Vzhled interiéru

Furnish in Black and Brown – Velkolepý domov v horách Utahu

černé a hnědé vybavení kuchyně dřevěný nábytek černá kůže

Když stojíte před úkolem přepracovat svůj vlastní byt, je výběr barev a materiálů na prvním místě vašeho seznamu úkolů. V tomto okamžiku se můžete inspirovat designovými byty a implementovat zajímavé nápady zařizování do vlastních čtyř stěn. V tomto článku představujeme soukromou horskou rezidenci „Quarry House“, kterou v roce 2017 dokončili RKD Architects. Jedná se o dům v horách Utahu, který se skládá ze tří spojených struktur. Každý z nich je vybaven nakloněnými panoramatickými okny, která nabízejí úchvatný výhled na nádherné okolí. Interiér domu je skvělým příkladem toho, jak lze byt vybavit černou a hnědou barvou.

chodba design černá a hnědá dřevěná podlaha strop okno přední

Každý, kdo chce ve svých čtyřech stěnách zajistit pocit bezpečí a pohodlí, má s nábytkem v hnědých tónech rozhodně pravdu. Hnědá je barva země a připomíná dřevo, přírodu a teplo. Proto je v interiérovém designu velmi oblíbený. Hnědou lze také kombinovat téměř s čímkoli, pokud je vybrán správný odstín. Kombinace černé a hnědé přináší nadčasovou eleganci a v interiéru působí velmi elegantně.

černé hnědé barevné kombinace čelních skleněných čel

Právě tuto barevnou kombinaci vybrali architekti a návrháři interiérů do interiéru nádherné horské rezidence. Hnědá přichází v podobě dřevěných stropů v celém domě, stejně jako dřevěných podlah do chodeb mezi jednotlivými budovami. Přirozený efekt barvy je ještě umocněn unikátním nábytkem z naplaveného dřeva. Obrovský kus dřeva slouží jako praktický kuchyňský ostrůvek, který svým přirozeným vzhledem vytváří pěkný akcent v kuchyni s jídelním koutem.

vybavení domu pískovaná podlaha koberec závěsné křeslo krb

Obývací pokoj s otevřeným krbem nabízí obyvatelům čistý odpočinek. Můžete relaxovat na prostorné pohovce nebo na pohodlném závěsném křesle a kochat se úchvatným výhledem. Zasněžená krajina v zimě a zelené okolí v létě hýčkají smysly a vytvářejí skutečný pocit pohody.

barevná kombinace černá hnědá pískovaná betonová podlaha

Kombinaci černé a hnědé najdete v každé místnosti domu. V obývacím pokoji a ložnici jsou dřevěné stropy spárovány s leštěnou betonovou podlahou, která přináší průmyslové kouzlo. K tomu přispívají i masivní černé ocelové konstrukce kolem oken, které vypadají jako velké ocelové nosníky.

ložnice černá hnědá nastavit dřevěná stěna stropní krb

Protože barevnou kombinaci najdete všude v interiéru, vytváří v domě harmonický celkový obraz. Teplé hnědé tóny se používají především jako obklady stěn a stropů, přičemž černá dodává skvělé akcenty. Zařídili byste si také byt v černé a hnědé barvě?

vzor ložnice šedý hnědý černý koberec

koupelna krásná smíšená hnědá šedá kombinace barev

průmyslový design koupelny černý přízvuk

marnost design černobílý moderní abstrakt

domácí kancelář černá hnědá nastavit krásný výhled

velkolepý designový skleněný čelní venkovní krb

designové skleněné fronty domu spojující různé budovy

zahrada domu velké trávníky

dům v horách příroda krásný výhled

* Můžete se dozvědět více o RKD Architects a jejich projektech na jejich oficiální webové stránky