Vzhled interiéru

Živé trendy pro podzim / zimu 2018-2019: barvy, dekorace a Co.

Domácí trendy podzimní švestková levandulová bobule červená stará růžová krémová zlatá

Bez ohledu na to, zda sledujete trendy nebo usilujete o nadčasový vzhled, stojí za to sledovat aktuální trendy. Některé z nich se vyvíjejí a těší se velké oblibě po celá léta. Stejně jako například trend severského života, který je tu s námi už roky a který stále překvapuje a těší. Nové kolekce a katalogy jsou vydávány každou sezónu, ovlivněné novými trendy. Zde jsou top životní trendy podzim / zima 2018-2019, na které bychom si měli v následujících měsících dát pozor. Čtěte dále a zjistíte, že mnohé z nich nabízejí možnost doplnění stávajícího vybavení vhodným doplňkem a vytvoření tak nového, harmonického celkového dojmu. To znamená, že nemusíte stylisticky předělávat celý svůj domov, ale stačí nastavit promyšlené akcenty. Od trendových barev po zajímavé vzory a dekorace – je tak snadné vnést do svých čtyř zdí závan čerstvého vzduchu.

Živé trendy 2018: Vše, co souvisí s lesem

životní trendy podzim zima 2018 deco útulná lesní chata

Letos na podzim dominují intenzivní tóny bobulí, dřeva a ostružin. Tento vzhled dokonale zachycuje změnu ročních období, jak se mění barvy krajiny.

Dalším klíčovým prvkem je vrstvení robustního úpletu. Na Pinterestu se vyhledávání v oblasti „obří pletení“ zvýšilo o 200 procent. Tento opravdu podzimní trend je o zimním spánku a vytvoření šťastného domova.

Barvy: Rezavě hnědá, švestková a vínově červená

Materiály: Vlna, robustní úplety, ubrusy ve venkovském stylu a ložní prádlo a hrubě tesané dřevo

životní trendy 2018 podzim švestka tmavě červená tmavě modrá motto les

Teplé švestkové a chladné modré tóny jsou kombinovány s jemným šeříkem a neutrálními šedými tóny, aby vytvořily útulné zimní prostředí.

Všechno o lese vytváří zvláštní atmosféru. Lesní zvířata jsou také součástí trendu a přicházejí ve velmi odlišných odrůdách. Velkým hrdinou je krásný lesní zajíc. Od osvětlení přes dekorativní ložní prádlo až po nádobí jsou zajíčci oblíbeným motivem podzim / zima 2018-2019.

Je také třeba poznamenat, že sušené květiny jsou také stoupajícím trendem na Pinterestu. Aranžmá ze sušených květin je skvělý způsob, jak vnést do vašeho domova dotek přírody.

živé trendy 2018 podzimní dekorace dekorace ložnice lesní rostlina vzor lesní zvířata

Sada nádobí s lesními zvířaty tiskne dřevěné disky dekorace svíček

Skandinávské životní trendy 2018: Nová severská

životní trendy 2018 barvy obývací pokoj tmavě modrá šedá černá růže

Tento trend má velký dopad a vypadá velmi stylově a útulně. Ukazuje se, že jde o moderní další vývoj oblíbeného vzhledu Scandi. Různé textury jsou navzájem kombinovány, aby celkový obraz získal větší hloubku a vytvořil příjemný prostor. Novinkou v domácích trendech pro podzim / zimu 2018-2019 je představení různých vzorů a barev.

Měkká, pastelová barevná paleta doplňků a nábytku je tajnou zbraní proti dlouhým, temným zimním měsícům. Světlé dřevo a měkké textilie zdůrazňují zejména tmavé barvy.

Barvy: Levandulová, šalvějově zelená, růžová a krémově bílá

materiály: Kůže, kámen a jasanové dřevo / bělené dřevo

skandinávské životní trendy 2018 podzimní zimní ložnice barvy obývacího pokoje

Nuance levandule, růžové a šalvějové zeleně působí svěže a jarně, ale také dominují trendům útulného bydlení na podzim a v zimě. S růžovými brýlemi procházíme zimním časem velmi uvolněně.

životní trendy 2018 barvy obývací pokoj béžová skandinávská rohová sedací souprava

Od marockých kožených poufů po tkaniny ikat je vzhled Scandi v této sezóně vylepšen etnickými vzory. Nejdůležitějšími barvami však zůstávají jemné pastelové odstíny, které umocňují severskou náladu. Střapce a bambulky zdobí doplňky a zprostředkovávají hravou lehkost.

skandinávské životní trendy 2018 šalvěj zelená světlé dřevo

Pastelová barva na zeď ve skandinávském stylu

Živé trendy 2018 s etnickým nádechem

trendy bydlení 2018 polštáře ve stylu etno

Orientální, mexické, africké – globálně inspirované etnické vzorce si nacházejí cestu do našich domovů. Vzhled vítá sloučení dekorativních ikatů, paisley a propracovaných indických blokových tisků. Bohaté odstíny a drsné textury jsou typické pro autentický etnický styl, který do bytu přináší nomádský pocit.

Tento vzhled je o pozornosti k detailu. Myslete na ručně barvené textilie v bohatých zemitých barvách, ručně vyrobenou keramiku, střapce, bambulky a macrame.

Barvy: Okrová, hnědá umbra, terakota, tyrkysová

materiály: Kamenina, tkané textilie, proutí a šňůry

živé trendy 2018 podzimní téma nomád oranžová modrá tyrkysové barvy

Díky autentické a bohaté paletě barev, která tento trend charakterizuje, působí obytný prostor teplým a příjemným dojmem. Jako uklidňující objetí, které nás obklopuje v chladných zimních měsících. Přírodní zemské pigmenty jako okrová a umbra hnědá používají umělci po celém světě po generace.

životní trendy 2018 podzimní barva červená zelená aktuální

životní trendy 2018 vzor polštáře do ložnice v etnickém vzhledu

Trendové barvy podzimní výzdoba benzínová šalvěj zelená oranžová červená hnědá

Okouzlující životní styl slaví v roce 2018 oživení

životní trendy 2018 barvy obývací pokoj tlumený oranžová modrá

Sametový sedací nábytek, barokní polštáře a lustry – okouzlující životní styl prospívá látkám a nábytku, které vyzařují nádech dekadence. Zde se z obývacího pokoje stává salon, kde si můžete užít hodinu koktejlů. Neměl by chybět moderní servírovací vozík a elegantní koktejlové skleničky.

živé trendy 2018 podzim luxusní nádech růžové zlato samet mosaz zlato

Svítidla s minimalistickým designem lze skvěle kombinovat s nábytkem s dekorativními zaoblenými tvary ve stylu Art Deco. Materiály, jako je mosaz, mramor a samet, vypadají vznešeně a v obývacím prostoru vytvářejí elegantní akcenty. Tento trend podporuje „maximalismus“, kde „více“ je konečným cílem.

Barvy: Stará růže, okrová a staré zlato.

materiály: Sametové, mramorové, mosazné a kouřové sklo

životní trendy 2018 obývací pokoj sametová sedací souprava všívaná luxusní glam

živé trendy 2018 barvy ložnice kjaki okrová modrá růžová

Tradiční a moderní řemeslné zpracování

životní trendy 2018 podzimní obývací stěna barva béžová útulná

Zažijte krásu řemeslného zpracování! Oblíbené je přírodní dřevo, hrubá vazba, ratan a proutí. Tento trend, který vychází z krásy nedokonalých povrchů, umožňuje, aby se do popředí dostaly přírodní materiály a láskyplné detaily.

Ve světě, který usiluje o dokonalost, je tento trend důležitý, aby nám připomněl, že nedokonalosti jsou krásné a nelze se jim vyhnout. Tento trend se na jaře 2019 zintenzivní.

Barvy: Světle šedá, špinavě bílá, béžová, antracitová, oranžová, bobulová červená

materiály: Kamenina, vlna, juta a ratan

živé trendy 2018 podzim zima jídelna krémová starorůžová

Paleta barev je neutrální, stěny jsou navrženy ve středomořském nebo rustikálním obložení stěn sádrou a kamennou optikou. To vytváří perfektní kulisu pro přírodní materiály, jako je ratan a proutí. Příslušenství a povrchy příjemné na dotek zvyšují pohodlí. Kuriózní tahy štětcem na textil, umělecká díla a keramiku jsou běžné.

Tento životní trend přináší nádech realismu, se kterým se snadno žije. To je skvělá volba pro moderní rodinný život, kde každodenní opotřebení jednoduše přispívá k autentickému pocitu a přirozené kráse tohoto vzhledu.

živé trendy 2018 barva stěny stěny jídelny betonový vzhled ratanové křeslo skleněná lampa

Keramické vázy tablety a šálek kávy řemeslné zpracování