Vzhled interiéru

Minimalismus v interiérovém designu – jednoduchost a elegance

Minimalismus-v-interiéru-design-jednoduchost-elegance

Interiérový design závisí na vašich osobních volbách, které byly ovlivněny preferencemi a názory obyvatel. Minimalismus v interiérovém designu jako stylu zařizování je jednou z nejčastějších voleb. Kombinuje jednoduchost a eleganci v designu nábytku a také funkčnost a rozlišovací schopnost. Pečlivé uspořádání vytváří pocit prostoru a svobody. Zjednodušené zařizování je vždy v módě, protože trend elegantních symetrických tvarů je nadčasový. Proto bude Minimalismus v interiérovém designu Vybíráno stále častěji pro městské i venkovské prostory.

Minimalismus v interiérovém designu – prostor a svoboda

Minimalismus-v-interiéru-design-obývací pokoj-letní vila

Z Minimalismus v interiérovém designu je perfektní volbou pro vybavení prázdninového domu, jako je zde zobrazený. Přímořská vila s francouzskými okny, která propouštějí světlo do místnosti a také nabízí nádherný výhled na malebnou oceánskou krajinu, je návrh, který nemůžete ignorovat. Podlahový prvek kolem budovy je křemen, zvláště udržitelný materiál, který se často používá pro různé druhy krytin. Pokračuje v části interiéru jako podlahová krytina. Na světlém pozadí, stejně jako na bílých stěnách, nábytku a doplňcích v obývacím pokoji lze snadno rozeznat kontrastní černý tón.

Minimalismus v interiérovém designu v prázdninovém domě

Minimalismus-v-interiéru-design-ložnice-velká-okna

Kontrast mezi bílou a černou je klasický a může být velmi vhodnou volbou pro takové místo. Může být přítomen v interiéru i exteriéru, kde se nacházejí pouze bílé salonky. Výsadba na zahradě venku je doplňkem této barevné volby a může zjemnit a uklidnit vaše vzory. Výzdoba v ložnici má pečlivě zjednodušený vzor, ​​kterému dominuje bílá a šedá. Černá je pouze naznačena v textilní konfiguraci, používané pro peřinu a polštáře. Cílem je použít modrou v souladu s výhledem na moře francouzskými okny. Zelená, mořská a černobílý minimalismus v interiérovém designu je to, co zajišťuje pohodlí a samotu v mezích této vily v italském stylu.

B. Angelov

Minimalismus v relaxační oblasti

Minimalismus-v-interiéru-design-relaxzone-relaxační zóna

Lehátka

Lehátka u bazénu s minimalismem

Minimalismus v exteriéru

Minimalismus v exteriéru