Vzhled interiéru

Kombinujte barvu cappuccina: Tyto barvy stěn jdou dohromady!

Cappuccino barva na stěnu obývacího pokoje v hořčicově žlutých a nahých odstínech s pruhy karamelových barev na zdi

V 80. letech patřilo cappuccino k nejoblíbenějším barvám stěn, poté se na něj zapomnělo. Ale už dva roky zažívá skutečný návrat a znovu rozbuší srdce interiérových designérů. Příjemné, útulné a nadčasově elegantní: Barva cappuccina je zpět, v mnoha nových přírodních nuancích a elegantnější než kdy dříve. Ukážeme, jak vypadá barva v různých místnostech, s jakými dalšími barvami stěn je možné ji kombinovat a jak ji můžete použít k návrhu akcentní stěny.

Jak vypadá barva cappuccina a které nuance jsou trendy?

Barvy stěn cappuccina dovedně kombinují světle modré nuance a šedou a béžovou

Cappuccino barva, stále známá jako cappuccino hnědá, ve skutečnosti odkazuje na širokou škálu neutrálních odstínů. Barva stěny se pohybuje od světle béžové po tmavě hnědou, vyzařuje teplo a pohodlí a lze ji snadno kombinovat se studenými i teplými barvami. Obzvláště oblíbené jsou světlé odstíny, které se objevují jako matné. Jsou ideální jako barva na stěny pro větší plochy. Lesklá barva cappuccina je na druhou stranu dramatická a okouzlující a v místnosti vytváří akcenty.

Jakou barvu si vyberete pro vlastní čtyři stěny, nezávisí pouze na vašich osobních preferencích. Je také velmi důležité, aby design stěn byl v souladu se stylem bydlení. V moderním puristickém nábytku vytváří světlý odstín domáckou atmosféru. Pokud chcete kontrastní interiér, můžete se spolehnout na kombinaci antracitu, světle šedé a nahých nuancí.

Která barva se hodí k cappuccinu? Vznešený mix barev s vintage notou: antracit, nahé nuance a mosaz

Nástěnný design pro moderní kuchyň Cappuccino nástěnná barva a karamelové pruhy a bílý strop a tmavě modrý kuchyňský ostrůvek

Živý obraz v našem prvním příkladu úspěšné barevné kombinace charakterizuje antracit, nahé nuance a mosaz. Antracitová šedá má ráda styly bydlení v polovině a v polovině století a tvoří dokonalé zázemí pro nápaditý design a dekoraci stěn. Měděné nádobí a kuchyňské příslušenství ve starožitném stříbře osvěží tmavě šedé kuchyňské čela bez úchytů a dodají místnosti vintage kouzlo. Stěna, která je rozdělena do dvou barev, dodává interiéru domácký nádech a vytváří bezproblémový přechod na krémově bílé nástěnné jednotky.

Kombinujte barvu cappuccina: zemité nuance

Zemité tóny, jako je slonová kost, krémová bílá, mokka, starorůžová a tmavě hnědá, se tradičně drží stranou a umožňují černému nábytku nastavit v místnosti akcenty. Díky přírodním tónům ze stejné skupiny barev lze efektivně zdůraznit výklenky a rohy. Přírodní materiály, jako je dřevo, vlna a kůže, dotvářejí koncept bydlení. Stěnový design je ideální pro zařízení v moderním obývacím stylu.

Paleta barev obývacího pokoje v cappuccino hnědých odstínech pískové barvy a přírodního kamene a světle šedé a nugátové barvy kombinují a natírají stěny v přírodních nuancích

Přírodní nuance tón v tónu uvolňují smysly a působí tak, že místnosti působí jasněji a prostorněji. Dokonalé úpravy dodají ladící bytové doplňky. Zlaté vázy, ručně tkané ratanové koše a ručně tkané přehozy s přírodními motivy zpestří interiér.

Zkombinujte barvu stěny capuccino s odstíny bobulí

Teplé bobulové nuance jsou oblíbenými barevnými partnery pro lesklou barvu stěny cappuccina. Od něžných starorůžových přes odvážné jahodově červené akcenty až po jemné pastelově fialové: rodina bobulových barev uvolňuje oči a přináší pohodlí.

Teplé barvy stěn v odstínech růžových bobulí a pastelové barvy jako cappuccino kombinují obývací pokoje ve vintage stylu

Studené barvy zjemňují kontrasty mezi nuancemi bobulí a cappuccina a vytvářejí hloubku v malých místnostech. Světle šedé křeslo a čalouněná lavice efektivně dotvářejí barevný koncept.

Dětské pokoje pro dívky v bobulových tónech přidávají jako přízvuk cappuccino

Nemusí to být nutně růžové: s trochou fantazie může být dětský pokoj navržen také v cappuccinu. Pokud chcete interiéru zpestřit, můžete kombinovat matné a lesklé barvy stěn. Cappuccino a Bordeaux fialová tvoří atraktivní kontrast, který vypadá obzvláště elegantně. Elegantní kombinace barev pro okouzlující dívčí pokoj. Oranžové stínítko stojací lampy dodává dětskému pokoji charakter a zajišťuje moderní vzhled.

Barva stěny cappuccina v kombinaci s tlumenou zelenou

Tóny Země, jako je zelená a cappuccino, kombinují paletu barev pro vchod do domu

Cappuccino a zelená k sobě skvěle ladí. Intenzivní tmavě zelené nuance, jako je mechová zeleň, mohou vytvářet akcenty a tlumené olivově zelené tóny mohou rámovat dveře a okna a opticky rozdělit místnost na několik oblastí. Paleta barev je ideální pro byty ve starých budovách s průchozí místností.

Barvy stěn s cappuccinem kombinují přírodní nuance, jako je kari, s lesklou povrchovou úpravou a kombinují matnou starorůžovou a rezavě hnědou

Cappuccino a žlutá: moderní barevná kombinace

Zkombinujte barvu cappuccina s trávově zelenou a jedlovou zelení a šalvějově zelenou

Světelné barvy rozzáří místnost. Citronově žluté stěny vytvářejí šťastnou atmosféru. Kontrastní barvy světle šedá, krémová bílá a cappuccino uzemňují výrazné nuance a současně nechávají hrát hlavní roli v interiéru. Výzdoba by měla být jemná a jednoduchá. Šedá a žlutá okrová dotvářejí barevné schéma a harmonicky splynou s interiérem.

Které barvy ladí s nápady na kari a cappuccino pro návrh stěn se žlutou barvou pro malé a tmavé místnosti

Žlutá barva také krájí jemnou postavu na chodbě. Aby se to dostalo do vlastních řad, ostatní stěny zůstávají neutrální. Světelná žlutá dává místnosti charakter, ale v případě potřeby ji lze snadno přetřít. V tomto smyslu je to lepší varianta než vínová červená nebo benzínová modrá.

Cappuccino a žlutá s karamelem spojují nápady pro návrh chodby s neutrálními barvami stěn

Barevné cappuccino je k dostání v obchodech v mnoha odstínech. Podle toho, zda se rozhodnete pro světlý nebo tmavý odstín, můžete barvu na zeď cappuccina kombinovat se studenými a teplými barvami, jak se vám líbí. Možnosti jsou prostě nekonečné a fantazii se meze nekladou. Abyste si byli jisti, jak bude barva ve vašem pokoji vypadat, můžete na zeď namalovat několik odstínů a poté si vybrat ten, který vám vyhovuje. Ve fotogalerii níže najdete četné návrhy pokojů s cappuccinem. Možná najdete nápad, který byste chtěli implementovat do svých čtyř zdí. Nechte se inspirovat a odvážně kombinujte cappuccino a nebesky modrou, pastelově zelenou, tmavě šedou, slonovinovou a oranžovou.

Barva stěny cappuccina a starorůžová s hnědými tóny kombinují to, co jde dohromady

Zkombinujte barvu cappuccina s nebesky modrou a medem a karamelem v kuchyni

Barevná stěna cappuccina kombinuje medové nahé nuance na zdi a mokka nábytek ve stylu moderního venkovského domu

Obývací pokoj vypadá lehký a vzdušný, stěnový design s tóny země

která barva odpovídá paletě barev cappuccino šedé a hořčičně žluté a bílé

Dovedně kombinujte barvu cappuccina v ložnici s pastelovými barvami Nápady na design stěn pro malé místnosti

Co se hodí k nástěnné malbě cappuccino, teplým nuancím v levandulovém a tmavě růžovém designu stěny do ložnice

Barevné cappuccino v jídelně nápady pro design stěn pro pokoje se šikmým stropem

Cappuccino wall garbe s kari a karamelem kombinují nažloutlé nuance pro tmavé místnosti Nápady pro barevné kombinace

Vyberte si do obývacího pokoje krytou barvu na zeď v moderním stylu venkovského domu s přírodními materiály

Vyberte si neutrální barevnou paletu do obývacího pokoje a namalujte geometrické vzory na zeď

Barva cappuccina Nastavit genderově neutrální dětský pokoj Připevnit Curry Nuance na zeď a namalovat oranžové pruhy Vyberte barvu písku jako pozadí