Vzhled interiéru

Interiér ze dřeva a betonu – Útulný dům v Bavorsku

interiér ze dřeva a betonové fasády terasa lehátka

Stále více domů je vyrobeno z betonu. Je to dáno především tím, že stavba postupuje rychleji. A díky účinným izolačním materiálům lze nyní zajistit také dokonalé teplo v zimě a chlad v létě. Pokud se vám nelíbí vzhled betonu, můžete jej obložit jakýmkoli obkladem na fasádu. Ale kromě vnější fasády se stal velmi oblíbeným také interiér s betonovým vzhledem. V tomto článku vám ukážeme dům s Interiér ze dřeva a betonu, to dokazuje, že betonové zdi nemusí mít nutně chladný vzhled.

Interiér ze dřeva a betonu – pohled z obývacího pokoje na terasu

interiérový dřevobetonový přízvuk zeď deco policový nábytek moderní zahradní nábytek

Dům se nachází v Bavorsku a přesněji v Oberhachingu. Interiér se skládá nejen ze dřeva a betonu, ale fasáda také z kombinace obou. Ve spodním patře jsou také velká okna a v horním patře fasáda, díky nimž dům působí mimořádně esteticky. Podlaha terasy a oblasti bazénu je také vyrobena ze dřeva, ale v atraktivním šedém vzhledu.

Interiér ze dřeva a betonu – šedá pohovka a bílá police

interiér ze dřeva a betonových schodů šedá pohovka kožená police bílá

V obývacím prostoru s otevřenou kuchyní a jídelním koutem a interiérem ze dřeva a betonu, který se nachází ve spodním patře, jsou stěny omítnuty na bílo. Vzhled šedého betonu si zachovávají schody a konferenční stolek a částečně jej napodobuje sedací souprava z šedé kůže. Světle šedé dlaždice v kamenném vzhledu a ve velkém formátu zdobí podlahu a vyzařují určitou eleganci společně s bílým nábytkem, jako je velká police a kuchyně. Světlé dřevo je zastoupeno na kuchyňském ostrůvku a okenních profilech. Uprostřed moderního vybavení je také okamžitě patrný starožitný jídelní stůl. Nejde jen o zajímavý akcent z hlediska barvy, ale také z hlediska stylu v interiéru ze dřeva a betonu.

Dřevěný kuchyňský ostrůvek

interiér ze dřeva a betonu kuchyňský ostrůvek lehká lavička šedá podlaha

Další šedé akcenty nastavují ocelové nosníky, které spolu s dráty tvoří účinnou přepážku mezi obývacím prostorem a schodištěm. Souhra betonu a dřeva je zde méně zastoupena, ale na této podlaze je zřejmé, jakého harmonického vzhledu lze dosáhnout v interiéru ze dřeva a betonu.

Jídelní stůl a příborník z regenerovaného dřeva

interiér ze dřeva a betonu jídelní stůl starý dřevěný příborník příčka

Tato skutečnost je ve školce jasnější. Nejen šikmá střecha, ale i dřevěný strop vytváří příjemnou atmosféru. To podporuje betonová zeď, která byla také navržena v dřevěném vzhledu. A koupelna má také interiér ze dřeva a betonu. Toho je dosaženo použitím velkoformátových šedých dlaždic. Dřevo je opět zastoupeno jako stropní plášť pro šikmou střechu, stejně jako ve formě skříně. Prosklená sprcha je velká a prostorná a nabízí plný komfort.

Interiér ze dřeva a betonu – bílé židle a spodní deska Eames

interiér dřevobetonový jídelní kout eames židle bílé dlaždice kamenný vzhled

Níže se podívejte na další zajímavé fotografie tohoto zajímavého interiéru ze dřeva a betonu. Tam také můžete vidět, jak nádherně lze moderní nábytek kombinovat se starožitným.

Návrh dělicí stěny z oceli

interiér dřevo betonový přívěsek světla tmavý jídelní stůl schodiště plocha ocelový nosník

Betonové schody

interiér dřevo betonové zábradlí schody světle šedé jednoduché zařízení

Interiér dětského pokoje

interiér dřevobetonový dětský pokoj šikmá střecha laminátové postele police

Starožitný dřevěný stůl

interiér dřevěné betonové okenní profily velké starožitné stolní stěny imitace dřeva

interiér dřevo betonová dlažba šikmá skleněná sprcha velká skříňka umyvadlo

interiér ze dřeva a betonové terasy v designu šedé lenošky

dřevěný a betonový vnitřní bazén moderní přední okenní plot

interiér dřevo betonový bazén zahrada trávník živé ploty fasáda

Navrhl Despang Schlüpmann Architects.