Vzhled interiéru

Dřevo a kámen jako atraktivní kombinace materiálů v moderní kanceláři v Japonsku

dřevěná a kamenná společnost cihlová vnější budova

V dnešním článku bychom vám rádi představili atraktivní kancelář v japonském městě Tahara v Aichi, kterou Design & Creative Associates for Village Foods Co. Tento projekt byl dokončen v roce 2017. Celková plocha kancelářské plochy je 300 m². Interiérový design v moderní a útulné kanceláři je nejprve patrný díky použití dřeva a kamene. Village Foods Co. je mezinárodní potravinářská a nápojová společnost. Společnost vlastní několik restaurací umístěných nejen v sousedních městech, ale po celém Japonsku i v zahraničí. Village Foods Co. roste a vyvíjí se rychlým tempem.

vchodové dveře-budova-dřevo-kámen-osvětlení

Kancelář je rozdělena do různých oblastí. Elegantní přijímací hala a hlavní kuchyň se nacházejí v přízemí a jednotlivé kanceláře se nacházejí ve druhém patře. S tímto rozdělením chtěli architekti záměrně & Creative Associates zanechávají na návštěvnících perfektní první dojem a vytvářejí harmonický celkový obraz, který je profesionální a vizuálně přitažlivý. Výsledek vaší práce je bezpochyby neuvěřitelně úspěšný. Masivní dřevěné schody, parkety, elegantní kamenné povrchy a jedinečné složení dřeva a kamene v místnostech rozhodně stojí za vidění.

Prostor recepce-dřevěné schody-dřevěný obklad-kámen

Druhá úroveň není o nic méně působivá, protože se designéři odvážili zkusit kombinovat nápadně odlišné textury a barvy a vytvořit tak jedinečný efekt. Když vstoupíte do jedné z kanceláří, první věcí, které si všimnete, je úspěšná a odvážná kombinace materiálů. Parketová podlaha v kombinaci s dřevěným obložením na stropě vytváří krásný rámec místnosti. Cihlová zeď přináší nádech industriální elegance, zatímco čerstvé potahy židlí vytvářejí barevný akcent a navozují veselou atmosféru.

přijímací hala-schodiště-dřevo-kámen

V další kancelářské místnosti se převážně používalo dřevo. Parkety, strop a obklady stěn ze dřeva a kancelářský nábytek vytvářejí příjemnou a útulnou atmosféru, ale zároveň zajišťují příjemné a stylové pracovní prostředí. Kontrast mezi dřevem a kamenem je tam také fascinující. Pohled rychle klouže z teplé parketové podlahy na rustikální kamennou zeď. Kamenný obklad na zdi vypadá nadčasově a elegantně a dodává místnosti zvláštní a individuální kouzlo. Výsledkem je kancelář plná osobnosti a originality. Otevřená kancelář dává zaměstnancům příležitost komunikovat se svými pracovními kolegy při plnění jejich každodenních úkolů.

konferenční místnost se skleněnými stěnami a posuvnými dveřmi

dřevěný stůl-závěsná světla-židle-dřevo-kámen

zasedací místnost-osvětlení-smíšené-styly-dřevo

kancelářské prostory ze skleněných ocelových stěn

dřevo-kámen-zeď-strop-kůže

parketová podlaha-kámen-kůže-gauč-dřevěný stůl

design cihla-dřevo-nábytek-kámen-zeď

dřevo-kámen-stěna-design-dveře-kancelář

kancelář-kámen-povrch-skleněná stěna

open-space-office-carpet-industrial

sezení-design-kancelář-moderní-schody

kuchyň-jídelní kout-kancelář-akcentní stěna

schodiště-dřevo-vchod-osvětlení

* více projektů podle návrhu & Najděte kreativní spolupracovníky tady