Vzhled interiéru

Keramická umělecká instalace zdobí každou jídelnu v této restauraci

Keramická instalace umění restaurace-pokoje pro hosty-atmosféra-dekorace

Designéři ze studia interiérové ​​architektury a designu Rockwell Group nedávno navrhli interiér nové restaurace Nobu v New Yorku. Restaurace má tři samostatné jídelny: jednu hlavní a dvě soukromé. V rámci návrhu interiéru studio pověřilo kanadského keramika Pascale Girardina, aby vytvořil moderní instalaci keramického umění pro každou oblast. Ty by měly vylepšit design restaurace a dát jí jedinečný vzhled.

Umělecká instalace z keramické restaurační stěny, brikety, zuhelnatělé dřevěné optiky

První instalace keramického umění je v hlavní jídelně a je navržena ve spolupráci mezi Rockwell Group a Pascale Girardin. Umělecké dílo je prezentováno jako originální stěnový design a skládá se z malých keramických kousků, které připomínají brikety ze zuhelnatělého dřeva. Jsou uspořádány tak, že vypadají jako velký tah štětcem po zdech. Pro celou instalaci bylo vyrobeno celkem 3 500 prvků, které byly přepraveny z Montrealu do New Yorku. Poté byly po částech připevněny k omítnuté, červené zdi. Aby celý design stěn vypadal ještě originálněji, jsou stěny navrženy s nepřímým osvětlením. Tímto způsobem lze umělecké instalace úspěšně zinscenovat a vytvořit exkluzivní prostředí.

Keramické umělecké instalace designové prosklené bloky se stěnovými stěnami

Druhá instalace keramického umění byla také vytvořena ve spolupráci designérů a je umístěna v soukromém pokoji pro hosty. To zase zdobí stěny v místnosti, ale jedná se o dvou a trojrozměrné bloky, které jsou podobné japonským textiliím Boro. Prvky kobaltové modři jsou prosklené a vytvářejí originální strukturovaný efekt. Vestavěná LED světla vytvářejí nádherné světelné efekty a současně umisťují umělecké dílo do středu.

Keramická instalace instalace restaurace-police-keramika-saké-lahve

Poslední instalace keramického umění se nachází v oblasti známé jako saké, která je pojmenována po oblíbeném japonském nápoji. Za tímto účelem keramik vytvořil sbírku celkem 70 hliněných nádob, které jsou uspořádány na otevřených policích od podlahy ke stropu. Hliněné hrnce vypadají jako původní lahve saké a každá láhev je zdobena unikátním tahem štětce v kobaltové modři. Speciální umělecká díla dokonale zapadají do atmosféry a v místnosti jsou skutečnými poutači.

Dozvědět se víc o Skupina Rockwell a Pascale Girardin a jejich další projekty!