Výroční dárky

9 kreativních a úžasných dárků k výročí papíru

Tématem dárku k prvnímu výročí je papír. Personalizované nebo přizpůsobené papírové dárky k výročí udržují emocionální nádech, podle našeho tématu myšlenky získáváme v této sérii dárků spoustu sbírek. Vyzkoušejte tedy tyto skvělé možnosti dárků k výročí vyrobených z papíru.

Jedinečné a dobré nápady na dárky k papírovému výročí k 1. výročí svatby:

Pojďme se podívat na 9 nejlepších nápadů v dárcích k papírovému výročí.

1. Dárek k výročí mapy:

Je to opravdu roztomilý dárek, který můžete dát svému manželovi. Tento papírový dárek k výročí je vyroben z výřezů map. Musíte udělat tři výřezy z map, které ukazují místa, kde jste se potkali, zasnoubili a nakonec se vzali. Tento rámeček je skvělé mít doma.

2. Rámeček data:

Zde je pro něj nádherný dárek k výročí papíru, který mu pomůže vzpomenout si na důležité dny ve vašem životě. Toto je datum, které obsahuje data, kdy jste se potkali, zasnoubili, vzali a měli děti. Podle toho vyberte rámeček a barevné schéma.

3. Časový rámec:

Získejte rámeček s nejlepším nápadem na dárek k výročí papíru. Tento snímek má celkový počet dní, které jste strávili jako pár. Výroční dárek také ukazuje, jak moc se milujete. Zarámujte jej tučnými písmeny a uvidíte štěstí na tváři svého manžela.

4. Book Fold Image:

Jedná se o vážný dárek k výročí svatby, který můžete někomu darovat. Stránky knihy jsou složeny tak, abyste si přečetli iniciály páru. Pečlivým skládáním stránek lze také vytvořit tvar srdce.

5. Jednoroční papírový dárek:

Dárek k tématu výročí výročí je papír. Papírové výročí svatby lze tedy oslavit darováním manželovi papírovou etiketu na hrnky nebo plechovky atd. Udělejte štítek barevným a jasným a přidejte svá jména, aby byla osobní. Štítky lze také přidat na svíčky.

6. Rám siluety:

Získejte nádherný dárek pro své blízké prostřednictvím tohoto nápadu na papírové výročí. Silueta je tvořena složitým řezáním černého papíru, aby se vytvořil obrázek. Tento obrázek může být cokoli, co se vám líbí, nebo dokonce stínový obraz vašeho blízkého.

7. Quilovaný náhrdelník:

Vyzkoušejte pro ni tento úžasný papírový dárek k výročí a bude tím fascinována. Tento prošívaný náhrdelník je vyroben quillingem červeného papíru na drobné kousky. Kombinovaná práce tvoří krásný náhrdelník, který bude vypadat dech beroucí na jakémkoli oděvu.

8. Papírové srdce:

Proč své ženě nedarovat papírové růžové srdce? To vyniká mezi všemi nápady na dárky k papírovému výročí. Tvar srdce je vyroben z motouzu a pupeny růže jsou vyrobeny z papíru. Kombinace barev je velmi krásná a jemná.

9. Papírové nástěnné umění:

Darujte toto papírové nástěnné umění na téma lásky k něčemu výročí. Krásná slova jsou vytištěna obrazem stromu a dvou milostných ptáků. Skvěle se hodí jako dárek k dárku k papírovému výročí svatby.

Papírové dárky k výročí jsou sentimentální a vytvářejí skvělé nástěnné dekorace. Možnosti, ze kterých si můžete vybrat, jsou rámečky a šperky. Pokud plánujete něco jiného, ​​podívejte se na tento typ papírového dárku k výročí pro svého blízkého, tento typ dárků dává více emocionální vazby a znovu vytvoří silné pouto mezi vámi a vaším blízkým.