Výroční dárky

35 současných a moderních nápadů na dárky k 9. výročí svatby

Blíží se vaše 9. výročí svatby? Tak za prvé, gratuluji! Devět let úspěšného manželského života nevyhnutelně znamená mnoho. Ušli jste se svým partnerem dlouhou cestu a oba jste nyní téměř jedna duše s dobrým porozuměním, láskou a spoustou vzpomínek. Nyní však přichází ta nejtěžší a nejtěžší část. Jak oslavit deváté výročí svatby? Vyzvednout dárek k 9. výročí svatby může být docela bolest. Ale tady jsme, abychom vám pomohli s podrobnostmi. Pojďme se podívat na nejoblíbenější, tradiční i moderní nápady na dárky k tomuto výročí.

Dárek k 9. výročí svatby

Co je tradiční a moderní dárek k 9. výročí svatby?

Dárkem k devátému výročí je tradičně keramika. Na prvním místě je keramika a vrba. Smyslem je, že tento vztah je nyní dlouhodobý a trvalý, který je trvanlivý a přizpůsobuje se okolí. Proto je keramika tradičním vyobrazením devátého výročí, protože představuje sílu, domov, rodinu a vydatnost. Willow je naopak odolná a propletená.

V současné době však modernisté chápou kůži jako symbol devátého výročí svatby. Důvodem je, že kožená tkanina je pružná, odolná a spolehlivá. To symbolizuje úspěšný a dlouhodobý vztah.

35 nejlepších a nejnovějších dárků k devátému výročí v roce 2021:

Zde přicházejí nejoblíbenější a přesto nejoblíbenější nápady na dárky k 9letému výročí svatby.

Nápady na dárky k 9. výročí svatby pro manžela:

Pokud hledáte dárky k 9. výročí svatby pro manžela, zde je několik nejoblíbenějších nápadů trendů po celém světě.

1. Kožený náramek:

Kožený náramek

Kluci, kteří se rádi chlubí v macho a mužném režimu, mohou milovat náramky. Kožený náramek s napsanými frázemi je právě teď novým stylem a trendem po celém světě. Tuto možnost mohou obdarovat ti, kteří milují doplňky a jsou odvážní.

2. Přizpůsobená značka zavazadla:

Personalizovaná visačka na zavazadla

Značky návrhářů jsou velmi efektní. Pokud je váš manžel cestovatelský feťák, může se mu líbit, když bude jeho jméno vyryto na visačce zavazadla. Tyto elegantní možnosti jsou velmi šetrné k rozpočtu, velmi snadno se nakupují a vypadají okouzlující.

3. Batoh:

Batoh

Batohy jsou právě teď novým módním trendem pro chlapce i muže. Bez ohledu na věk jsou tyto dárky bez námahy docela potěšující, vzhledem k myšlenkám na výběr takového dárku. Patří mezi nejoblíbenější a nejoblíbenější nápady na dárky pro muže.

4. Mokasíny:

Mokasíny

Mokasíny jsou nové boty, které následují muži kolem. Vypadají velmi elegantně, živě a elegantně. Jsou dále velmi módní a dobře souvisí s érou současné módy. Darujte je svému manželovi, pokud je to někdo, kdo miluje boty.

5. Peněženka na karty:

Peněženka na karty

Peněženky jsou již dnes oblíbeným nápadem. Nyní jsou karetní peněženky novým trendem, což je také užitečné pro muže, kteří mají u sebe spoustu vizitek a kreditních karet. Díky nim je úkol také snadný a proveditelný. Můžete si dokonce vybrat, že si vyrobíte personalizovanou karetní peněženku s vyrytými iniciálami.

Nápady na dárky pro manželku na 9 let:

Následující jsou oblíbené nápady na dárky k 9. výročí svatby pro manželku.

1. Vonné svíčky:

Vonné svíčky

Voskové tablety nebo vonné svíčky jsou novou láskou pro ženy. Díky nim je obytný prostor a výzdoba domova estetičtější i romantičtější. Můžete se rozhodnout darovat své ženě krásné vonné svíčky nebo voskové tyčinky, které přidáte do její sbírky.

2. Kabelka:

Kabelka

Elegantní kabelka může být vždy dokonalým dárkem pro manželku. Ženy milují organizéry a tašky a může se jí líbit vaše myšlenky při darování ideální tašky. V závislosti na rozpočtu si můžete snadno vybrat správnou barvu a tašku, kterou vaše žena miluje. Dále se můžete dokonce rozhodnout přidat osobní iniciály ke stejnému, aby bylo přizpůsobeno.

3. Šperky:

Šperky

Ať už je to dokonalá sada náhrdelníků nebo náušnice nebo prsten; můžete své ženě darovat šperky, které miluje. Přidejte k jejím očekáváním výběrem ideální shody pro její vkus. V závislosti na její lásce si můžete vybrat šperky z umělého blingu, zlaté nebo platinové!

4. Nádobí:

Nádobí

Efektní nádobí a kuchyňské potřeby mohou být také perfektním dárkem k tomuto výročí. Můžete být jedineční a zvláštní a dáváte přednost dokonce darování těchto nejméně očekávaných, ale krásných možností nádobí. Jsme si jisti, že by byla nadšená!

5. Pár lamp:

Dárky k 9. výročí svatby 10

Domácí výzdoba nemůže být nikdy nudná. Světla a blendingy vždy odpovídají vkusu žen. K tomuto výročí jí darujte několik vynikajících a krásných lamp. Kupte si ten, který se jí bude líbit, protože už možná dobře znáte její vkus a preference.

Nápady na dárky k 9. výročí svatby pro něj:

Ať už je to pro přítele nebo partnera, zde jsou pro něj nejoblíbenější nápady na dárky.

1. Sada pro grilování:

Dárky k 9. výročí svatby 11

Pokud váš muž nebo přítel miluje vaření, není nic lepšího, než ho obdarovat nejnovější sadou na grilování. Tento jedinečný a také neobvyklý výrazný dárek mu nepochybně zpříjemní den.

2. Herní roh:

Herní koutek

Každý muž miluje hraní. Může to být jedna nebo jiná forma, v závislosti na jeho vkusu. Ať už jde o dálkové ovládání auta na hraní stanice, obdarování muže správnou hrou mu může docela zpříjemnit den.

3. Bezdrátová sluchátka:

Bezdrátová sluchátka

Novým trendem jsou bezdrátová sluchátka. Gadgety a technologie nás mohou přimět zamilovat se do jedinečné formy, a to je jeden takový příklad. Podle jeho vkusu darujte nejnovější kapky vzduchu nebo bezdrátová sluchátka. Jsou přemýšliví a pomohou mu také.

4. Předplatné šampaňského:

Předplatné šampaňského

Ať už jde o víno nebo šampaňské, darování předplatného pro muže jim může docela zpříjemnit den. Málokdo často přemýšlí o této zřetelné myšlence, ale muži si takové dárky určitě zamilují.

5. Cork Globe:

Korkový glóbus

Korkový glóbus může být zábavný způsob obdarovávání. Pomáhají mapovat místa, která chcete navštívit, a označená místa. Nejnovější i současné designy jsou také docela zábavné a efektní, takže tuto možnost můžete dokonce vyzkoušet při obdarovávání devátého výročí.

Nápady na dárky k 9. výročí svatby pro ni:

Následující možnosti mohou být dobrou volbou, pokud hledáte nápady pro svého přítele nebo dívku.

1. Náhrdelník:

Náhrdelník

Náhrdelník nebo šperky mohou být nejlepším přítelem ženy. V závislosti na jejím vkusu ji obdarujte perlovým/diamantovým/stříbrným/zlatým/náhrdelníkem. Mohou nejen vypadat nádherně, ale také vylepšit její celkový styl.

2. Sada pro péči o pleť:

Sada pro péči o pleť

Ženy milují zářit. Milují péči o svou pokožku a vypadají nádherně. Nejnovější kombinovaná kosmetická sada pro péči o pleť může být fantastickým dárkem pro moderní ženy. Proč to nezkusit?!

3. Župan:

Dárky k 9. výročí svatby 18

Župany v dnešní době nabírají nový trend. Darování funky nebo elegantního županu může být docela promyšlené i stylové. Ženy si tyto sady určitě zamilují.

4. Vůně a vůně:

Vůně a vůně

Pokud vaše kamarádka nebo partnerka miluje parfémy, nenechte si ujít pořízení útulného a estetického parfémového flakonu. Můžete buď použít špičkovou odrůdu, nebo tu, která má vynikající obal. Jsme si jisti, že by z ní udělali perfektní dárek, který si zaslouží.

5. Peněženka:

Peněženka

Peněženky jsou nejoblíbenějším dárkem od věků a dob a stále patří mezi nejoblíbenější možnosti dárků. Pořiďte jí nejnovější barevnou a stylizovanou peněženku podle svého výběru. Nikdy by ji nezklamali.

Dárek k 9letému výročí pro ně:

Hledáte dobré dárky k výročí pro své přátele, kteří tvoří pár? Mohou to být dobré nápady, které mohou pomoci.

1. Vývrtka:

Dárky k 9. výročí svatby 21

Pokud vás zajímá, proč je vývrtka v dárkové variantě, nesmí vám uniknout, že patří k nejoblíbenějším dárkovým možnostem na západě. Vyzkoušejte to s vynikajícími doplňky a balením při darování pro pár. Určitě by to fungovalo!

2. Ručně vyrobená čokoládová krabička:

Ručně vyrobená čokoládová krabička

Čokolády nemohou být nikdy nudné nebo nemoderní. Dodaly by větší chuť, kdybyste je vyrobili ručně nebo si je přizpůsobili. Darujte pár krásnou krabičkou z tmavé čokolády a určitě by jim to udělalo den. Jak nejlépe poslat přání prostřednictvím čokolády??

3. Mini fotoaparát Fujifilm Instax:

Mini fotoaparát Fujifilm Instax

Pokud chcete dát páru něco mimořádného a záslužného, ​​mini kamera Instax může být dokonalým dárkem. Několik mužů a žen miluje tuto myšlenku a proč ji nedarovat, aby byl jejich perfektní den? Od zachycení vzpomínek až po zábavu, dokážou všechno!

4. Poukaz na lázně pro pár:

Voucher do páru

Dárková karta pro lázně a masáže může být nejlepší pro relaxační a romantický čas pro pár. Zkuste tomuto výročí darovat tento moderní nápad a určitě by se jim tento nápad líbil!

5. Sada pro organický domácí život:

Organická domácí souprava

Biopotraviny na dnešním trhu docela spotřebovaly poptávku. Darujte pár krásné organické ručně vyráběné mýdlo nebo tělový olej. Jedná se o jedinečný, ale báječný nápad, který by měl být promyšlený i v nejnovější módě.

Tradiční a moderní nápady na dárky k 9. výročí:

Tradiční dárek k 9. výročí zahrnuje keramiku a vrbu, zatímco současná forma dárků zahrnuje kůži. Mezi dárky pro keramiku a vrbu spolu s moderními a současnými nápady na dárky z kůže k 9. výročí svatby patří,

1. Kožené pouzdro na pas:

Kožené pouzdro na pas

Kožené pouzdro na pas je skvělým dárkem pro pár. Toto lze dále přizpůsobit přidáním jejich jména nebo iniciál. Toto patří k nejvyhledávanějším a nejoblíbenějším možnostem dárků dnes k 9. výročí.

2. Keramický čajový set:

Keramická čajová souprava

Jako forma tradičního dárkového nápadu může být tato klasická ručně malovaná keramická čajová souprava skvělou volbou. Pokud je pár mezi těmi, kteří milují klasické a vintage dekory a nádobí, může to být velmi promyšlené a podle jejich vkusu.

3. Kožená peněženka pro pár:

Kožená peněženka pro pár

Super speciální dárek může být pár peněženek z koženého materiálu. Mohou být také trvanlivé, trvanlivé a odolné. Dále to také znamená něco zvláštního o jejich vztahu.

4. Kufr v kůži:

Kufr v kůži

Darovat něco užitečného může být pro několik z nás mnohem lepší než něco fantastického. Tento kožený, stylový kufr může být velmi promyšleným dárkem. Může to párům pomoci i v jejich každodenním životě a je to velmi dlouhodobé a trvanlivé. Co jiného může být skvělý nápad než tento?!

5. Kožená taška/bunda:

Dárky k 9. výročí svatby 30

V závislosti na vkusu může být moderním dárkem pro muže nebo ženu kožená bunda nebo taška. Vypadají velmi stylově, přicházejí v různých barvách a mohou být také užitečné v jejich každodenním životě.

6. Keramická talířová deska z keramiky:

Keramická talířová mísa

Pokud existuje někdo, kdo miluje barevné i vintage předměty, může být tento keramický talíř docela ozdobný, pokud jde o doplnění domácnosti. Jsou také šetrné k životnímu prostředí a vypadají skvěle na styling.

7. Porcelánové náušnice:

Porcelánové náušnice

Porcelánové náušnice dnes tvoří novou formu módy a trendů. Pokud je žena nebo manželka milovníkem klasických a historických šperků, porcelánové náušnice a sada mohou být skvělým dárkem.

8. Willow Pen:

Willow Pen

Co je na vrbovém peru tak zvláštního? Jsou vyrobeny ručně, aby byl nejlepším dárkem na několika místech po celém světě. Vrba pero je velmi trvanlivé a silné a svým označením působí dlouhodobým dojmem. To může být docela nezapomenutelný dárek pro pár.

9. Pěstitel piva:

Dárky k 9. výročí svatby 34

Současný a nejnovější pěstitel piva představuje velmi moderní, ale klasický dárek pro pár. Vypadají velmi stylově, dodávají špičkovou atmosféru a vytvářejí jedinečné preference.

10. Keramické vázy:

Keramické vázy

Keramická váza je populární a již nejoblíbenější dárek na celém světě k dárku k devátému výročí. Tento dárek může přidat velkou hodnotu pro domácí dekor a je také fantastickým svědkem. Lze najít leštěnou keramickou vázu nebo ručně malovanou vázu, která dá dárku další hodnotu.

Jak oslavit 9. výročí svatby a jak darovat: tipy a triky

  1. Nápady na dárky k devátému výročí lze ještě vylepšit přidáním doplňkových položek. Mohou obsahovat čokoládu, láhev vína, květiny, kytici nebo dort.
  2. Zabalte dárky správným způsobem. Ujistěte se, že jsou uvedeny křehké položky.
  3. Přidejte k dárku stuhu a osobní poznámku. Ručně psané personalizované poznámky vždy přidávají hodnotu a ukazují osobní vřelost.
  4. Můžete také zaslat citáty s dárkem a přidat lásku a osobní kontakt.
  5. Vezměte svou lepší polovičku na speciální rande v noci. Můžete si dokonce zařídit intimní schůzku u vás doma. Spolu s dárkem to může přidat kouzelné okamžiky.
  6. Zkuste a přizpůsobte si jakýkoli dárek, který dostanete. To lze provést několika způsoby, například přidáním poznámek, gravírováním iniciál nebo odesláním zprávy.

Pokud slavíte 9. výročí svatby, ušli jste dlouhou cestu. Doufáme, že vám tento nápad pomohl při výběru správného výběru pro vašeho partnera nebo přítele. Dejte nám vědět své myšlenky! Rádi od vás slyšíme!