Výška

Jak ve 13 letech rychle růst?

Jak můžete ve 13 letech vyrůst? Naštěstí existuje mnoho dětí ve věku 13 let, které nemají ideální výšku. K tomu existuje mnoho důvodů, jako jsou geny, špatná strava nebo podvýživa, životní prostředí, nadměrná práce atd. Měli byste si uvědomit, že přibližně 20 % růstu je naopak přehnané tím, jak moc cvičíte, zdřímnete, jako konzumujte dříve než v průběhu dospívání. Čtením jeho článku můžete získat mnoho technik, kterými můžete ve 13 letech vyrůst.

Metody růstu ve 13 letech

Po 21 mužích nemůže vyrůst, zatímco po 18 samicích také přirozeně neroste. Získání dokonalé výšky je bohužel dlouhodobé postupy, které mohou trvat měsíce, než budou účinky viditelné. Kromě toho v tomto moderním i rušném životním stylu kultura žije, čas není sláva a všichni mohou pokrýt náklady.

Metody růstu ve 13 letech:

Nyní zde uvádíme seznam nejlepších metod, které když jablko získáte lepší výsledek. Jsou následující;

1. Jíst správně:

Pokud chcete rychle růst, vyvážená strava, která je naplněna spoustou vhodných živin, bude pravděpodobně mít za následek, jak moc vyrostete.

  •  Zapojte vápník do svého jídelníčku, protože vápník je životně důležitým prvkem, který vám pomůže zvýšit svalové nebo vyšší kosti.
  •  Chudé bílkoviny, jako je bílé drůbeží maso, sójové výrobky, mléčné výrobky a ryby, také pomáhají nabrat svaly.
  •  Konzumujte také dostatečné množství vitaminu D, protože vám prospívá při péči o silnější kosti a také u dětí podporuje zvětšování svalů.
  •  Jezte potraviny bohaté na zinek, aby se snížilo nebezpečí, které by mohlo ohrozit váš vývoj.

2. Správné držení těla:

Správné držení těla hraje důležitou roli ve výšce. Správné držení těla zvyšuje výšku rychle a udržuje vaši páteř fit spolu s nepoškozeným nešťastným a nebezpečným držením těla. Takže poloha v přímce u ramen se zatáhne s krkem spojeným s páteří, můžete okamžitě zvýšit několik centimetrů.

3. Skákací lano:

Je to obrovská práce pro vaše nohy. Proveďte to po dobu 5 minut pokaždé v mnoha malých bitech, s dobrým odpočinkem mezi každou sestavou.

4. Pijte další vodu:

Pro lepší růst je nutné neustále pít vodu. Doporučuje se vypít asi 8 sklenic vody na každý den.

5. Dávejte pozor na doplňky:

Musíte se starat o drtivé doplňky, které slibují, že se zvednou do výšky nejjednodušším i největším způsobem. Mnoho z těchto statků nemusí být klinicky vyšetřeno a potvrzeno a může být proti přirozenému růstu lidské bytosti.

6. Cyklistika:

Při jízdě na kole se snažte udržet své sedadlo na špičce, protože tyto důsledky pro vaše nohy se při šlapání navíc natahují. Stacionární cyklus vám také pomůže při jízdě na kole.

7. Dobrý spánek:

Dobrý spánek je také další možností, jak vyrůst. Každému jedinci se doporučuje spát alespoň 6 až 8 hodin. Důvodem je, že když spíte, vaše tělo produkuje a také stimuluje HGH nebo lidský růstový hormon. HGH je velmi prospěšné pro budování svalů spolu s opravdu živit vyšší.

8. Vyhýbejte se faktoru zastavujícímu růst:

Existuje mnoho faktorů, jako je pití alkoholu; kouření, kouření z druhé ruky, podmanivé steroidy, stejně jako vzpírání ve velmi mladém věku, a to může škodlivě ovlivnit vaši výšku. Vyvarujte se užívání extra kofeinových nápojů.

9. Plavání:

Plavání je nejlepší cvičení, které vám pomůže růst do vyšších výšek a také se udržet v neuvěřitelné formě. Současně s plaváním funguje celé tělo, a proto podporuje maximální pohyblivost každé části. Při plavání vpřed nebo vzad dochází ve vašem těle k natahování přirozenou metodou.