Výroční dárky

9 nezapomenutelných a nejlepších dárků k výročí bavlny

Seznam témat výročí je všem znám a druhým tématem výročí je bavlna. Oslavují to páry, které si navzájem darují předměty vyrobené z bavlny. Můžete si tedy navzájem darovat lněné předměty, které lze použít, nebo rámy vyrobené z bavlny v jakékoli formě.

Nejnovější a jedinečné nápady na dárky k výročí bavlny (2. plevel):

Níže najdete několik pěkných bavlněných dárků k výročí pro vašeho miláčka.

1. Polštář koláče koláče:

Druhým dárkem k výročí může být polštář vycpaný bavlnou. Dárek k výročí bavlny je skvělý, protože si můžete hrát s designem polštáře. Zde máte koláž ze vstupenek ze všech svých cest.

2. Rodinný rámec:

Vyzkoušejte tento super roztomilý rámeček s bavlněným pozadím. Obrázky každého z členů rodiny jsou vytvářeny vyřezáváním kousků látek a následnou tvorbou roztomilých kostlivců. To je opravdu dobrý dárek k bavlněnému výročí. Zavěste tento dárek na zeď v ložnici, na tváři své milované se budete dobře usmívat.

3. Výroční kalhoty pro něj:

Buďte odvážní s tímto dárkem k bavlněnému výročí pro něj. Tady máte pánské boxerky, které jsou přizpůsobeny tak, aby měly „Mr. a napsala na ně paní. Nechte si vytisknout také krásný obrázek, který překvapí vašeho manžela.

4. Rámeček mapy:

Zde je vintage mapa, která je orámována smyčkou. Tento dárek k výročí bavlny je pro ni skvělý, protože jí ukáže, že si pamatuješ místo, kde jsi se setkal. Můžete jej dostat na místo označené červenou bavlněnou nití ve tvaru srdce. Vyzkoušejte tento speciální dárek pro své blízké.

5. Sada županů:

Darujte svému manželovi nádhernou sadu měkkých bavlněných županů, která je monogramována s vašimi iniciálami. Bavlněný dárek k výročí svatby se bude líbit vašemu manželovi. Jedná se o dlouhodobou položku, která je také velmi užitečná.

6. Rám srdce:

Nechte si vyrobit krásné háčkované bavlněné srdce a poté jej zarámujte, aby vám ukázalo lásku k vašemu druhému výročí. Bavlněný dárek k výročí svatby může být krásný přidáním několika krásných řádků básně. Udělejte to červeně a vynikne to.

7. Výročí ponožky:

Darujte mu k druhému výročí pár těchto rozkošných ponožek. Získejte tento pár a dárek svému manželovi, až bude připraven jít do kanceláře. Tento pár je vyroben z bavlněného materiálu a skvěle se hodí k tématu. Dělají perfektní nápady na dárky k bavlněnému výročí svatby. Vyzkoušejte je také v různých barvách.

8. Bavlněný hod:

Obdarovat někoho tímto nádherným bavlněným hodem ho pak omdlí. To je užitečné zejména v chladnějších měsících, abyste se zahřáli. Při tomto hodu dostanete personalizované citáty se jménem vašeho páru, podívejte se tedy na typy, které můžete získat, a přidejte si to do seznamu nápadů na dárky k bavlněnému výročí.

9. Ložní souprava:

Získejte přizpůsobenou ložní soupravu pro pár na oslavu jejich výročí. Tato sada povlečení obsahuje přehoz královny a dva povlaky na polštáře. Na obalech je vytištěn nápis „Manžel.“ A „Manželka.“. Přehoz má kolem květin vytištěný nápis „Šťastně až do smrti“.

Nápady na dárky k bavlněnému výročí jsou opravdu roztomilé a romantické. Můžete darovat polštáře nebo prádlo nebo dokonce vyzkoušet některé rámečky. Vyzkoušejte některá bavlněná trička jako dárek pro své blízké pro nadcházející letní sezónu. Buďte kreativní a darujte svému blízkému něco nezapomenutelného.