Vzhled interiéru

Exkluzivní moderní rezidence s uměleckým nádechem

od Fernandy Marques Arquitetos Associados

vzrušující-design interiéru-byt-malibu

Malibu Residence je velký dvoupatrový byt ve slunném Malibu v Kalifornii. Vytvořilo studio založené na Sao Paolo Fernanda Marques Arquitetos Associados, působivé moderní sídlo znamená styl a luxus, vytvořené prostřednictvím moderních funkcí a vylepšené uměleckým nádechem. Jeho hlavní myšlenkou je uniknout všednímu životu a zavést inovace, které prostřednictvím moderní technologie vytvářejí jiný druh prostředí.

Moderní rezidence v Malibu

moderní-byt-malibu-interiér

Dvoupatrový moderní sídlo nabízí spoustu obytného prostoru k uspokojení všech potřeb obyvatel. Nábytek a umělecká výzdoba hrají v rezidenci moderního designu zvláštní roli. Každý kus je jedinečný a vyvážený velikostí místnosti a zbytkem prvků. V designu dominuje italský nábytek ze sametu, kůže, skla a kovu. Dekorace je barevná, svěží a naplňuje celé místo energií a barvami.

Unikátní kolekce kytar – rezidence Malibu

unique-guitar-collection-malibu-residence

Spodní patro moderní sídlo Skládá se z otevřeného prostoru, který zahrnuje všechny funkce obytného prostoru. S jídelnou je spojena gurmánská kuchyně, která se zase otevírá do obývacího pokoje. Obývací pokoj je propojen s mediální místností a velkým bazénem na druhém konci bytu. Pokoje jsou snadno přístupné moderním proskleným schodištěm a výtahem. Nejdůležitějším bodem je vytvořit jednotný pocit prostoru, který proudí ven skrz velká okna na každé straně.

Moderní rezidence – nástěnná dekorace v mediální místnosti

moderní rezidence-malibu-nástěnná dekorace

V horním patře moderní sídlo zahrnuje spací část, domácí kino a tělocvičnu. Hlavní apartmá a ložnice mají zvláštní výhled na bazén, což se zdá být nejpůsobivější částí chladného designu. Bazén má prosklené stěny, které nabízejí úchvatný podvodní výhled zvenčí. Osvětlení je také velmi účinné a zaplavuje tři velká okna orámovaná svěží zelení. Je to malý vnitřní ráj moderní rezidence.

Autor: K.H. Christova

Unikátní prosklené schodiště v moderní rezidenci Malibu

unikátní prosklené schody

minimalistický design kuchyně v moderním bytě

minimalistický-design kuchyně-malibu-Residenz

Oranžové akcenty v obývacím pokoji

oranžová dekorace-obývací pokoj

Exkluzivní byt s uměleckým nádechem

exkluzivní-byt-umělecký nádech

Neobvyklý lustr ve fialové barvě

malibu-residence-lustr-fialová

Barevná dekorace v obývacím pokoji

barevná dekorace-obývací pokoj

Úžasný krytý skleněný bazén

úžasná-krytá-bazén-skleněná-malibu-rezidence

Moderní betonová rezidence v koloniálním stylu integruje staré ruiny zdí