Vzhled interiéru

Živé nápady pro barvu – oblíbené odstíny pro dekor

Živé nápady pro nábytek v obývacím pokoji-barva-stěna-barva-bobule-červená-krémová-hnědá

Barvy, které jsou vybrány pro obývací prostor, hrají hlavní roli, protože určují atmosféru a tím i náladu, kterou cítíte při vstupu do místnosti. A to platí naprosto pro každou místnost ve vašem bytě. Rádi bychom se s vámi podělili o některé skvělé Domácí nápady pro barvy které jsou velmi aktuální a oblíbené a zajistí dokonalé prostředí.

1. Domácí nápady pro barvu – růžovou zeď

Živé nápady pro barvu růžová stěna-ložnice-klasika-moderní

V tomto případě byla zeď namalována vášnivě růžově. Zbytek nábytku, který je udržován v bílé barvě, vytváří skvělý akcent. Barevné nástěnné malby a stejně růžový gauč navíc dodávají další barevné akcenty.

2. Domácí nápady pro barvu – pastelově modrou

Živé nápady pro barevně obývací pokoj-šedé-světle modré-moderní

Není to jen zeď, která může místnosti dodat barvu. Nábytek lze také vybrat v příjemném tónu a navodit tak správnou atmosféru. V tomto případě světle modrý gauč a světle modrý obrázek na zdi nahoře poskytují barvu a zvláštním způsobem okoření jinak jednoduchou místnost.

3. Osvěžující máta s rozdílem

Živé nápady pro barevný obývací pokoj-máta-pastelové barvy

Mátová zeleň je obzvláště oblíbená u živých nápadů na barvu a má to svůj důvod. Jeho pastelová vlastnost z něj činí příjemný odstín, který lze kombinovat s mnoha dalšími. Jak je vidět na ukázkové fotografii, dekorativní předměty, jako jsou polštáře s opačnou barvou, také perfektně sedí a vytvářejí skvělou atmosféru.

4. Domácí nápady pro barvu – růžovou pro nábytek

Živé nápady pro barevný jídelní kout-fialový-jídelní stůl-židle-dřevěné tóny

Pokud je pro vás stěna v růžové barvě příliš nápadná, můžete tuto barvu vnést do místnosti také pomocí nábytku. Růžová křesla skvěle ladí s jinak jasným dekorem obývacího pokoje a tvoří skvělý kontrast k zelenému koberci.

5. Domácí nápady pro barvu – žlutá jako přízvuk

Living-Idents-Color-Baby-Blue-Wall-Yellow-Accents

V této ložnici je hlavní barva světle modrá. Slunečný přízvuk je dán žlutou barvou, která se vyskytuje jak ve formě polštáře, tak ve formě žlutých květů. V této ložnici se můžete probudit jen s dobrou náladou.

6. Obraťte myšlenku

Interiérové ​​nápady pro barevně žlutý obývací pokoj-oranžové akcenty

Zdá se vám žlutá obzvlášť krásná a raději byste ji zvolili jako hlavní barvu? Žádný problém, protože i zde existují nádherné nápady pro život. Udělejte to obráceně, jak ukazuje ukázková fotka. Navrhněte místnost hlavně žlutě a přidejte modré akcenty s nábytkem nebo dekorativními doplňky.

7. Domácí nápady pro barvu – zelenou

obývací nápady-barva-ložnice-tráva-zelená-krémová

Světle zelená je také velmi oblíbenou barvou, pokud jde o zdobení obývacího prostoru. Důvodem je přátelské charisma, které dává místnosti a které připomíná jaro. V tomto případě byla barva vybrána nejen pro zeď, ale také pro část nábytku a koberce.

8. Domácí nápady pro barvu – šedou

obývací nápady-barva-šedá-obývací pokoj-bílá-kombinace

Světle šedá může v jinak bílé místnosti vypadat velmi elegantně a elegantně. Stačí přidat tuto barvu ve formě šedého gauče, koberce a záclon.

9. Domácí nápady pro barvu – bobule

obývací nápady-barva-bobule-červená-přízvuk zeď-ložnice

Je to, jako by barva stěny „bobule“ byla vytvořena pro bílý nábytek. V této barevné kombinaci má místnost okamžitě nádherné prostředí, jak je také vidět v této ložnici. Tmavý koberec z bobulí vytváří další, domácký pocit.

10. Domácí nápady pro barvu – zlato

Domácí nápady pro barevné zlaté ložnice-přehozy-závěsy

Zlato samozřejmě poskytuje luxusní atmosféru jako živé nápady pro barvu. K dosažení efektu není potřeba mnoho lesku a lesku, jak můžete vidět v této ukázkové ložnici. Tato barva je ale velmi vhodná i do jiných místností.

obývací nápady-barva-ložnice-nebe-modrá-nástěnné police