Výroční dárky

39 Jedinečných a promyšlených nápadů na dárky 3. výročí

3. výročí je další připomínkou úspěšných a minulých let páru. Jistě by tam byly turbulence, ale důležité je, jak se z toho dostanete. Právě za to vám přinášíme přípitek! Víme, jak důležité může být darovat si navzájem, jako znamení oslav a štěstí. V takových chvílích je zde článek, který bude obsahovat některé z možných nápadů na dárky, kterými byste se mohli obdarovat navzájem, nebo dokonce svému oblíbenému páru.

Dárek k 3. výročí svatby

Jaký je běžný tradiční dárek ke 3. výročí?

Nejčastěji nadaným dárkem k 3. výročí svatby je křišťál a sklo. Symbolizuje transparentnost mezi párem a krásu jejich vztahu.

Nápady na dárky ke 3. výročí svatby -1

3. dárek pro ni:

1. Čerstvá kytice:

Svěží kytice nikdy nezklame žádnou ženu a je dobrá pro vaši přítelkyni. Vyberte si některou z nejexotičtějších kolekcí květin a zkrouťte ji do nádherné kytice. Můžete si to udělat sami, takže si to můžete přizpůsobit nebo také požádat květinářství, aby to udělalo za vás.

2. 3D laserem gravírovaný krystalový box:

Ženy si to určitě zamilují. Toto 3. výročí manželství naplňte maličkostmi, na kterých záleží. Přizpůsobte si krystalovou krabici pomocí své fotografie a vytvořte si z ní 3D. Ať svítí celý život.

3. Šablony:

Další věcí, o které byste měli pro někoho zvláštního přemýšlet, bude papírnictví. Někteří lidé opravdu mají něco pro papírnictví. Pokud je vaše přítelkyně jedna, bude to milovat jako svůj dárek.

4. Peněženka:

Dobrou volbou bude také kožená peněženka nebo peněženka jakéhokoli efektního druhu se spoustou váčků. Vyberte si jemnou nebo křiklavou barvu podle toho, co má ráda.

5. Health Watch:

Co takhle darovat své přítelkyni zdravotní hodinky, jen aby se dobře starala o své tělo?

3. dárek pro něj:

1. Sada tácek:

Aby to bylo jednoduché, můžete svému příteli věnovat dárek, horskou soupravu, která má jejich oblíbenou postavu ze seriálu, filmu nebo sportovního hráče..

2. Znalec whisky:

Překvapte ho nápady na dárky k 3. výročí. Bude si toho vážit velmi dlouho. Brýle jsou tradiční a budou perfektní kombinací pro rande. Toto nádherné sklo bude zářit jako diamant.

3. Krabice jeho oblíbených:

Co takhle vyrobit krabičku se všemi jeho oblíbenci? Tuto volbu bude milovat.

4. Kožená bunda:

Vraťme se ke kůži, protože co jiného může být lepší? Kožené dárky k 3. výročí budou speciální, protože se snažíte naznačit, že váš vztah také vydrží tak dlouho, jako kůže.

5. Dřevěné hodinky:

Dřevěné hodinky jsou elegantní a dlouho vydrží. Tento tradiční dárek k 3. výročí je velmi dobrou volbou. Přicházejí v mnoha odstínech a řadě možností volby z čeho vybírat.

Nápady na dárky pro 3. výročí:

1. Sedací souprava:

Pokud znáte pár opravdu dobře a pokud jste dobří přátelé, je to dobrá volba. Vyberte si sedací soupravu, která bude ladit s domácími interiéry. Pohovkové soupravy jsou úžasný způsob, jak jim ukázat své štěstí.

2. Značky zavazadel:

Pro páry, které jsou neustále v pohybu, je kožená visačka na zavazadlo velmi promyšleným dárkem. Umožňuje jim identifikovat jejich tašky a také si udělat značku.

3. Extra posezení:

Co pro ně nějaký prostor pro nohy navíc? Můžete si vybrat další sedací polštáře, aby je mohli pohodlně používat a natáhnout nohy. Navíc ho můžete používat, i když jdete!

4. Školka:

Dalším dobrým dárkem ke třetímu výročí by bylo zřízení malé školky u nich doma. Zahrňte některé z exotických květin a rostlin a požádejte pomocníka, aby jej nastavil tak, jak se jim líbí.

5. Swing of Glass:

Co třeba houpačka ze skla?

Tradiční dárky k 3. výročí:

Tradiční dárky k 3letému výročí obsahují některé z nejlepších věcí, které jsou v danou dobu potřebné; kůže. Tady je pohled.

1. Kožené složky:

Pro vášnivé cestovatele jim tyto kožené složky pasu s vytištěnými jmény dodávají skutečně tradiční a emocionální nádech. Vyberte si správnou barvu, která se jim líbí.

2. Kožené tácky:

Pro ty, kteří mají rádi svůj nápoj a nemohou bez nich žít, budou tácky velmi užitečné. Vyberte si přizpůsobené podložky vyrobené z kůže pro delší životnost.

Tenhle bude naprostá nutnost. Do konce 3. ročníku bude na stole určitě spousta věcí zaplněných. Tento kožený podnos pomůže rozplést oblast. Bonusem je, že zásobník zůstane na dlouhou dobu.

3. Kožené pouzdro:

To se bude hodit, zejména během cestování. Pouzdro má vhodné složky, které uchovávají potřeby a dokonce i ty nejmenší věci. Kožená pouzdra na šperky nejsou jen luxusní, ale také elegantní!

4. Kožený náramek:

Ačkoli to může znít velmi dětinsky, co je to za vztah bez nějakého prvku dětinství? Darujte svému blízkému kožený náramek s citáty o lásce, které jsou na něm napsány. Bude to milovat.

Dárky k třetímu výročí pro manžela a manželku:

Zde je pár dárků, na které byste měli při rozhodování o koupi myslet.

1. Kožené oděvy a obuv:

Nápady na dárky ke 3. výročí svatby 1

Kožené zboží pro dárek k 3. výročí svatby je vždy hit! Kůže je známá svou měkkou a hřejivou povahou. Nejlepší součástí kůže je pohodlí, které nabízí. Můžete si vybrat spoustu oblečení, z nichž všechny mají lesk a krásu. Bude to pro ni jeden dobrý dárek k 3. výročí.

2. Kožené doplňky:

Nápady na dárky ke 3. výročí svatby 2

Kožené doplňky nikdy nezapomenou. Dávejte pozor na kabelky a peněženky, které všechny nesou jemnost a punc kůže. Toto je další dárek k 3. výročí pro přítelkyni nebo vaši manželku.

3. Výrobky z koženého stolu:

Nápady na dárky ke 3. výročí svatby 3

K dispozici jsou také výrobky z koženého stolu. Abychom jmenovali alespoň některé, existují složky, soubory, poznámkové bloky z koženého obalu. Získáte také kompletní sadu stolů, která může obsahovat také stojan na tužku. Díky tomu by stůl člověka vypadal organizovaně a úhledně. Co říkáte na tento dárek k 3. výročí svatby pro manžela?

4. Kožené zavazadla:

Nápady na dárky ke 3. výročí svatby 4

Kožená zavazadla vycházejí z módy. Kožená zavazadla nabízejí odolnost a jsou spolehlivá, když musíte přepravovat spoustu věcí. Pro snadné použití nezapomeňte vybrat ten správný se spoustou kapes. Toto je jeden dobrý nápad na dárek k 3. výročí svatby pro manžela.

5. Kožené album:

Nápady na dárky ke 3. výročí svatby 5

Toto je jeden dárek k 3. výročí pro pár, který milujete. Toto malé album jim umožní zavzpomínat na staré časy a také mít sbírku svých nejlepších a upřímných obrázků, které lze uchovávat po dlouhou dobu. Kromě toho je to kůže, a tak si můžete být jisti, že nikdy nezmizí ani se neopotřebuje.

6. Křišťálové figurky:

Nápady na dárky ke 3. výročí svatby 6

Křišťál se stal velmi zajímavým dílem pro výrobu figurek, jako jsou sochy, sochy atd. Tyto figurky jsou vynikajícími exponáty. Jejich schopnost jiskřit ve světle je činí tak atraktivními. Figurky přicházejí v různých tvarech, velikostech. Mohou existovat velké, které jiskří ve světle na malý předmět, který může vyzařovat malou záři. Bude to roztomilé pro vaši manželku.

7. Křišťálové poháry:

Nápady na dárky ke 3. výročí svatby 7

Víno se nejlépe podává v pěkných a krásných číších. Skleněný pohár je vždy běžný. Ale čím je pohár ještě výjimečnější, je pohár vyrobený z krystalu. Křišťálový pohár upoutá pozornost všech přítomných na shromáždění. Jedná se o nejluxusnější dárek k výročí pro váš oblíbený pár.

8. Křišťálové šperky:

Nápady na dárky ke 3. výročí svatby 8

Křišťálové šperky byly vždy v módě. Vaše žena to bude absolutně milovat! Tyto druhy křišťálových šperků mají svou vlastní krásu a mnohé z nich jsou vícebarevné, což jim dodává jedinečný vzhled.

9. Zrcadla:

Nápady na dárky ke 3. výročí svatby 9

Pokud si myslíte, že zrcadla jsou podceňována, mýlíte se! Podívejte se na mnoho zajímavých tvarů a designů, ve kterých přichází. Jsou vyloženě ohromující a elegantní. Můžete také získat přizpůsobený tvar. A co takhle dárky k 3. výročí pro ni?

10. Drahé kameny:

Nápady na dárky ke 3. výročí svatby 10

Další věc, kterou je třeba myslet na drahokam. Darujte své ženě nádherný drahokam, abyste ji překvapili. Tenhle může být dobrý i pro manžely.

11. Sada perel:

Nápady na dárky ke 3. výročí svatby 11

Nejoblíbenějším a nejjednodušším šperkem je sada perel. Můžete to darovat své přítelkyni při třetím výročí.

12. Kožená peněženka:

Nápady na dárky ke 3. výročí svatby 12

Co třeba kožená peněženka pro vašeho manžela? K výročí se mu určitě bude líbit. Vyberte si ten, který má spoustu sáčků, aby to bylo pohodlné.

13. Pohodlná židle:

13. Nápady na dárky k výročí svatby 13

Co takhle pohodlnou židli, abyste se na ni vrátili a odpočinuli si na ní? Tato kožená židle bude velmi dobrou volbou. Stačí si vybrat kvalitní kůži a odpovídající barvu, přičemž pamatujte na interiér domu. To je pravděpodobně dobrý nápad na dárek k 3. výročí svatby, manželi.

14. Nástěnné závěsy:

Nápady na dárky ke 3. výročí svatby 14

Nástěnné závěsy jsou chladné a klasické. Obvykle přicházejí reprezentovat populární obraz nebo jednoduše kulturu. Darujte to pro svou ženu a svůj domov k vašemu třetímu výročí.

15. Fotoaparát Polaroid:

Nápady na dárky ke 3. výročí svatby 15

Tento malý fotoaparát je velmi šikovný a také roztomilý. Poskytuje okamžitou fotografii a je to dobrý způsob, jak vytvořit paměťovou stopu. Vaše žena to bude milovat.

16. Lázně:

Nápady na dárky ke 3. výročí svatby 16

Lázně jsou něco, co si bude navždy vážit. Nechte ji, aby se při tomto výročí ponořila do dne bez napětí. Dopřejte jí dobrou masáž těla.

17. Autopříslušenství:

Nápady na dárky ke 3. výročí svatby 17

Můžete svému manželovi darovat sadu autodoplňků, které k autu může potřebovat. To by mohlo začít od osvěžovače vzduchu po dobré kožené potahy sedadla.

18. Sada časovače:

Nápady na dárky ke 3. výročí svatby 18

Kompletní sada stylingového vybavení, jako je zastřihovač, bude velmi dobrou volbou. Tímto způsobem může váš manžel také vyzkoušet mnoho stylů, aby na vás zapůsobil.

19. Víno:

Nápady na dárky ke 3. výročí svatby 18

Co třeba stará láhev vína k jeho třetímu výročí s vámi? Stará láhev vína nepřestane lidi ohromovat. Bude to dobrý dárek k 3. výročí pro manžela.

20. Play Station:

Nápady na dárky ke 3. výročí svatby 20

Jsme si jisti, že vás za to bude milovat. Play Station je snem každého chlapa. I když to může vypálit díru ve vaší kapse, on to určitě může vynahradit.

Jak oslavit 3. výročí a jak obdarovat?

Existují dva způsoby, jak toho dosáhnout. Můžete to ponechat v tajnosti a vzájemně si prezentovat jedinečné dárky k 3. výročí. Druhým způsobem je uspořádat večírek pro ostatní, pro vaše přátele a další blízké členy.

Pokud jste příliš stydliví, abyste se mohli prezentovat před ostatními, můžete to vždy udělat soukromě. Jinak můžete pozvednout přípitek a zazpívat jim sborovou a dárkovou píseň k výročí.

Co je třeba udělat pro 3. výročí svatby:

  • Začněte darováním zboží nebo obědem pro bezdomovce.
  • Vyzdobte si a trochu přizpůsobte svůj domov tak, aby vyhovoval vašemu pohodlí.
  • Datum večeře je ráno

Nejlepší způsob, jak obdarovat, je vždy hledat něco osobnějšího. Moderní dárky k 3. výročí jsou dnes hodně. Musíte jen vědět, co si vybrat a co se bude navzájem užitečné, pro pár, kterému hodláte darovat.