Vzhled interiéru

8 inspirativních nápadů na design dveří

inspirativní nápady design dveří elegantní

Jedním z velmi důležitých aspektů interiéru domu, který lze přehlížet, je design interiérových dveří. Problém není v tom, že by byli velmi často ignorováni. Konvenční myšlení nás v tomto případě nutí přemýšlet více o funkčnosti a praktické aplikaci předních dveří než o jejich designu a vzhledu. Abychom toto myšlení mohli prolomit, navrhujeme několik inspirativních Nápady na návrhy dveří které vám mohou připadat zajímavé a užitečné.

Nechte tyto nápady na design dveří osvěžit váš interiér

inspirativní nápady francouzské designy dveří

Starožitný nábytek byl shromážděn hodně a vždy vytváří sofistikovanou a elegantní atmosféru. Totéž platí pro starožitné modely, pokud jsou v Nápady na návrhy dveří jde. Vybrali jsme pro vás pár obrázků s elegantními vintage dveřními modely, které se hodí i do moderního interiéru. Staré dveře v modré barvě vytvářejí venkovskou a útulnou atmosféru. Na druhou stranu prosklené francouzské dveře s okny jsou kombinovány s modrým interiérem a vytvářejí působivý vstup do stylové jídelny.

Modré dřevěné dveře navozují útulnou atmosféru

inspirativní nápady modrý design dveří

jiný Nápady na návrhy dveří může vnést do vašeho bytu trochu exotiky. Impozantní dveře v balijském stylu vytvářejí ve vstupním prostoru působivou atmosféru. Teplý a starožitný vzhled těchto dveří se perfektně hodí k příjemnému prostředí v tomto bytě, stejně jako k jedinečným dlažbám.

Vytvářejte kreativní nápady pro návrhy dveří a bavte se tím

inspirativní nápady návrhy dveří balijské

Ti kreativní Nápady na návrhy dveří by to pro vás mohlo být hodně zábavné. Můžete například změnit materiál výplní dveří. Jedním z návrhů je zabudovat výplně dveří jako tabuli. Můžete na něj tedy křídou psát nebo kreslit různé věci. Posuvné dveře ze skla nebo plastu lze také použít jako nástěnku pro praktické upomínky. Pokud místo skleněných panelů použijete zrcadla, bude váš pokoj vypadat větší a jasnější, aniž byste přišli o své soukromí. Dveře šatní skříně lze také použít jako běžné dveře do pokoje.

Elegantní interiér koupelny se šatními dveřmi

inspirativní nápady uvolněné designy dveří

Nepřehlédněte možnost použití trochy barvy na vnitřní dveře, když je zbytek interiéru jednobarevný. Pokud namalujete dveře na efektní barvu, bude to určitě středobodem místnosti. Naše obrazárna rozhodně změní váš názor na dveře jako dekoraci.

Dveře se zrcadlovými prvky vytvářejí prostorný pocit

inspirativní nápady pro zrcadla s designem dveří

Dřevěné dveře pro příjemnou a útulnou atmosféru

inspirativní nápady pro návrhy dřevěných schodů

Originální nápad na dekoraci dveří

inspirativní nápady tabule pro návrhy dveří