Vzhled interiéru

Luxusní podkroví s uměleckým bílým designem interiéru

Luxusní loft bílý design interiéru

Toto krásné a ohromující Luxusní podkroví se nachází v Greenwich Village na Manhattanu v New Yorku. To, co dělá tento nádherný luxusní design interiéru tak mimořádným a báječným, je jeho vnitřní design a historie tohoto místa. Návrháři Luxusní podkroví s uměleckým bílým designem interiéru jsou UNStudio. Jeden z hlavních architektů se spřátelil s umělcem. Jejich přátelství se stalo múzou pro návrh tohoto Luxusní podkroví s bílým designem interiéru.

Bývalý prostor galerie s bílým designem interiéru

podkrovní byt-new-york-knihovna

Podkroví bývalo umělcovou galerií. Poté, co se rozhodl přestavět na byt, zahájil tento projekt společně s architekty z UNStudio. V podkroví udržovali hlavní romantickou a aristokratickou atmosféru. Luxusní loft s uměním bílý design interiéru se skládá ze dvou myšlenek. Pro vzhled galerie a pro jednotu obytných prostor s pohodlným nábytkem a domácími spotřebiči.

Ložnice s bílým designem interiéru a skleněnými posuvnými dveřmi

luxusní posuvné skleněné dveře do ložnice

Umělecký design interiéru tento newyorský loft lze rozdělit na dvě zóny a jednu další. Dvě hlavní zóny se funkčně liší – výstavní a úkrytové. Zóny, které nebyly převedeny a obnoveny, stále zachovávají staré prostory galerie. Zde jsou zobrazeny knihy a další umělecké sbírky uspořádané na stěnách a elegantních policích.

Luxusní podkroví s bílým designem interiéru

Luxusní loft bílý design interiéru

Tok zakřivených a nepravidelných stěn dělá některé „mezery“ téměř přirozeným způsobem. Používají se pro konkrétní prostory – velký obývací pokoj, krásnou ložnici a úhlednou, ale jemně uspořádanou a zdobenou jídelnu. Prosklené dveře dodávají luxusu na povaze zdobený bílý design interiéru ještě luxusnější vzhled. Přidaným prvkem výzdoby je rámovaný výhled z oken – fantastický výhled na skvělé New York City.

Abigail

Domácí kancelář a nádherný výhled na New York

home-office-beautiful-view-new-york

Luxusní loft jednou galerie

Jednorázová luxusní loftová galerie  vážené bílé stěny-luxusní podkroví loft-new-york-white-interior-design