Vzhled interiéru

4 nápady pro malé byty a otevřené obývací prostory

Nápady-malý-byt-otevřený-plán-obývací-plochy-bílá-tyrkysová-modrá

Zde opět hovoříme o malých bytech a designových nápadech. Malý byt díky úžasným nápadům, které jsou každý den prezentovány, již není problémem ani nežádoucím místem k životu. Tyto nápady pocházejí z designového studia v Polsku s názvem Prakownia 3D. Ukazují nám, jak si jeden vyrobit malý byt  a učinit otevřené obytné oblasti krásnými a skutečně je proměnit v nádherné místo k životu. Vše závisí na tom, jak si vyberete nábytek a jak navrhnete otevřené obytné prostory. S některými živými akcenty, malý byt vypadat jinak a živě. Bílý obývací pokoj, například spolu s tyrkysovými polštáři nebo závěsy, je velmi jednoduchý, ale rozhodně chladný a příjemný. Integrace otevřené kuchyně s jídelnou a obývacím prostorem je další velmi chytrý nápad.  Otevřené obytné prostory V každém případě ušetříte spoustu místa, udělejte místo útulnějším a dodá vám pocit velké kuchyně.

otevřené obývací prostory vypadají prostorně a vzdušně

design-nápady-malý-byt-otevřený-plán-obývací-plochy

Jeden malý byt může sbírat kuchyň s obývacím prostorem. Tento design je opravdu kreativní, a když je vyvíjen správným způsobem, otevřené obývací prostory se stanou zcela praktickými a krásnými. Pokud se vám nelíbí myšlenka mít kuchyň vedle obývacího pokoje, můžete vytvořit příčku mezi kuchyní a obývacím pokojem. Můžete také použít dělič místností, abyste získali pocit oddělených místností.

otevřený obývací prostor v malém bytě

Nápady-malý-byt-kuchyň-střešní pily

Barevný kontrast a vzájemné používání různých materiálů je dalším aspektem, který má velký vliv na vzhled vašeho malého bytu. Pokud spojíte svůj obývací pokoj a jídelní kout, můžete je navrhnout v kontrastních barvách, abyste mezi nimi vytvořili oddělení. Použití parket s vápencovými stěnami má také skvělý účinek a zcela proměňuje místnost. Vyplňte svůj malý byt ne s nepotřebnými věcmi. Díky tomu budou vypadat nepořádně. Důležité je umístit je dekorativně. Zde uvedené nápady na design vám určitě poskytnou několik tipů.

Nápady-malý-byt-otevřené-obytné plochy-růžovo-bílo-černé

Nápady-malý-byt-otevřená-kuchyň-foto-tapeta

Nápady-malý byt-obývací pokoj-jídelní kout-otevřená kuchyně

otevřená kuchyně-vysoký lesk-bílá-prakownia-3d

Nápady-malý byt-otevřený-obývací-jídelní kout

Nápady-malý-byt-otevřená-kuchyň-cihla-kamenná zeď

Nápady-malý-byt-otevřená-kuchyň-dřevěný-cihlový obklad

Spojení nápadů-malé byty-otevřené obytné plochy

Nápady-malý-byt-jídelna-obývací prostor

Nápady-malý-byt-ložnice-pracovní prostor

Nápady-malý-byt-koupelna-hnědá

Nápady-malý-byt-koupelna