Vzhled interiéru

Italské luxusní osvětlovací zařízení od La Murrina

stylová svítidla z kulaté lampy la murrina

the Luxusní světelné zařízení z La Murrina je nyní k dispozici po celém světě. Ale to nebylo vždy tak, když byla společnost založena v roce 1960. Společnost původně vznikla pod názvem „Murrina Furnace“ a skládala se ze skupiny skleněných foukačů. Tito řemeslníci vyrobili ze skla jen několik exkluzivních uměleckých děl. Dílna pokračovala s touto omezenou výrobou až do roku 1974, kdy se najednou všechno změnilo a výroba z té italské Luxusní světelné zařízení začal.

Mezinárodní poptávka po luxusním osvětlovacím zařízení z Itálie

luxusní svítidla od la murrina transparentní

V roce 1974 dílnu koupila milánská rodina, která již měla nějaké zkušenosti s výrobou skleněných výrobků. To bylo ze skupiny La Murrina. Nová společnost La Murrina těžila z nového managementu, který byl více tržně orientovaný a vyvinul se v mezinárodně uznávanou značku. Postupem času se kvalita a sortiment výrobků změnil z velmi dobrých na vynikající. V současné době je italská společnost pro své Luxusní světelné zařízení z Murano skla uznávaného jako lídr na trhu. Společnost La Murrina si v průběhu let zachovala tradiční postupy výroby skleněných výrobků, čímž si udržela konstantní úroveň kvality. Rozdíl byl v tom, že společnost začala uplatňovat marketingovou a distribuční politiku, která nepoškodila kvalitu produktů.

Přední designéři vytvářejí originální luxusní svítidla

stylová svítidla z lustru la murrina

Spolupráce s různými designéry a architekty vyústila v Luxusní světelné zařízení Kolekce La Murrina zůstávají vždy originální a vzrušující. Taková spolupráce probíhá od roku 2000. Spolu s tradičním osvětlením La Murrina existuje stále více moderních a inovativních designů. Nové modely jsou ve většině případů jednodušší než tradiční výrobky, ale stále je vidět složitá výroba. Atraktivita osvětlovacího zařízení od společnosti La Murrina vyplývá z úspěšné kombinace moderního designu a dlouholetých tradic ve sklářské výrobě.

Křišťálový lustr vyrobený z klasického benátského skla

luxusní svítidla od společnosti la murrina traditional

Modrá lampa s moderním designem

stylové osvětlení od la murrina modern

Skleněný lustr kulovitého tvaru

stylová svítidla z koule La Murrina

Skleněné lampy od La Murrina s inovativním designem

inovativní stylové osvětlení od la murrina

 Skleněný lustr s modrou dekorací

stylová svítidla z la murrina blue

Různé skleněné výrobky od La Murrina

stylová svítidla ze skleněných výrobků la murrina