Výroční dárky

47 Užitečné nápady na dárky pro 2. výročí pro vaše milé

Dárky k 2. výročí svatby určitě musí být věc! Úspěšně jste přešli do druhého ročníku a to vyžaduje skutečnou lásku a náklonnost. Mysleli jsme si tedy, že bychom vám mohli pomoci najít správný dárek. Podívejte se na náš návrh a řekněte nám, co si o něm myslíte.

Co je to běžný tradiční dárek k 2. výročí?

Bavlna je nejčastějším darem k 2. výročí pro manželku nebo pro sebe navzájem. Na řadu doplňků byste mohli myslet jako na dobrý bavlněný polštář. Tyto polštáře lze také přizpůsobit vzájemným jménem.

Lůžkoviny jsou další běžné nápady na dárek k druhému výročí, o kterých je třeba přemýšlet. Na výběr máte z řady postelí.

Doporučujeme také darovat si navzájem lázeňský den. Je to perfektní způsob, jak si odpočinout a zbavit se starostí.

Nápady na dárky k 2. výročí svatby

Nejlepší nápady na dárky k druhému výročí:

Zde představujeme několik nejlepších dárků k 2. výročí svatby pro vašeho blízkého,

Dárek pro 2. výročí:

1. Kravata:

Tie nikdy nezemře ani nevyjde z módy. Kravaty přicházejí v různých barvách, texturách a tkaninách. Některé z nich jsou vyrobeny výhradně pro podnikání, zatímco jiné jsou na běžné nošení. To bude dobrá volba pro vašeho přítele.

2. Závodní bunda:

Pokud váš přítel nebo manžel řídí, závodní bunda stojí za to. Zajišťuje bezpečnost a může také pomoci chránit před znečištěním.

3. Chytré hodinky:

Pro vašeho manžela budou chytré hodinky dobrou volbou, jak mu říct, aby si hlídal váhu a staral se o své zdraví.

4. Rukavice:

A co rukavice pro vašeho závodního přítele? Kvalitní rukavice budou mimořádně prospěšné a také lehké. Dalo by se vybrat to nejlepší ze šarže.

5. Ušní lusky:

Muži a ženy budou milovat ušní lusky. Ušní lusky jsou v dnešní době nejpohodlnějším nošením. Podívejte se na cenově dostupnou značku pro vás a vyberte si svůj výběr.

Dárky pro 2. výročí:

1. Sada na pečení:

Pokud vaše žena miluje sadu na pečení, je to určitě pro ni. Soupravy na pečení mají mnoho tvarů a forem. Tento dárek k 2. výročí manželství se jí bude líbit.

2. Zrcadlo:

Zrcadlo je dobrým dárkem pro každou ženu. Pořiďte jí zrcadlo v životní velikosti a také si dejte pozor na jeho různé tvary a velikosti.

3. Kosmetika:

Co pro ni krabička kosmetiky? Jděte po nejlepší značce a také se poraďte s ostatními o jejím výběru make -upu.

4. Odstíny:

Další zajímavé dárky k 3. výročí by pro ni byly chladné odstíny. Vezměte ji s sebou a požádejte ji, aby si vybrala, co se jí líbí.

5. Sada knih:

Do této chvíle byste znali její výběr knih a žánru. Darujte jí, její oblíbenou sadu knih. Bude tě milovat na kusy.

Nápady na dárky pro 2. výročí pro pár:

1. Hodiny:

Hodiny jsou dobrou volbou pro dárek ostatním. V dnešní době existuje mnoho druhů hodin. Kyvadlové hodiny se dostaly také zpět. Ponořte se do starožitností a zjistěte, zda se vám některé z nich líbí. Bude to dobrý dárek k 2. výročí.

2. Koberec:

Dalším dárkem pro obdarování ostatních může být koberec. Pokud víte, jak vypadá jejich interiér, můžete si vybrat ten nejlepší koberec a přitom mít na paměti velikost a barvu..

3. tácky:

Další věc, kterou pro ně můžete udělat, je přizpůsobit řadu tácků podle jejich vkusu. Tácky jsou občas velmi užitečné.

4. Lázně:

Dopřejte jim elegantní párové lázně pro odpočinkový den bez napětí. Budou vám za to milionkrát děkovat!

5. Překvapivý oběd:

Co takhle jim uvařit k jejich oblíbenému obědu nebo jídlu? Neexistuje lepší způsob, jak projevit lásku. Začněte trochou exotiky a zakončete to elegantním dezertem.

Tradiční a bavlněné nápady na 2. výročí:

Zde je několik dalších nápadů pro vás.

1. Bavlněné květiny:

Ty jsou krásné a živé. Dodávají místnosti pocit pozitivity. Tyto květiny mají různé tvary a velikosti. Protože jsou vyrobeny z bavlny, vydrží celý život!

2. Župany:

Můžete si navzájem darovat župany, které jsou snově hebké a budou se cítit dobře na vašem těle. Jsou vždy dokonalým líným oblečením.

3. Ručníky:

Bavlněné ručníky absorbují rychleji a lépe. Jsou uklidňující na kůži a jsou také velmi lehké. Jsou super trendovým doplňkem vaší koupelny.

4. Zástěra:

Pokud oba rádi vaříte, je to velmi běžná zástěra pro manželku i manžela. Pokud se pustíte do společného vaření, je to skvělý způsob, jak si obléknout sladěný outfit.

5. Dárkový potištěný dárek:

Je to další dárek k 2. výročí svatby, na který můžete myslet. Můžete získat báseň vytištěnou na bílém prádle, rám a darovat ji také!

6. Wall Art:

Co by mohlo být výraznějšího a roztomilejšího než nástěnné umění, na kterém budou vytištěna obě vaše jména? Jména budou vytištěna na povlečení a můžete si vybrat z nabídky barev a textur.

7. Lněné výšivky:

Můžete také zvážit vyšívání sami, na kousku bavlněného hadříku, který se vám líbí. Vybírejte z mnoha barev a textur.

8. Potahy polštářů:

Povlaky na polštáře si můžete přizpůsobit svými jmény!

Níže jsou uvedeny některé z dárků k 2. výročí pro manžela a manželku:

1. Rámeček výročí:

To je jeden dobrý nápad na dárek k 2. výročí pro všechny, pro ty vdané. Na tomto snímku je vytištěn počet let, které jste spolu strávili. Rámeček může být bílý s černým potiskem. Když přizpůsobíte tento rámeček, získáte více možností, vyzkoušejte tento dárek pro svého milého.

2. Bavlněný polštář pro nápady na dárky k 2. výročí svatby:

Další roztomilá připomínka počtu dní a času, který jste spolu strávili. Bílé pozadí a černý tisk na něm je velmi elegantní volbou. Podívejte se na dárky pro manželky k 2. výročí. Pokud ano, můžete také napsat něco osobního.

3. Výroční karta:

Vzájemné obdarovávání je někdy nutné. Blahopřání k výročí jsou skvělý způsob, jak to udělat. Ukazuje to, jak moc si jeden druhého vážíte a co to znamená být spolu. Tyto nápady na dárky pro manžela k 2. výročí jsou také dobrou volbou pro manželku.

4. Ohromující spodní prádlo:

Tady je smyslná! Nápady na dárky pro manželky k 2. výročí jsou velmi osobní. Můžete si vybrat spodní prádlo podle jejího výběru a také si k němu koupit odpovídající oblečení. Po všechny ty smyslné noci tato přidá na koření.

5. Plyšová hračka:

Tento měkký a plyšový medvídek je tím nejlepším dárkem, který můžete dát svému manželovi jako dárek pro manželku k 2. výročí. Dárkem může být jakákoli plyšová hračka, kam můžete přidat také kytici květin. Plyšové hračky lze upravit tak, aby na jejich oblečení byly potisky. Překvapte svého milého tímto dárkem brzy ráno, když se probudí.

6. Mapa lásky:

Získejte mapu místa, které jste potkali, a označte jej tvarem srdce. Tuto mapu pak lze zarámovat do vyšívacího rámečku. Díky tomu jsou perfektní nápady na dárky pro 2. výročí svatby pro manžela. Červené srdce na mapě vyniká a vypadá skvěle. Kromě toho můžete na mapu také přidat ukazatele, které označují místa, která jste spolu navštívili.

7. Ponožky s potiskem:

Užitečné mohou být také dárky k druhému výročí. Tyto personalizované ponožky jsou tím pravým dárkem. Jsou také svérázní a sentimentální. Jsou vytištěny láskyplnými slovy a vypadají velmi cool. Jedná se o velmi jednoduchý dárek pro přítelkyni k 2. výročí.

8. Trička s potiskem:

Získejte potištěná trička jako dárek pro přítelkyni k 2. výročí. Tato trička mohou být barevná nebo mohou být prostá s nápisy uprostřed. Skvělá a vtipná trička jsou skvělým tipem na dárek k výročí.

9. Hudební rámec:

Darování hudby je další skvělý způsob, jak oslavit výročí. Tento hudební rámeček obsahuje hudební list oblíbené písně, kterou pár miluje. Může to být i píseň z jejich manželství. Nechte si to zarámovat spolu se jménem páru. Je to velmi cool a promyšlený dárek k 2. výročí pro vašeho manžela.

10. Potištěný toaletní papír:

Zábavný a nepředvídatelný dárek k 2. výročí, který byste dali svému manželovi, je tento tištěný toaletní papír. Papír je celý vytištěn s přáním k výročí. Vzhledem k tomu, že tématem je bavlna, je tento dárek vhodný. Zábavný? Toto je klasický dárek pro manžela k 2. výročí na poslední chvíli.

11. Ozdobte postel:

Tady je jeden krásný. Ozdobte svou postel květinami, které si vyberete vy nebo váš manžel. Ztlumte světla a vytvořte romantickou náladu pro svého manžela. Tuto noc si určitě zapamatujete.

12. Odpovídající klíčové řetězce:

Tyto skvělé klíčenky se hodí k výročí. Každý klíčový řetěz perfektně zapadá do druhého klíčového řetězce, protože tvoří hádanku. Na klíčenky lze vygravírovat měsíc výročí nebo malé milostné poznámky. Není to skvělý dárek k manželce k 2. výročí??

13. Vložka do peněženky:

Tato vložka do peněženky je skvělý způsob, jak ukázat svou lásku svému manželovi. Vložku lze uložit do peněženky jako kartu. Na vložku můžete přidat romantické linie. Mohou být vyrobeny z kovu nebo kůže. Vyzkoušejte tento dárek jako dárek k 2. výročí svatby pro vaši manželku. Je to také dárek pro přítelkyni k 2. výročí.

14. Osobní láhev:

Udělejte výročí odvážným a sexy s personalizovanou lahví whisky nebo jakéhokoli likéru. Láhev můžete označit a přizpůsobit. Na štítku může být také jméno vašeho manžela. Tenhle je pro tvého manžela.

15. Personalizovaná zástěra:

Tato zástěra na míru je ideální pro lidi, kteří rádi vaří. I mistři grilu by měli mít jednu z těchto chladných zástěr. Udělejte z toho krásnou zástěru s přáním k výročí. To je také skvělý dárek k 2. výročí pro přítele.

16. Povlaky a povlaky na polštáře z egyptské bavlny:

Dárek k 2. výročí svatby

Egyptská bavlna je známá pro svou vysokou trvanlivost jako jedna z nejlepších bavlny na světě. Bavlněné povlečení a povlaky na polštáře přicházejí v široké škále možností. Nejlepší barva pro druhé výročí je červená. Ideální by bylo darovat sadu barev nebo odstínů červené. A co tenhle pro vaši manželku??

17. Sady bavlněných kapesníků:

Je to skvělá možnost darování pro vaši přítelkyni. Sady kapesníků jsou tak běžné. V rozmezí od různých délek a velikostí po různé barvy je mnoho možností, které máte. Ideální by bylo darovat sadu obsahující minimálně 5 šátek. Můžete také jít na sady „Pro něj“ a „Pro ni“.

18. Koupací pláště:

Pěkný bavlněný župan se po sprše stal nezbytností pro každou osobu. K těmto šatům obvykle patří majetek s ručníkem a malým ubrouskem. Opět se jedná o bavlněný výrobek, dostanete je v široké škále barev, designů a velikostí. K tomu jsou k dispozici stejné sady „Pro něj“ a „Pro ni“. Koupací pláště jsou dárkem k 2. výročí pro přítele.

19. Ubrusy, ubrousky a podložky:

Líbí se vám něco do domácnosti? Tady jsou nápady na dárky k 2. výročí pro ně, roztomilé páry! Ubrusy se dodávají ve všech velikostech a barvách. Ubrousky jsou také různé. Rohože do domácnosti vám přijdou opravdu praktické.

20. Lanová houpací síť:

Tady je romantický! Tenhle, pokud tvůj přítel. Ačkoli to nemusí být zcela z bavlny, lanová houpací síť může být také darována při druhém výročí. Ideální by však bylo zajistit, aby měli prostor, kde by mohly být konce houpací sítě přivázány.

21. Koberce nebo koberce:

Opět platí, že nemusí být vyrobeny z čisté bavlny. Koberce a koberce dodají prostoru v domě větší eleganci a kouzlo. Koberce nebo koberečky z Persie jsou ty neobyčejnější. Ještě jednou byste potřebovali znát délku a šířku prostoru, který by pokryl, abyste si koupili ten perfektní velikosti. Pokud vaše manželka miluje nějaké interiéry, je to pro ni dobrý dárek k 2. výročí svatby.

22. Čínské nádobí:

Ne! ne běžná sada nádobí. Toto čínské nádobí je krásné a má dokonale tvarované tvary. Určitě to bude dobrý nápad na dárek k 2. výročí, kterému hodláte darovat.

23. Čínské figurky:

Kromě nádobí se Čína používá také na výrobu exponátů. Sochy, sochy, vázy atd. Jsou také vyrobeny z Číny. Dělají také dobré dárky k výročí. Pokud jde o čínské figurky, existuje spousta možností. Barvy, rozmanitost a tvary mohou zmást vaše volby. Toto je jeden dobrý dárek k manželce k 2. výročí.

24. Čínské šperky:

Čína se také používá k výrobě šperků. Brože, náramky, náhrdelníky, náušnice atd. Vyrobené z Číny představují jedinečný způsob, jak vyjádřit lásku. Je to velmi promyšlený dárek pro vaši přítelkyni.

Jak oslavit druhé výročí svatby a jak darovat dárek?

Nejlepší způsob, jak oslavit, by byl samozřejmě s každým jiným! Pokud máte rádi společnost jiných lidí, můžete si doma uspořádat malou kočičí párty s jídlem a lehkou hudbou. Druhé výročí svatby je spíše přípitkem na zašlé šťastné dny a očekáváním ještě lepších dnů dopředu.

Předání dárku lze provést do dvou dnů. Můžete pokračovat a překvapit svou milovanou v soukromí, nebo můžete také obdarovat ostatní a dát jí přípitek.

Co dělat pro druhé svatební výročí:

Zde je několik způsobů, jak si zpestřit den.

  1. Prožijte první rande. Vydejte se na rande se svým blízkým a vzpomeňte si na svou minulost. Mluvte o maličkostech, které jste pozorovali během prvního rande.
  2.  Podívejte se na svatební video. To je další věc, kterou můžete vyzkoušet při svém 2. výročí.
  3. Osobní focení je také další věcí, kterou si v tento den můžete vyzkoušet.
  4. Můžete se zavázat, že vyrazíte na výlet každý rok. Bude to velmi cool způsob, jak zajistit, že budete žít i svou lásku k cestování.

Dárky jsou velmi osobní volbou. I když pro vás vyjmenujeme všechny možné dárky k 2. výročí svatby, vždy existuje šance, že vymyslíte něco ještě jedinečnějšího a atraktivnějšího. Obdarování sebe nebo svých přátel spočívá v tom, jak moc je znáte. Pokud je opravdu dobře znáte, obdarování nebude příliš těžké.