Vzhled interiéru

Loftový byt zaujme svým moderním černobílým designem interiéru

půdní byt dvoupatrové nápady na výzdobu velkého krbu

Tento moderní Podkrovní byt se nachází ve švédském Göteborgu. Celková obytná plocha se rozkládá na 635 metrech čtverečních. Dvoupatrový byt je aktuálně na prodej.

Loftový byt ve Švédsku nabízí pohodlí a luxus

moderní design černé a bílé kontrastuje působivé koberce

Elegantní tvar každého jednotlivého detailu Podkrovní byt je zřejmé. Moderní kusy nábytku a stylové dekorativní prvky dodávají prostředí spoustu kouzla a krásy. Obývací pokoj je prostorný a vkusně zařízený a zve k relaxaci a odpočinku. Lehce čalouněná a měkká pohovka zaručuje pohodlí a pohodu. Jednoduchý design a jemné zdobení zdůrazňují estetické charisma. Krb vytváří hřejivou atmosféru a rostliny dodávají svěží, zelenou notu. V prvním patře je také kuchyň a jídelní kout. Otevřený koncept navozuje domáckou atmosféru. Nápady na zařizování vycházejí z pořádku a čistoty. Dokonalá kombinace černé a bílé je působivá. Tato zvláštní hra s barevnými tóny používá fascinující akcenty. Nadčasový trend, který je velmi populární. Jednoduchý kontrast má smysluplný efekt a hodně přispívá k působivému designu interiéru bytu.

Moderní ohromující podkrovní byt je na prodej

podkrovní obývací pokoj prostorná bílá pohovka černá podlaha

Vysoký strop vytváří pocit prostornosti. Světlíky tento pocit ještě umocňují. Umožňují vstup přirozeného denního světla a zajišťují spojení mezi vnitřkem a vnějškem. Prostor a světlo zajišťují neporovnatelný vnitřní klid. Tyto Podkrovní byt slibuje novému majiteli mnoho příjemných a klidných chvil. Elegantně zakřivené schody vedou do druhého patra, kde je obrovská a pohodlná postel. Zajímavý design umožňuje výhled do spodního patra a obývacího pokoje. Hranice mezi pokoji se do značné míry stírá a dodává bytu tolik jeho vlastního kouzla a charakteru. Eleganci a styl je cítit všude. Zároveň se zde cítíte pohodlně a útulně. Skutečný domov!

byt kuchyně jídelna otevřený koncept nápady plánovače

bar černý bílý lak ovocné rostliny varná plocha

podkrovní byt kuchyně domácí spotřebiče moderní nábytek nápady

půdní vestavby design zapuštěných střešních oken schody

moderní design nápady zařizování zařizování stylové bílé

ložnice velká postel dřevěný materiál skleněný strop

polštář květiny vzor dřevěný materiál váza rostliny

loft podlahové sklo transparentní jedinečný koncept přirozenost

moderní obklady bílé černé barevné palety nápady

zajímavý elegantní design stěn s modrými tóny

nápady na design bytu skandinávský kabát zrcadlo vchod

připojení střešního okna na střechu bytu uvnitř venku