Vzhled interiéru

Dřevěné podlahy v různých typech

nádherná objednávka-parkety

Masivní parkety je jedním z nejdražších typů nátěrů. Prodává se natřený a neošetřený. V druhém případě se předpokládá, že lak bude aplikován po pokládce. Dodavatelé nabízejí masivní dřevo vyrobené z „místních“ stromů a také exotické možnosti. Do kategorie drahých dřevin patří také další známá jména, například ořech a mahagon.

Dřevo – podlahy – masivní parkety s dekorací v ložnici

ložnice s dekorací z masivních parket

Masivní parkety jako dřevěná podlaha je vyroben z jasanu, dubu, modřínu, buku a dalších stromů. Náklady na masivní parkety se pohybují v rozmezí zhruba 600 až 6 000 dolarů, v závislosti na druhu dřeva, kvalitě a zpracování. Je to velmi účinný, pohodlný materiál šetrný k životnímu prostředí a v interiéru vypadá velmi působivě. Dřevo navíc nabízí ekologickou čistotu bytu, protože je ve složení přirozené. Nevýhody prken z masivního dřeva zahrnují relativní měkkost desky (tj. Náchylnost k selhání) a vysokou cenu.

lakovaná tmavá masivní parketová podlaha – Dřevěná podlaha

tmavě masivní parkety-lakované

Pokud je délka dřevěné desky kratší než jeden metr a široká 10 cm, nazývá se to parkety. Masivní dřevěné podlahové desky jsou obvykle levnější. Parkety vypadají velmi pěkně a pohodlně a mají typické vlastnosti masivního dřeva. Parkety navíc nabízí Dřevěná podlaha ještě větší prostor pro nápady na design. Zejména parkety nabízejí různé vzory a mozaiky, ale obtížně se čistí. Cena parket je od 1 000 do 5 000 dolarů za m2.

Parkety

parkety-dřevěné podlahy

Že Laminát je přirozené Dřevěná podlaha, i když je horní vrstva vyrobena ze syntetických materiálů. Laminátové podlahy jsou desky z recyklovaného lisovaného dřeva s dobrou odolností proti opotřebení. Laminát je považován za trvalou dřevěnou podlahu. Laminátové podlahy si v posledních letech rychle získaly na popularitě, jsou široce dostupné na trhu a jsou velmi žádané. Jeho pokrytí obvykle napodobuje přirozenou texturu materiálu: parkety nebo masivní dřevo a někdy mramor nebo jiné dekorativní kamenné podlahy. Nedávno byl také vyvinut barevný laminát, který rozšířil výběr dalších barev a vzorů. Nevýhodou laminátových podlah je, že podle odborníků může v místnosti vytvořit elektrostatické pole. Odborníci se však domnívají, že to lze provést, pokud kryt není zakoupen z trhu a nemá certifikát shody.

obývací pokoj-tmavá-laminátová podlaha

barevné parkety

barevné parkety

Masivní parkety – tmavá dřevěná podlaha

masivní parkety-tmavá dřevěná podlaha

autentická atmosféra s parketovou podlahou

autentická atmosféra-parkety

Parketová podlaha – čtvercový vzor

parketová podlaha-čtvercový vzor

studie parket

v obývacím pokoji parkety

tmavé masivní parkety v kuchyni

    tmavě masivní parkety-kuchyň

Obývací pokoj s masivními parketami – tmavý 

obývací pokoj-masivní parkety-tmavý

Chodba se světlou podlahou – laminátová

chodba-světlá podlaha-laminát

obývací pokoj-laminát-podlahy-světlé