnes můžete vidět pouze nosiče tohoto a otevírá se prostorná, příjemná místnost.

Směs & Zápas v interiéru – útulný byt loftového charakteru

Mix & amp; Zápas-interiér-redesign-otevřená kuchyň-černé dřevo-cementové dlaždice

V kuchyni s přilehlou jídelní částí jsou podlaha, kuchyňská stěna a stěna za jídelním stolem položeny s krásnými cementovými dlaždicemi. Tímto způsobem je celý kuchyňský a jídelní kout opticky oddělen od zbytku místnosti. Cementové dlaždice vynikají jako důležitý designový prvek spojený s tradiční španělskou keramikou. Přírodní povrch dřeva dokonale ladí s okrovou barvou motivů dlaždic. Kombinace dřeva a keramiky vytváří útulný nádech, který je charakteristický pro každou španělskou kuchyni. Naproti tomu kuchyňská čela a akcentní stěna jsou navrženy zcela v matné černé barvě. Hrubý betonový vzhled vytváří přechod mezi plochami, ale také mezi materiály.

mix-match-interiér-redesign-cement-dlaždice-akcent-bambus-jídelna

Matně černé povrchy, beton a dřevo jsou designovými prvky, které se používají v každé oblasti krásného bytu. Díky tomu působí byt harmonicky a příjemně. Na mnoha místech lze dokonce vidět všechny materiály vedle sebe. Čerstvé zelené bambusové rostliny zjemňují poněkud strohý efekt a přímočaré proporce nábytku.

mix-match-interiér-redesign-cement-dlaždice-beton-kuchyň-moderní

Beton a dřevo spolu velmi dobře spolupracují a navzájem se doplňují. Prvky z černé oceli a v podstatě černé akcenty v bytě zprostředkovávají půdní charakter, který jednoduše dokonale ladí s drsným betonovým vzhledem. Nábytek do obývacího pokoje je moderní, jednoduchý a funkční. Podlaha a obklad přední stěny jsou vyrobeny ze stejného dřevěného materiálu. Šedá čalouněná sedačka dobře zapadá do dalších dvou betonových stěn.

mix-match-interiér-redesign-obývací pokoj-otevřená-kuchyně-beton-španělština

V ložnici můžete vidět další variace již známých materiálů. Střídá se beton a dřevo. Šedá stěna šatníku je téměř nepostřehnutelná a jeví se více než antracitový design šedé stěny. Diskrétní nepřímé osvětlení zvýrazňuje a zdůrazňuje hravý nábytek atraktivním a také diskrétním způsobem.

mix-match-interiér-redesign-obývací pokoj-loft-dřevo-beton

mix-match-interiér-redesign-obývací pokoj-nábytek-šedá-dřevo

mix-match-interiér-redesign-ložnice-postel-dřevo-beton

mix-match-interiér-redesign-moderní-ložnice-dřevěná podlaha-beton

mix-match-interiér-redesign-koupelna-dřevěné umyvadlo-sprcha-skleněná stěna

Půdorys – byt vpravo dole

mix-match-interiér-redesign-byt-plán-půdorys

* projekt Egue y Seta