Vzhled interiéru

Místnost se zrcadlovou stěnou pro optické efekty s ušlechtilým vzhledem

zrcadlová stěna obývací pokoj mřížka gauč koberec obrázky stojací lampa

Doby, kdy byla zrcadlová stěna okamžitě vnímána jako znak zastaralého designu, jsou pryč. Ano, zrcadlové stěny nyní slaví svůj velký návrat do interiérového designu. Jste opět in! Samozřejmě mohou vyvolat velmi odlišné dojmy, od čisté a moderní vize po luxusní a dekadentní vzhled, máme tam všechno. Mnoho obyvatel domu by určitě mělo ten retro pocit v jednom Místnost se zrcadlovou stěnou dávejte přednost, ale dnešní příspěvek se zaměřuje na obývací prostory, které jsou moderní a elegantní. Čtěte dál, podívejte se do naší obrazové galerie a dozvíte se, jak zrcadlové povrchy ve vašem domě odrážejí světlo, vytvářejí nový pocit prostoru a dodávají vašemu interiéru elegantní styl.

Pokoj se zrcadlovou stěnou v moderním stylu

zrcadlová stěna koupelna bílá jednoduchá moderní konzolová skříň

Nyní je čas předefinovat koncept zrcadlových stěn. Dokážete si například představit hezčí koupelnu, než je ta na fotografii níže? Minimalistická místnost se zrcadlovou stěnou od Iana Moora Architects je ztělesněním čistého a jasného stylu. Zrcadla zdůrazňují světlo, otevřenou atmosféru místnosti.

Zrcadlová stěna v koupelně

pokoj se zrcadlovými obklady stěn barevný design koupelna

Zrcadlové stěny jsou také skvělou volbou pro oblasti se zajímavými detaily. Tento dámský pokoj má zeď vyrobenou ze 126 dlaždic o velikosti 15 x 15 cm. Všimněte si, jak jsou chytře uspořádány podle přechodu barev. A co dalšího máme v této místnosti se zrcadlovou stěnou? Samozřejmě, žádné monotónní stěny mezi vámi by se jen cítily v depresi. Aby se tomu zabránilo, byla zde použita zrcadla. Místnost je nyní otevřenější a jedinečné dlaždice se skvěle odrážejí.

Koupelna se zrcadlovou stěnou a nástěnnými svítidly

minimalistická umyvadlo se zrcadlovou stěnou do koupelny

Zrcadlové stěny od podlahy ke stropu mohou rozhodně vytvořit místnost ve scéně, ale i když zrcadla pokrývají pouze polovinu stěny, mohou být stejně lákavá. Další moderní místnost se zrcadlovou stěnou je koupelna a přesvědčivým způsobem ukazuje velkou odrazivost zrcadla.

Zrcadlová stěna v obývacím pokoji odráží moře

pokoj se zrcadlovou stěnou moderní interiér krémový jídelní stůl lustr pohled

Zatímco mluvíme o odrazivosti zrcadel, chceme sledovat ještě jeden aspekt, který je třeba vzít v úvahu v místnosti se zrcadlovou stěnou. A pokud je přímo za oknem úchvatný výhled, pak jsou zrcadla opravdu jasnou volbou. Tento moderní byt s výhledem na moře maximálně využívá jídelnu se zrcadlovou stěnou, která do domu přináší modrou barvu oceánu.

Zrcadlová stěna jako nástěnná jednotka kombinovaná s nízkou deskou

zrcadlová stěna obývací pokoj gauč obývací pokoj nábytek moderní

Zrcadla mohou dodat hodně lesku jinak tmavým a nenápadným oblastem a výsledky jsou často velmi uspokojivé. Například v této místnosti se zrcadlovou stěnou ožívají neutrální barvy.

Ložnice se zrcadlovou stěnou

zrcadlová stěna design interiéru moderní parketová postel terasa židle

Chcete také přidat do své ložnice chladný a odvážný nádech? Pak zkuste zrcadla na zdi za postelí. Tato reflexní kulisa vám dává příležitost uspořádat si postel a noční stolky zajímavým způsobem. Ale i v místnosti se zrcadlovou stěnou můžete stále udržovat věci čisté a moderní.

Místnost se zrcadlovou stěnou – luxusně zrcadlené oblasti

zrcadlová stěna nápad ložnice červená čalounění čalounění vintage styl

Čisté, moderní pokoje se zrcadlovými stěnami jsou nepopiratelně atraktivní, ale někdy se hodí i trocha luxusu! Ne vždy je styl zrcadla důležitý. Důležité je, jak si svůj prostor nastavíte. Hollywood Regency Room v butikovém hotelu Maison 140 je o luxusním stylu. Zrcadlo není zdobené ani zdobené, ale odráží každý jeden dekadentní detail v místnosti.

Zrcadlová stěna v luxusní jídelně

jídelna se zrcadlovou stěnou vybavující pávový jídelní stůl

Jídelna je dokonalá jako místnost se zrcadlovou stěnou a tento nádherný prostor zde na obrázku je bezpochyby velkolepý. Všimněte si, jak je zeď skvělým odrazem speciálních předmětů, máme na mysli závěsné světlo a páva! Možná proto zrcadlo vypadá tak pohádkově, jen díky předmětům, které svítí na jeho povrch.

Předsíň se zrcadlovou stěnou ve složeném designu

zrcadlová stěna vstupní hala chodba design obklady bílá stěna bordová skládací

Nyní vstupujeme do speciální místnosti se zrcadlovou stěnou! Tato zrcadla nejsou vaše známé zrcadlové stěny. Nejde o dramatický úhel a odrazy zrcadlové stěny. Ne, toto je celý vchod, který je vyroben elegantně se zrcadly.

Zrcadlová stěna s pruhovaným vzhledem

místnost s pruhy zrcadlové stěny jídelní židle kožešina dřevo

Máte také zájem o jiný povrch zrcadla v místnosti se zrcadlovou stěnou? Ukážeme vám skvělý nápad. Tato pruhovaná akcentovaná stěna od společnosti Toronto Interior Design Group se skládá ze zrcadlové stěny kombinované s panely z MDF. Výsledkem je lesklá zeď s ještě zemitějším vzhledem.

pokoj se zrcadlovou stěnou koupelna vintage lustr umyvadlo

pokoj zrcadlo zeď efekt obývací pokoj koberec gauč zelená černá

pokoj se zrcadlovou stěnou bílý skleněný stůl vodopád interiér

zrcadlová stěna ušlechtilý design kožené křeslo vinobraní obývací pokoj zelený bar