Vzhled interiéru

Dřevěné posuvné dveře jako prostorově úsporné řešení v bytě Zen

Dřevěné posuvné dveře kuchyňské linky-černé-průmyslové-zen

Zen flair vyzařuje z tohoto působivého bytu, který se nachází v Taipei na Tchaj -wanu. Patří páru se dvěma dětmi, kteří hledali větší byt, protože ve starém nebylo dost místa pro hosty. Tým Ganna Design pomohl rodině s nastavením. Vyznačuje se svou jednoduchostí, která zároveň vyzařuje asijský styl. Byt je světlý díky velkým oknům. Aby se ušetřil prostor i přes větší obytný prostor, je Dřevěné posuvné dveře které dávají pokojům styl a eleganci zároveň.

Dřevěné posuvné dveře do kuchyňských skříněk

Dřevěné posuvné dveře kuchyňský ostrůvek rustikální mátově zelené barvy

Na posuvné dveře do kuchyňské skříně se příliš často nenarazíte. Úžasně zavírají skříně, které sahají od podlahy ke stropu. Dřevěné posuvné dveře mají tmavě šedou barvu, která směřuje k černé, což umožňuje dokonalé vyjádření kuchyňského ostrůvku v mátově zelené. Kuchyně je jednoduchá a moderní, ale také vyzařuje určitou rustikální atmosféru.

Dřevěné posuvné dveře v otevřeném obývacím pokoji

posuvné dveře-nábytek do obývacího pokoje-nábytek-parkety-obývací stěna-černá-nástěnná jednotka

Obývací pokoj má atraktivní nástěnnou jednotku, která je částečně otevřená a částečně uzavřená. Dřevěné posuvné dveře nebyly použity pro nástěnnou jednotku, ale mají moderní design, který také vyzařuje japonskou zenovou atmosféru. Neexistuje žádná televize. Místo toho by měl obývací pokoj sloužit ke čtení a poslechu hudby.

Atraktivní nástěnná jednotka

posuvné dveře-dřevo-moderní-skříň-obývací pokoj-proutěné-křeslo

Arkýř nabízí dostatek prostoru pro velká okna, a proto do obývacích pokojů může pronikat hodně denního světla. Posezení je vybaveno bílou pohovkou a pohodlným proutěným křeslem, takže relaxační večery jsou zaručeny. Nápadná je také komoda v arkýři s japonským designem. Nástěnná jednotka pojme vlastnickou sbírku CD.

Velká polička

Dřevěné posuvné dveře, nástěnná police, knihovna, strop, design, exotické pokojové rostliny

Otevřený obytný prostor by měl také nabídnout prostor pro práci současně. Velká police na zdi, která je hned vedle dalších dřevěných posuvných dveří, slouží jako úložný prostor pro mnoho knih. Velký jídelní stůl je opět využíván multifunkčně. Jedí se tu nejen s rodinou a přáteli. Tráví se zde také práce, domácí úkoly a rodinné večery.

Dekorativní stropy s rostlinami

Dřevěné posuvné dveře, jídelní stůl, nápad, žluté květiny, stropní dekorace

Velmi praktický je také rám, který je namontován na strop. Na jedné straně jsou zde připevněny lampy a na druhé straně slouží k připevnění rostlin. To umožňuje velmi velkorysé osazení stropu, což zajišťuje větší pohodlí v místnosti. Jídelní stůl je orámován patchworkovými židlemi, které nádherně splynou se zbytkem stylu zařizování.

Rustikální jídelní stůl

posuvné dveře-dřevěný-byt-design-rustikální-jídelní-stůl-běžecký-židle-stůl

Na vybavení byly použity převážně přírodní materiály. Interiér na jedné straně tvoří starožitný nábytek, který majitelé za ta léta nasbírali. Ty byly kombinovány s novým nábytkem, který vyzařuje Zen. Kromě dřeva, včetně dřevěných posuvných dveří, je byt navržen s jemným mramorem.

Knihovna s moderním designem

posuvné dveře-dřevo-moderní-police-asijský-vkus-jídelní-prostor-byt

Kov je dalším materiálem, kterého lze v domácnosti nalézt velké množství. Nejen kuchyňský ostrůvek, ale i velká knihovna se skládá z kovového rámu, který je doplněn dřevěnými panely. Přední strana tak působí dost nepravidelně, což dodává nábytku kus kouzla. Naproti tomu jsou zde dřevěné posuvné dveře, které jsou skryté za poličkou a vedou do ložnice.

Kombinujte staré a nové

posuvné dveře-dřevěné lampy-stříbrné-rostliny-zahrada-interiérový design

Zde můžete vidět design stropu nad jídelní částí zespodu. Jako osvětlení slouží svítilny v podobě luceren s lesklými povrchy. Opravdu si přijdou na své uprostřed zelených rostlin. V bytě s dřevěnými posuvnými dveřmi vytvářejí lucerny večer romantické a příjemné světlo.

Posuvné dveře jako děliče místností

Posuvné dveře ze dřeva máta zelená-ložnice-rozdělovač-polička-postel

Jako rozdělovače místností slouží již zmíněné dřevěné posuvné dveře v ložnici. S takovými dveřmi lze velké místnosti nádherně rozdělit na různé oblasti, aniž by bylo nutné provádět velké stavební práce. Posuvné dveře slouží jako barevný akcent, který najdete také na kuchyňském ostrůvku. Pro šatní skříň bylo zvoleno také prostorově úsporné řešení s posuvnými dveřmi.

Otevřená koupelna

posuvné dveře-dřevo-koupelna-marnost-zrcadlo-umyvadlo

V umývárně, kterou mohou využívat i hosté, lze výše uvedený mramor znovu najít. Zdobí zeď v mycí zóně a doplňuje ji dřevěný nábytek v šedé barvě. Zenový vkus a moderní design jdou ruku v ruce také s koupelnovým nábytkem. Výsledkem je jednoduché, ale extrémně elegantní a stylové zařízení.

Bílá koupelna

posuvné dveře-dřevěná koupelna-obyčejná-bílá-dlažba-vana-hranatá

Malá koupelna zaujme různými prvky. Na jedné straně jsou dlaždice, které byly vybrány černobíle. Nechybí atraktivní, hranatá vana a umyvadlo, které je opět kovové a tentokrát kombinované s mramorovou deskou. Byt s dřevěnými posuvnými dveřmi je bezpochyby velmi příjemný.

Navrhl Ganna design.