Vzhled interiéru

Dulux Color of the Year 2021 Brave Ground je inspirována přírodou

Barva nedávno pojmenovaná Brave Ground značkou Dulux pro rok 2021 je teplý a zemitý odstín béžové. To vytváří pocit stability, růstu a potenciálu. Tímto způsobem výrobce barev nabízí pevný základ pro změnu a kreativitu ve vašem domě. Je to také univerzální odstín, díky kterému září jiné barvy. Pokud vás unavuje bílý interiér a chcete jemně dodat svému domovu teplo, tento je perfektní.

Nová barva Dulux – zemitá béžová

přírodní barevná paleta v obývacím pokoji s gaučem a konferenčním stolkem, moderní zařízení

Specialisté na barvy značky a tým špičkových mezinárodních odborníků na design každoročně diskutují o nejnovějších globálních trendech. Tyto tendence ovlivňují každou oblast života. Poté tyto pohledy převedou do klíčové barvy, která odráží každou momentální náladu. Má to být nuance, která ovlivňuje domácí výzdobu po celém světě. Brave Ground nabízí především pocit klidu.

rustikální jídelní stůl v minimalistickém obývacím pokoji se stěnami natřenými v duluxské jednobarevné odvážné zemi

Barva Dulux však také odráží silné stránky přírody a také budoucnost lidí na Zemi prostřednictvím ochrany přírody. To platí zejména ve světě, který se stále potýká s výzvami koronové krize. Po měsících spolupráce se značkou AkzoNobel a seznamem prognostiků trendů, specialistů na design, redaktorů a architektů z celého světa se výrobce rozhodl pro aktuální barvu.

výrobce barev dulux jednobarevný zemitý béžový v obývacím pokoji s policí a dřevěnou židlí v retro stylu

V důsledku globální pandemie způsobené COVID-19 se priority mnoha lidí výrazně mění. Většina z nich se tedy více soustředí na pohodu svého domova. To vysvětlila vedoucí oddělení designu v Duluxu Marianne Shillingford. Duluxská barva v tom může hrát důležitou roli.

kombinace retro nábytku a všestranných zemitých tónů v minimalistickém obývacím prostoru

Díky uklidňujícím, klidným a přirozeným tónům nabízených barevných palet si značka klade za cíl zmocnit profesionály k vytváření prostorů, kde mohou obyvatelé reflektovat, dobíjet a překalibrovat. V uplynulém roce 2020 se život a práce mnoha lidí zásadně změnily. Každý si prošel nejistou dobou, takže je pochopitelné, že by chtěl uklidňující, přirozené tóny, které poskytnou klid a ochranu, kterou lidé zoufale potřebují.

Použijte Brave Ground ve svém domě

útulná a moderní kuchyně ve skandinávském stylu s dřevěnými prvky a minimalistickými tvary

Zkombinujte teplou barvu s dalšími nadčasovými tóny, jako jsou medové barvy. To vám umožní vytvořit vyvážené prostředí pro zábavu, jako je uvolněná a neformální jídelna. Taková paleta je vhodná do tradičních i moderních obývacích prostor a dá se krásně spárovat s moderními zařizovacími prvky a přírodními materiály. Také smíchejte odstín s teplými červenými nebo růžovými tóny pro výjimečnou ložnici, která přináší faktor wow.

kombinujte růžové a korálové tóny v ložnici a duluxské jednobarevné odvážné zemi 2021

Brave Ground se perfektně hodí k výrazným růžovým a červeným tónům výrazné palety a také korálově zbarveným variacím. Tyto barvy také vypadají skvěle s minimalistickým moderním nábytkem, grafickými vzory a světlým dřevem. Poskytuje to nejen pocit klidu, ale má to být také univerzální barva. Můžete je použít na různé designy. Barva se v průběhu dne mění a vytváří to, co Dulux a AkzoNobel popisují jako „jemně reagující prostředí“.

trend color brave ground dulux 2021 interiérový design pro domácí kancelář s uklidňujícími a teplými barevnými paletami

Neutrální béžovou lze proto kombinovat se směsí jemných, přirozených barev, aby například domácí kancelář měla uvolněný a příjemný pocit. V kombinaci se zemitými barvami palety to při práci vytváří uklidňující a příjemný pocit. Tyto jemné a elegantní odstíny však dobře fungují také u nábytku z poloviny století a bohatých povrchových úprav, jako je měď, mramor a dokonce i samet. Můžete také vytvořit spojení s přírodou. Přineste do exteriéru zemité tóny.

Šedozelená zeď s dekoracemi na dřevěné skříni a duluxovou jednobarevnou odvážnou zemí na chodbě

Zvažte například modrozelenou. Potom to můžete kompenzovat barvou Dulux Brave Ground. Tyto tóny ladí s přírodním dřevem, recyklovaným nábytkem, tvarovanou keramikou a pokojovými rostlinami. Stačí přidat tento teplý, přirozený, neutrální odstín béžové do vašeho domova. Brave Ground, když je spárován se zemitými hnědými, může pomoci vytvořit klidný životní prostor.