Výroční dárky

40 jedinečných dárků pro rodiče k 25. výročí svatby

Být ženatý 25 let je milník a vždy je co oslavovat. Obdarovat přátele při této monumentální příležitosti je velmi dobré. U této příležitosti lze upravit speciální položky. Můžete darovat předměty pouze pro manželku nebo manžela, nebo se také můžete rozhodnout pro položky, které přicházejí v páru. Zde jsme uvedli několik položek a produktů, které si můžete koupit a poté personalizovat a věnovat tak dárky k 25. výročí. Stávají se z nich nezapomenutelné kousky, které jsou plné sentimentu a lásky.

Dárky k 25. výročí pro rodiče

Plánujete oslavit 25. výročí svých rodičů? Ale lámali si hlavu, co jim představit? Kdo by nechtěl být jedinečný? Spousta párů se rozhodne uspořádat malou párty a zavolat několik blízkých přátel a členů rodiny, aby tento okamžik sdíleli. Tento typ večírku, určený návštěvníkům, se může stát výzvou, zejména při hledání dárku pro tuto příležitost. Všichni víte, že dárky k výročí manželství pro rodiče mohou být složitým výběrem.

Nejlepší dárky k 25. výročí pro páry Oslava stříbrného jubilea 2021:

Každý miluje vytvářet historii svým způsobem a navždy vyřezávat svá jména. Takže s těmito nápady na dárky si užijte stříbrné jubileum svých rodičů v Indii.

1. Personalizovaná svatební tabule:

Tato krásná ocelová personalizovaná deska k výročí svatby je skvělým dárkem k 25. výročí svatby. Na kovovou desku si můžete nechat vyrýt jméno páru. Vypadá to nádherně i na dřevěném podkladu.

2. Hodiny stříbrného výročí:

Vyrobte si personalizované stříbrné hodiny k výročí svatby, které můžete vyrobit ze skla. Hodiny mohou mít tučně vytištěné číslo 25. Jméno páru je také něco, co lze přidat na rám hodin. Tento dárek k 25. výročí svatby pro rodiče je také skvělou volbou.

3. Křížovka:

Křížovka je roztomilý způsob, jak něco darovat páru. Hádanka je vytvořena přidáním jmen dvojice do křížovky. Pro romantičtější efekt můžete přidat také některé řádky básně. Tímto darem bude navždy oslaveno 25. výročí manželství. Puzzle vypadá skvěle a bude vítaným dárkem zejména pro lidi, kteří rádi luští křížovky.

4. Stříbrná dárková krabička:

Stříbrná dárková krabička je dokonalým dárkem k 25. výročí svatby, který můžete dát své ženě. Tato stříbrná krabička je ozdobená a vypadá skvěle jako dárek. Může ji použít k uchování šperků nebo jiných předmětů. Krabice vypadá tradičně a klasicky. Zdobená krabička je vyložena plstěným papírem nebo dokonce saténovým materiálem. Díky tomu zůstanou věci uvnitř nepoškozené a krabici dodají velmi královský vzhled.

5. Stříbrný rodokmen:

Stříbrný rodokmen je naprosto klasický dárek, který můžete dát svému manželovi. Týká se to členů vaší rodiny. Stříbrný kovový kus má tvar stromu s větvemi. Každá z větví má srdíčko se jménem člena rodiny. Zde je skvělý dárek k 25. výročí, který si pár zamiluje, protože je velmi osobní.

6. Ručně vyražený klíčový řetěz:

Jedná se o skvělý ručně vyražený přívěsek na klíče, který můžete darovat svému manželovi. Klíčenka je dvouvrstvý ocelový řetěz, na kterém je vyraženo jméno páru nebo svatební rok. Přidejte také několik milostných poznámek. Klíčenka je skvělý dárek k 25. výročí svatby. To je pravděpodobně nejlepší dárek, který můžete páru věnovat.

7. Spooning Frame:

Skvělý dárek ve vintage stylu pro pár je tento spooningový rám. Musíte přidat dvě lžíce, které jsou ozdobené. Tučným písmem vytiskněte slova „lžíce od“ a rok svatby. To je krásný sentimentální dárek a nápad na dárek k 25. výročí.

8. Dva rámečky obrázků:

Tento rámeček se dvěma obrázky je tím pravým dárkem pro pár. Myšlenkou 25. výročí je vytisknout tučně na horní část rámu. Svatební obrázek lze skvěle přidat do rámečku. Druhým obrázkem může být nejnovější obrázek, který můžete přidat. Udělejte z tohoto rámu nezapomenutelný dárek a dejte páru tento skvělý rám.

9. Personalizovaná láhev šampaňského:

Tato ohromující láhev šampaňského bude přípitkem výročí. Láhev je ozdobena mašlemi a korálky, aby vypadala velkolepě. 25. výročí svatby je ten správný dárek. Tip na dárek k 25. výročí svatby pro páry je bublinkový dárek, který je zabalen tak, aby vypadal úchvatně. Bublinkový dárek je skvělý na večírek k oslavě výročí.

10. Sada hrnků na kávu:

Zde je krásný osobní dárek k výročí svatby, který můžete dát svému manželovi. Jedná se o sadu hrnků, která se spojuje. Rukojeti jsou ve tvaru srdíček. Stříbrné srdce v hrnku je to pravé pro tuto příležitost. Hrnečky jsou sentimentální, protože jsou pár a mohou je manželé použít. Keramické hrnky jsou malované barevnými potisky.

11. Rámeček podpisu:

Je to krásný sentimentální kousek, který udělá radost vašim rodičům. Rám je vyroben s obrázkem páru uprostřed. Na stranách obrázku můžete přimět všechny členy rodiny, aby se podepsali. Díky tomu bude pár šťastný.

12. Skleněná plaketa:

Zde je skleněná plaketa, kterou můžete darovat svému manželovi. Může na něm být vyrytý obrázek páru. Mohou být také vyryté milostné poznámky. Umístěte jej na dřevěnou podložku a osvětlete ji žárovkou. Je to skvělý dárek, který budete navždy milovat.

13. Opékací sklenice:

Jedná se o sexy opékací brýle, které můžete darovat na oslavu výročí. Tyto brýle mají vytištěné číslo 25. Jsou skvělé pro večírky a opékání večírků. Udělejte tento dárek ohromující tím, že jej umístíte do nádherné krabice.

14. Metal Wind Chime:

Zde je krásná kovová zvonkohra, kterou můžete dát jako dárek k 25. výročí svatby. Na větrné zvonkohře je vytištěno jméno páru. Můžete také přidat datum výročí. Tyto kovové zvonkohry vyrobené z kovu jsou ideální pro tradiční výročí stříbrného kovu.

15. Stříbrný náramek:

Vyberte si tento krásný stříbrný náramek pro svou manželku u příležitosti 25. výročí svatby. Stříbrný náramek má na koncích roztomilé korálky. Stříbro může být velmi kvalitní, a proto je prémiovým dárkem pro vaši ženu. Výročí dárek je nádherný a může být věnován ve zdobené krabičce. Do krabice můžete také přidat malou milostnou poznámku.

16. Stříbrná růže:

Tato růže věčnosti je vyrobena ze stříbrného kovu. Stříbrná růže v krabičce s podšívkou z plsti je nádherná a skvěle se hodí na památku. To ukazuje vaši lásku k manželce a věčná růže je pro to dokonalým symbolem. Stříbrná růže je vyrobena složitě a krabice pro ni je také luxusní.

17. Pivní hrnky:

Jedná se o personalizované hrnky na pivo, které můžete darovat svým přátelům za nápad k 25. výročí manželství. Pivní hrnky jsou velké hrnky s držadly. Lze je personalizovat vyrytím jména páru a roku výročí. Krásný květinový okraj na hrncích je také něco, pro co se můžete rozhodnout.

18. Zahnutý klíčový řetězec:

Tento skvělý přívěsek na klíče s připevněnými háčky je dokonalým dárkem k 25. výročí. Háčky ukazují vaši lásku a to, že jste na věčnost závislí na své ženě. Klíčenku vyryjte milostnou poznámkou nebo rokem vašeho manželství. Tento zavěšený přívěsek na klíče může být krásným gestem vaší lásky a zbožňování vašeho manžela.

19. Personalizovaná karikatura páru:

Získejte odborníka na karikaturu páru. Zarámujte si tuto karikaturu a poté ji můžete darovat páru. Karikatura může mít také přání k výročí. Můžete zahrnout obrázek dětí páru nebo věcí, které rádi dělají. Tyto rámečky jsou jedinečné, a proto jsou velmi sentimentálním dárkem.

20. Stříbrná čajová souprava:

Zde je skvělá stříbrná čajová souprava, která je velkolepá a královská. Čajová sada obsahuje konvici spolu s hrncem na mléko a cukr. Sada je umístěna na stříbrném podnose, který je ozdobně zdobený. Samotná čajová konvice je také ozdobně zdobená. Jedná se o velmi velkolepý dárek, který můžete věnovat zvláštním párům, které by tuto položku ocenily.

21. Paper Cut Frame:

To je skvělý rám, který je vyroben řezáním papíru takovým způsobem, že vytvoříte obrázek typu siluety. Výřez může obsahovat milostné poznámky, přání k výročí, jméno páru atd. Rám je také doplněn dekoracemi a strnadem spolu se srdíčky.

22. Gravírovaná fotografická plaketa:

Zde je další skvělý dárek, který můžete dát svým rodičům. Jedná se o gravírovanou fotografickou plaketu, která je vyrobena na dřevě. Vyrytý obrázek páru vypadá úchvatně. Přání k výročí svatby si můžete nechat vygravírovat i na spodní stranu plakety. Gravírování provedené na hnědém dřevě také vypadá velmi atraktivně a poutavě.

23. Skleněná váza:

Zde je také užitečná památka. Tato skleněná váza na květiny má vyrytá přání k 25. výročí svatby. Skleněnou vázu můžete mít v různých tvarech a velikostech. Vysoké vázy jsou ideální pro vysoké květiny a krátké vázy lze použít pro malou kytici. Gravírování skla je klasické a ideální pro darování.

24. Personalizované polštáře:

Vytvořte nezapomenutelný dárek pro pár jako dárek k 25. výročí. Tento personalizovaný polštář je vytištěn tučně se jménem páru. Přání k 25. výročí manželství je také vytištěno na polštáři. Polštář je naplněn měkkou výplní, díky níž je mazlivý a luxusní.

25. Držák svíčky:

Tento ozdobný svícen je to nejlepší, co můžete páru dát. Ohromující korálky a dekorace kolem svíčky dělají stříbrné výročí velmi výjimečným. Svíčka je sada 6 svíček spojených stříbrným kovem.

26. Figurka 25. výročí:

Tyto úžasné vzácné figurky k oslavě 25. výročí svatby jsou dokonalým dárkem pro pár. Postavy jsou vyrobeny z keramiky a vypadají velmi romanticky. Postavy muže a manželky jsou namalovány v pastelových odstínech, aby vypadaly čistě.

27. Dárková báseň:

Napište romantickou báseň nebo si ji vytiskněte z knihy. Tuto báseň lze poté vytisknout na ruční papír, který chcete zarámovat. Ozdobte papír srdíčky a obrázky s romantickou tématikou. Báseň může být věnována vaší ženě nebo manželovi u příležitosti 25. výročí manželství.

28. Stříbrný přívěsek:

Jedná se o skvělý luxusní přívěsek ve tvaru srdce vyrobený ve stříbře se stříbrnými korálky uprostřed srdce. Díky tomu je úžasný přívěsek, který můžete své ženě darovat stříbrným řetízkem. Udělejte jí radost tímto dárkem k výročí se stříbrnou tématikou.

29. Tričko s potiskem:

Toto tričko s potiskem je další skvělá volba, na kterou můžete myslet. Na tričku je vytištěno jméno páru. Můžete také přidat kreslenou karikaturu páru. Můžete si nechat udělat pár těchto triček pro pár. Trička jsou velmi moderní a stylová.

30. Stříbrný prsten:

Stříbrný prsten je připomínkou lásky, kterou máte ke své ženě. Tento diamantový prsten je perfektní, protože je krásně vytvořený. Stříbrný prsten je skvělý, protože ho může nosit se snubním prstenem. Přidává jí to na prstenech a je to pro ni perfektní dárek k 25. výročí.

31. Stříbrný rámeček obrázku:

Je to nejoblíbenější, tradiční a nejlepší dárek pro vaše rodiče, protože strávit 25 let společně je důvodem k oslavě. Rozveselte pár na jejich významném výročí tímto nádherným stříbrným rámečkem, který se vyznačuje „25“ jasnými krystaly a volitelným designem. To lze napravit jejich jmény a datem s obdélníkovým tvarem a jednoduchým designem.

32. Tablet:

Jak víte, toto je období technologie a darování karty je jedním z nejlepších a nejvýznamnějších dárků pro vaše rodiče. Lehký tablet, který je vhodný zejména pro seniory, dokáže získat zpět nadšení, které potřebují.

33. Kniha ve stylu deníku:

Jeden další dárek k výročí, mnoho knih ve stylu diáře od stříbrných dekorací. Jednalo by se o obrovský dárek určený k 25. výročí, zvláště pokud jejich stránky nejsou prázdné. Můžete jej přizpůsobit přidáním obrázků a malých příběhů, které se odehrávají nad průběhem jejich svatebního obřadu.

34. Víkendový útěk:

Ti, kteří to mohou dát, možná budou chtít přemýšlet o tom, že svým rodičům dají pár dní volna jako dárek. Existuje řada nabídek na přestávky ve městě na různá turistická místa. Několik rodičů může být vděčných za tento typ dárku navíc než cokoli jiného, ​​protože jen pár dní odpočinku může být nakonec blaženost plus, kdo by neřekl malý počet dní naprostého klidu a zábavy.

35. Fotoalbum:

To je životně důležité pro výběr dárku pro rodiče, kterého si ceníte, navíc fotoalbum je jedním z nejčastějších, nicméně nejpopulárnějších tipů. Chcete -li vytvořit lepší pocit, musí být plný fotografií, které jsou předem uspořádány chronologicky. Vaši rodiče budou oddaní tomu, aby viděli, jak se změnili před 25 lety, které spolu strávili.

36. Uspořádejte večírek:

Pokud tedy chcete oslavit jejich výročí, uspořádejte setkání. Je to milé překvapení a navíc skvělý dárek, navíc by to byla překvapivá cena. Podmínkou je, že se rádi setkávají, aby trávili čas mezi přáteli a rodinou, a přijímat je společně pro tuto příležitost je pravděpodobně nejlepší dárek.

37. Stříbrné šperky:

Ozdoby jsou typem dárku, který funguje téměř při každé příležitosti. Jménem této příležitosti by stříbro charakterizovalo jejich 25. výročí. Pamatujte, že dárek musí obsahovat dva kusy. Otci můžete předložit stříbrné náramkové hodinky spolu s náhrdelníkem pro vaši matku.

38. Champaign Glasses:

Výročí svatby prosté Champaign není tou správnou oslavou. Za podmínky, že se uskuteční shromáždění a důvod zvednout sklenici do vzduchu, získání sady vysoce kvalitních brýlí Champaign se ukáže být nejen užitečným dárkem, ale také elegantním a pohodlným znakem slavnosti. S očekáváním budou podobné brýle používat k 50. výročí svatby.

39. Upravená CD:

Samozřejmě znáte jejich oblíbené písničky. Stále si mohou užívat písničky, na kterých tančí, v manželství před 25 lety. Můžete si vytvořit vlastní CD s jejich stávajícími, stejně jako staré oblíbené písně jsou lepší. Krabice sama o sobě, jinak musí obal obklopovat stříbrné náležitosti, aby byl vhodnější pro 25. výročí.

40. Apple Watch:

25. výročí svatby je mezníkem v životě páru. Můžete jim darovat užitečné věci nebo jen upomínkové předměty. Tyto položky, které jsou uvedeny výše, jsou nejlepší položky, které můžete darovat pár na výročí. Mohou být také přizpůsobeny a přizpůsobeny.