Vzhled interiéru

Krb bez komína pro atraktivní hru plamenů – 30 skvělých designů

Krb bez komínu-obývací pokoj-jídelna-plynová příčka

Zvláště v chladném období vám chybí teplo, což následně vede k kroužení myšlenek. Díky moderní technologii a bez velkého úsilí lze krbový sen splnit kdekoli. Alternativa, která nemá žádné nevýhody, je dekorativní Krb bez komína, který je provozován plynem, ethanolem nebo elektřinou. Vytváří hru plamenů bez kouře a jemného prachu.

Krb bez komína je možný

Krb bez komínu-bílý-moderní-skandinávský-jednoduchý

Obecně platí, že každý krb potřebuje průduch kouře. Takže bez komína to není komín. Stále existují komíny, které nevydávají kouř ani výfukové plyny, a proto nejsou podle zákonných ustanovení považovány za kamna na dřevo.

Otevřený krb bez komína – ne každý krb potřebuje digestoř

Krb bez komína -černá-bílá-skandinávská-minimalistická

Etanolové krby jsou známé také jako bio nebo gelové krby. U nich ve skutečnosti vzniká plamen spalováním ethanolu, ale bez škodlivých výfukových plynů nebo kouře. Útulné teplo lze také pociťovat jako vedlejší účinek. Zapalování, regulace, vše se provádí stisknutím tlačítka.

Užijte si bioetanolový krb bez komína a otevřeného ohně

Krb bez komína -otevřený-obývací pokoj-jídelna-bílá

U etanolového krbu není nutné připojení komína, ale můžete si současně užít skutečnou hru plamenů. Velkou výhodou je, že krb bez komína nepodléhá registraci. Objednejte, vybalte a jen si užívejte. Lze jej namontovat, zabudovat do zdi atd..

Etanolový krb bez komína – emise tepla

Krb bez komína-minimalistický-obývací pokoj-plochý nábytek

Etanolové krby bez komína nenahrazují topení. Při spalování ethanolu vzniká jako vedlejší produkt dodatečné teplo, které se může lišit v závislosti na velikosti místnosti a výměně vzduchu. Při tepelném výkonu přibližně 3 000 wattů (3 kWh) při spalování 0,5 l ethanolu za hodinu to lze vzít v úvahu.

Mini krb bez komína – bezpečná krbová zábava

Krb bez komína -moderní-tradiční-černo-bílý

Každý, kdo má malé děti nebo domácí zvířata, jistě ocení bezpečný otevřený oheň. Tak jsou moderní krby bez komína přesvědčivé. Díky moderní technologii je krb simulován a vypadá klamně reálně. Času je dnes navíc nedostatek. Pokud jste se museli starat o palivové dříví a jemný prach, kde je zábava a relaxace? Pro ty, kterým připadá příliš mnoho práce, jsou zde tyto komíny, které jsou díky své konstrukci a způsobu provozu extrémně bezpečné a snadno použitelné.

Elektrický krb bez komína – Optická iluze vytvořená technologií

Krb bez komínu-minimalistický-beton-mramor-bílý

Moderní elektrické krby přesvědčují realistickým dojmem pro plápolající otevřený oheň. To je generováno kombinací LED osvětlení a vodní páry. Volitelně je k dispozici topný výkon, díky kterému bude zábava vypadat ještě reálněji.

Krb bez komína s moderním vzhledem

Krb bez komína-moderní-beton-otevřený plán

Elektrické krby jsou to pravé pro ty, kteří chtějí vynaložit malé úsilí na provoz. Bez řezání a skladování dřeva, bez jemného prachu a kouře si můžete užít skutečnou hru plamenů a strávit tak dlouhé zimní večery uvolněně. Plamen lze nastavit pomocí dálkového ovladače a jednoduché, bezdýmné ovládání krbu bez komína si můžete užívat.

Krb bez komína – 3D elektrický krb poslední generace

krb-bez-komín-dřevěný-obklad stěn-přírodní kámen-moderní

Elektrické krby poslední generace fungují na principu 3D technologie a přinášejí revoluční vzhled. Iluze skutečného ohně s realistickými plamenovými efekty, jiskrami a žhavými uhlíky je vytvořena parním mlžením a je vytvořena přepínatelná funkce ohřevu.

Vytápění krbem bez komína – plynový krb

krb-bez-komína-dřevo-malý-poutač-plamen

Některé plynové krby si vystačí bez komína a přesto vykouzlí nádhernou hru plamenů. Je to dáno jejich zvláštní povahou. Pouze plynové krby třídy A nebo AS ve skutečnosti nepotřebují komín. Fungují podobným způsobem jako typický kuchyňský sporák a mají nízkou úroveň znečištění oxidem uhličitým.

Krb bez komínu pro vytápění

krb-bez-komína-plyn-ocel-sklo-dekorace-topení

Plynové krby se skleněnou tabulí jsou vysoce účinné. To umožňuje lepší likvidaci odpadních plynů a produkovaný oxid uhličitý se uvolňuje do volného prostoru bez potřeby komína. Výsledkem je čisté spalování a znečištění se výrazně sníží.

Plynový krb bez komína na rohu

krb-bez-komín-roh-moderní-design-sklo

Před koupí plynového krbu byste se měli předem informovat u výrobce. Existují plynové požáry, které pracují s propanem nebo zemním plynem. Také ne každý plynový krb může fungovat bez komína. Některé vyžadují speciální výfukový systém, jiné by měly být připojeny k plynové přípojce nebo jsou provozovány kapalinovými patronami.

Krb bez komína vytváří skutečnou krbovou atmosféru

krb-bez-komína-plamen-otevřený-plyn-ethanol-topení

Co je to vlastně dekorativní krb? V zásadě se skládá z pouzdra, které může být navrženo velmi atraktivně, a ohniště, které je obvykle pod povrchem neviditelné. Je naplněn palivem, například alkoholem, a je zapálen tyčovým zapalovačem. Vytvoří se skutečný plamen, při kterém se neuvolňují žádné znečišťující látky ani toxiny.

Krb bez komína vhodný pro jakoukoli oblast

krb-bez-komína-etanolová-lampa-skleněná ložnice

Etanolové a elektrické krby jsou vhodné pro každou oblast, protože při hoření nevznikají saze, kouř, toxiny ani znečišťující látky. Logicky, právě z tohoto důvodu nejsou nutné žádné komíny. Tyto systémy mají čistě dekorativní funkci a to je vrchol, který je zvláště ceněn v zimních měsících.

Skutečná krbová atmosféra s krbem bez komína

krb-bez-komína-dřevo-obývací pokoj-zvýrazňovač-poutač

Krby bez komína nemohou plnit topnou funkci. Slouží k vytvoření útulné a útulné atmosféry ve vašem domě, které je schopen pouze skutečný plamen ohně. Z tohoto důvodu se jim také říká ozdobné komíny.

Nainstalujte si moderní krb bez komína

krb-bez-komín-stěna-integrované-kachle-měď

Ve skutečnosti spálením ethanolu vzniká plamen, který se přirozeně zahřívá, ale je to příjemný vedlejší účinek. Bioetanolové krby mohou pomoci zvýšit teplotu v místnosti, ale nemohou místnost vytápět.

Dekorativní krb bez komína se dřevem 

krb-bez-komínu-etanol-integrovaná-koupelna-onyx-parkety-podlaha

Často vidíte kulatinu v dekorativním krbu, ale kupodivu ve skutečnosti nehoří. Jsou to zdánlivě skutečné repliky vyrobené z keramiky a nemohou však hořet.

Dodatečně namontujte komín bez komína a zajistěte bezpečné používání

krb-bez-komína-koupelna-luxusní-mramor-bílá

Krby bez komína se snadno instalují, ale přesto mají speciální konstrukci z nehořlavých materiálů. Spalovací komora je obvykle vyrobena z nerezové oceli a krbový obklad je navržen tak, aby nedocházelo k uvolňování tepla do okolních stěn nebo nábytku. Při nákupu byste však měli zkontrolovat bezpečnostní funkce, jako jsou TÜV a DIN.

Skleněný oheň jako vrchol v koupelně – krb bez komína

krb-bez-komína-koupelna-beton-etanol-dřevo

Ať už si chcete užít dlouhou koupel nebo si jen padnout do oka, oheň vytváří atmosféru pro relaxaci a snění. Skleněný oheň pak lze díky své šikovnosti dobře využít. Je flexibilní a lze jej použít stejně dobře v každé oblasti.

Zvýrazněte v místnosti – krb bez komína

krb-bez-komína-moderní-ušlechtilý-kov-černý-integrovaný

Specialitou tohoto typu otevřeného krbu je, že na plameny lze pohlížet ze všech stran. Všechny druhy skleněných ohňů se skládají výhradně z vysoce kvalitních a velmi odolných materiálů, jako jsou: izolační sklo se zvýšenou tepelnou ochranou, skandinávský Gletzschersteine, italský mramor, hliník atd..

Krb bez komína v ložnici

krb-bez-komína-moderní-design-hranatá ložnice

Dekorativní krby lze bez problémů rozebrat a znovu složit. Díky tomu jsou vhodné nejen pro každý pohyb, ale také pro použití v každé části bytu, uvnitř i vně domu. Díky své mobilitě jsou všechny typy krbů bez komína stále označovány jako nábytkové krby.

Široká škála modelů a provedení Krb bez komína

krb-bez-komína-moderní-design-deco-trojúhelník

Dekorativní krby jsou k dispozici v nejrůznějších provedeních, modelech a materiálech, které splňují všechny druhy požadavků. Vzhledem k rozmanitosti tvarů a barev lze do každé místnosti najít vhodný krb. V následujícím textu je představeno pouze několik možných variant.

Exkluzivní design – krb bez komína jako dekorativní předmět

krb-bez-komína-moderní-design-etanol-bílý

Pokud byl roh v bytě většinou opomíjen a potřebuje revitalizaci, je tohoto efektu dosaženo moderním krbem, kde již není zapotřebí komín. Designérské kousky interpretují hru plamenů zcela novým způsobem.

Jako alternativa ke krbu – moderní olejová lampa

krb-bez-komína-plynová lampa-ocelová dekorace

Olejové lampy jsou nám dobře známé od starověku. Moderní design nemá nic jiného společného s principem hry plamenů. Slouží jako ušlechtilé bytové doplňky, ale také jako hřejivé světlo ve venkovním prostoru. Novým způsobem lze olej shora znovu naplnit, takže již není nutné jej rozebírat.

Alternativně: krb bez komína, který upoutá pozornost

krb-bez-komín-parapet-alternativa-dřevo-bříza

Ve starých bytech a domech byl kdysi komín, ale měl by být z nějakého důvodu uzavřen a zůstala jen jeho hranice. Jinak si můžete koupit jeden sami a namontovat jej na požadované místo. Falešný krb nebo ohniště však slouží jako krásná dekorace a v obývacím pokoji, dětském pokoji nebo ložnici upoutá pozornost.

Udělejte krb bez komína velmi dekorativním – ozdobte krbovou svíčku krbovými svíčkami

krb-bez-komínové římsy-alternativní-svíčka-čajová světla

Krbový prostor může být navržen hodně jako skutečný krb. K tomuto účelu jsou potřeba i komínové svíčky, které lze krásně navrhnout do výklenku krbu.

Dekorativní krb bez komína – ozdobte krbovou římsu

krb-bez-komínové římsy-alternativní-zrcadlová-dekorace

Pokud neexistuje možnost pro skutečný krb nebo s ozdobnou vložkou, je dobrou alternativou krbová konzola, falešný krb. Může být navržen velmi nápaditě a v každém ročním období zdoben jinak. Zasvěcený tip: jako zvýraznění poslouží také zrcadlo nebo jiná struktura stěny na zdi za krbovou konzolí.

Falešný krb bez komína zdobený dřevem 

komín-bez-komínové římsy-deco-bílý-skandinávský

Palivové dříví je obvykle skandinávské a je umístěno kolem otevřeného krbu. Zvláště dobře také vypadá jako dekorace a pěkně kontrastuje s bílou základní barvou. Máte možnost naskládat skutečné palivové dříví nebo jej naaranžovat čistě dekorativně jako mozaiku z plochých kusů dřeva.

Ozdobte krbovou římsu přírodními dřevěnými kotouči

komín-bez-komín-římsa-deko-dřevo-bílý-slínek

Tradiční krbovou konzolu seženete téměř v každém obchodě s nábytkem nebo si ji můžete vyrobit sami. Dřevěné disky jsou také součástí požadavku na ruční práce, ale určitě je lze levně koupit u truhláře.

Ozelenění krbu bez komína – malé sukulenty 

komín-bez-komínové římsy-alternativní-rostlinné sukulenty

Krb, který se již nepoužívá, ponechává volné místo, které lze velmi kreativně implementovat. Tato oblast je obvykle ústředním bodem místnosti, a proto je zvláště vhodná pro jakoukoli dekoraci. Nápaditým nápadem je zařídit malé, snadno ošetřovatelné rostliny, jako jsou sukulenty.

Vzhled interiéru

Krb bez komína pro atraktivní hru plamenů – 30 skvělých designů

Krb bez komínu-obývací pokoj-jídelna-plynová příčka

Zvláště v chladném období vám chybí teplo, což následně vede k kroužení myšlenek. Díky moderní technologii a bez velkého úsilí lze krbový sen splnit kdekoli. Alternativa, která nemá žádné nevýhody, je dekorativní Krb bez komína, který je provozován plynem, ethanolem nebo elektřinou. Vytváří hru plamenů bez kouře a jemného prachu.

Krb bez komína je možný

Krb bez komínu-bílý-moderní-skandinávský-jednoduchý

Obecně platí, že každý krb potřebuje průduch kouře. Takže bez komína to není komín. Stále existují komíny, které nevydávají kouř ani výfukové plyny, a proto nejsou podle zákonných ustanovení považovány za kamna na dřevo.

Otevřený krb bez komína – ne každý krb potřebuje digestoř

Krb bez komína -černá-bílá-skandinávská-minimalistická

Etanolové krby jsou známé také jako bio nebo gelové krby. U nich ve skutečnosti vzniká plamen spalováním ethanolu, ale bez škodlivých výfukových plynů nebo kouře. Útulné teplo lze také pociťovat jako vedlejší účinek. Zapalování, regulace, vše se provádí stisknutím tlačítka.

Užijte si bioetanolový krb bez komína a otevřeného ohně

Krb bez komína -otevřený-obývací pokoj-jídelna-bílá

U etanolového krbu není nutné připojení komína, ale můžete si současně užít skutečnou hru plamenů. Velkou výhodou je, že krb bez komína nepodléhá registraci. Objednejte, vybalte a jen si užívejte. Lze jej namontovat, zabudovat do zdi atd..

Etanolový krb bez komína – emise tepla

Krb bez komína-minimalistický-obývací pokoj-plochý nábytek

Etanolové krby bez komína nenahrazují topení. Při spalování ethanolu vzniká jako vedlejší produkt dodatečné teplo, které se může lišit v závislosti na velikosti místnosti a výměně vzduchu. Při tepelném výkonu přibližně 3 000 wattů (3 kWh) při spalování 0,5 l ethanolu za hodinu to lze vzít v úvahu.

Mini krb bez komína – bezpečná krbová zábava

Krb bez komína -moderní-tradiční-černo-bílý

Každý, kdo má malé děti nebo domácí zvířata, jistě ocení bezpečný otevřený oheň. Tak jsou moderní krby bez komína přesvědčivé. Díky moderní technologii je krb simulován a vypadá klamně reálně. Času je dnes navíc nedostatek. Pokud jste se museli starat o palivové dříví a jemný prach, kde je zábava a relaxace? Pro ty, kterým připadá příliš mnoho práce, jsou zde tyto komíny, které jsou díky své konstrukci a způsobu provozu extrémně bezpečné a snadno použitelné.

Elektrický krb bez komína – Optická iluze vytvořená technologií

Krb bez komínu-minimalistický-beton-mramor-bílý

Moderní elektrické krby přesvědčují realistickým dojmem pro plápolající otevřený oheň. To je generováno kombinací LED osvětlení a vodní páry. Volitelně je k dispozici topný výkon, díky kterému bude zábava vypadat ještě reálněji.

Krb bez komína s moderním vzhledem

Krb bez komína-moderní-beton-otevřený plán

Elektrické krby jsou to pravé pro ty, kteří chtějí vynaložit malé úsilí na provoz. Bez řezání a skladování dřeva, bez jemného prachu a kouře si můžete užít skutečnou hru plamenů a strávit tak dlouhé zimní večery uvolněně. Plamen lze nastavit pomocí dálkového ovladače a jednoduché, bezdýmné ovládání krbu bez komína si můžete užívat.

Krb bez komína – 3D elektrický krb poslední generace

krb-bez-komín-dřevěný-obklad stěn-přírodní kámen-moderní

Elektrické krby poslední generace fungují na principu 3D technologie a přinášejí revoluční vzhled. Iluze skutečného ohně s realistickými plamenovými efekty, jiskrami a žhavými uhlíky je vytvořena parním mlžením a je vytvořena přepínatelná funkce ohřevu.

Vytápění krbem bez komína – plynový krb

krb-bez-komína-dřevo-malý-poutač-plamen

Některé plynové krby si vystačí bez komína a přesto vykouzlí nádhernou hru plamenů. Je to dáno jejich zvláštní povahou. Pouze plynové krby třídy A nebo AS ve skutečnosti nepotřebují komín. Fungují podobným způsobem jako typický kuchyňský sporák a mají nízkou úroveň znečištění oxidem uhličitým.

Krb bez komínu pro vytápění

krb-bez-komína-plyn-ocel-sklo-dekorace-topení

Plynové krby se skleněnou tabulí jsou vysoce účinné. To umožňuje lepší likvidaci odpadních plynů a produkovaný oxid uhličitý se uvolňuje do volného prostoru bez potřeby komína. Výsledkem je čisté spalování a znečištění se výrazně sníží.

Plynový krb bez komína na rohu

krb-bez-komín-roh-moderní-design-sklo

Před koupí plynového krbu byste se měli předem informovat u výrobce. Existují plynové požáry, které pracují s propanem nebo zemním plynem. Také ne každý plynový krb může fungovat bez komína. Některé vyžadují speciální výfukový systém, jiné by měly být připojeny k plynové přípojce nebo jsou provozovány kapalinovými patronami.

Krb bez komína vytváří skutečnou krbovou atmosféru

krb-bez-komína-plamen-otevřený-plyn-ethanol-topení

Co je to vlastně dekorativní krb? V zásadě se skládá z pouzdra, které může být navrženo velmi atraktivně, a ohniště, které je obvykle pod povrchem neviditelné. Je naplněn palivem, například alkoholem, a je zapálen tyčovým zapalovačem. Vytvoří se skutečný plamen, při kterém se neuvolňují žádné znečišťující látky ani toxiny.

Krb bez komína vhodný pro jakoukoli oblast

krb-bez-komína-etanolová-lampa-skleněná ložnice

Etanolové a elektrické krby jsou vhodné pro každou oblast, protože při hoření nevznikají saze, kouř, toxiny ani znečišťující látky. Logicky, právě z tohoto důvodu nejsou nutné žádné komíny. Tyto systémy mají čistě dekorativní funkci a to je vrchol, který je zvláště ceněn v zimních měsících.

Skutečná krbová atmosféra s krbem bez komína

krb-bez-komína-dřevo-obývací pokoj-zvýrazňovač-poutač

Krby bez komína nemohou plnit topnou funkci. Slouží k vytvoření útulné a útulné atmosféry ve vašem domě, které je schopen pouze skutečný plamen ohně. Z tohoto důvodu se jim také říká ozdobné komíny.

Nainstalujte si moderní krb bez komína

krb-bez-komín-stěna-integrované-kachle-měď

Ve skutečnosti spálením ethanolu vzniká plamen, který se přirozeně zahřívá, ale je to příjemný vedlejší účinek. Bioetanolové krby mohou pomoci zvýšit teplotu v místnosti, ale nemohou místnost vytápět.

Dekorativní krb bez komína se dřevem 

krb-bez-komínu-etanol-integrovaná-koupelna-onyx-parkety-podlaha

Často vidíte kulatinu v dekorativním krbu, ale kupodivu ve skutečnosti nehoří. Jsou to zdánlivě skutečné repliky vyrobené z keramiky a nemohou však hořet.

Dodatečně namontujte komín bez komína a zajistěte bezpečné používání

krb-bez-komína-koupelna-luxusní-mramor-bílá

Krby bez komína se snadno instalují, ale přesto mají speciální konstrukci z nehořlavých materiálů. Spalovací komora je obvykle vyrobena z nerezové oceli a krbový obklad je navržen tak, aby nedocházelo k uvolňování tepla do okolních stěn nebo nábytku. Při nákupu byste však měli zkontrolovat bezpečnostní funkce, jako jsou TÜV a DIN.

Skleněný oheň jako vrchol v koupelně – krb bez komína

krb-bez-komína-koupelna-beton-etanol-dřevo

Ať už si chcete užít dlouhou koupel nebo si jen padnout do oka, oheň vytváří atmosféru pro relaxaci a snění. Skleněný oheň pak lze díky své šikovnosti dobře využít. Je flexibilní a lze jej použít stejně dobře v každé oblasti.

Zvýrazněte v místnosti – krb bez komína

krb-bez-komína-moderní-ušlechtilý-kov-černý-integrovaný

Specialitou tohoto typu otevřeného krbu je, že na plameny lze pohlížet ze všech stran. Všechny druhy skleněných ohňů se skládají výhradně z vysoce kvalitních a velmi odolných materiálů, jako jsou: izolační sklo se zvýšenou tepelnou ochranou, skandinávský Gletzschersteine, italský mramor, hliník atd..

Krb bez komína v ložnici

krb-bez-komína-moderní-design-hranatá ložnice

Dekorativní krby lze bez problémů rozebrat a znovu složit. Díky tomu jsou vhodné nejen pro každý pohyb, ale také pro použití v každé části bytu, uvnitř i vně domu. Díky své mobilitě jsou všechny typy krbů bez komína stále označovány jako nábytkové krby.

Široká škála modelů a provedení Krb bez komína

krb-bez-komína-moderní-design-deco-trojúhelník

Dekorativní krby jsou k dispozici v nejrůznějších provedeních, modelech a materiálech, které splňují všechny druhy požadavků. Vzhledem k rozmanitosti tvarů a barev lze do každé místnosti najít vhodný krb. V následujícím textu je představeno pouze několik možných variant.

Exkluzivní design – krb bez komína jako dekorativní předmět

krb-bez-komína-moderní-design-etanol-bílý

Pokud byl roh v bytě většinou opomíjen a potřebuje revitalizaci, je tohoto efektu dosaženo moderním krbem, kde již není zapotřebí komín. Designérské kousky interpretují hru plamenů zcela novým způsobem.

Jako alternativa ke krbu – moderní olejová lampa

krb-bez-komína-plynová lampa-ocelová dekorace

Olejové lampy jsou nám dobře známé od starověku. Moderní design nemá nic jiného společného s principem hry plamenů. Slouží jako ušlechtilé bytové doplňky, ale také jako hřejivé světlo ve venkovním prostoru. Novým způsobem lze olej shora znovu naplnit, takže již není nutné jej rozebírat.

Alternativně: krb bez komína, který upoutá pozornost

krb-bez-komín-parapet-alternativa-dřevo-bříza

Ve starých bytech a domech byl kdysi komín, ale měl by být z nějakého důvodu uzavřen a zůstala jen jeho hranice. Jinak si můžete koupit jeden sami a namontovat jej na požadované místo. Falešný krb nebo ohniště však slouží jako krásná dekorace a v obývacím pokoji, dětském pokoji nebo ložnici upoutá pozornost.

Udělejte krb bez komína velmi dekorativním – ozdobte krbovou svíčku krbovými svíčkami

krb-bez-komínové římsy-alternativní-svíčka-čajová světla

Krbový prostor může být navržen hodně jako skutečný krb. K tomuto účelu jsou potřeba i komínové svíčky, které lze krásně navrhnout do výklenku krbu.

Dekorativní krb bez komína – ozdobte krbovou římsu

krb-bez-komínové římsy-alternativní-zrcadlová-dekorace

Pokud neexistuje možnost pro skutečný krb nebo s ozdobnou vložkou, je dobrou alternativou krbová konzola, falešný krb. Může být navržen velmi nápaditě a v každém ročním období zdoben jinak. Zasvěcený tip: jako zvýraznění poslouží také zrcadlo nebo jiná struktura stěny na zdi za krbovou konzolí.

Falešný krb bez komína zdobený dřevem 

komín-bez-komínové římsy-deco-bílý-skandinávský

Palivové dříví je obvykle skandinávské a je umístěno kolem otevřeného krbu. Zvláště dobře také vypadá jako dekorace a pěkně kontrastuje s bílou základní barvou. Máte možnost naskládat skutečné palivové dříví nebo jej naaranžovat čistě dekorativně jako mozaiku z plochých kusů dřeva.

Ozdobte krbovou římsu přírodními dřevěnými kotouči

komín-bez-komín-římsa-deko-dřevo-bílý-slínek

Tradiční krbovou konzolu seženete téměř v každém obchodě s nábytkem nebo si ji můžete vyrobit sami. Dřevěné disky jsou také součástí požadavku na ruční práce, ale určitě je lze levně koupit u truhláře.

Ozelenění krbu bez komína – malé sukulenty 

komín-bez-komínové římsy-alternativní-rostlinné sukulenty

Krb, který se již nepoužívá, ponechává volné místo, které lze velmi kreativně implementovat. Tato oblast je obvykle ústředním bodem místnosti, a proto je zvláště vhodná pro jakoukoli dekoraci. Nápaditým nápadem je zařídit malé, snadno ošetřovatelné rostliny, jako jsou sukulenty.