Vousy

3denní plnovous: 15 nejlepších stylů strniště vousů pro mladistvý obličej

Módní, mužný, lehký a chytrý. To je to, co definuje moderní a ostré styly strniště vousů. Strništní vousy patří mezi nejjednodušší na pěstování. Buď byste chtěli mít vousy s menším růstem vlasů, nebo ve výpisu upřednostnit čistou a lehčí verzi; strniště jsou vždy perfektní a výstižné.

Sestavili jsme nejlepší styly strniště vousů pro muže napříč věkovými skupinami. Ať už jde o večírek nebo ležérní vzhled nebo formální vzhled; nikdy nás nezklamou.

15 lehkých a těžkých strništních stylů vousů s obrázky:

Následuje 15 nejlepších stylů strniště vousů, které vám pomohou vybrat požadovaný.

1. Tradiční stylové strniště:

Strniště vous vzhled

Jedná se o nejstarší formu krátkého strniště. K provedení těchto stylů je potřeba holicí strojek. Pak je také stále velmi v módě. Abyste si tento styl udrželi, musíte každý týden stříhat strniště. Zahrnuje to udržovat trochu všeho, tj. Lehký knír, krátké strniště a prodloužení vousů do jiného stylu jako kombinace atd..

 • Nejlepší typ pleti: K tomuto stylu se může hodit jakýkoli typ pleti.
 • Ideální věková skupina: Muži ve věku 30 až 50 let zde mohou vypadat temperamentní a pohlední.
 • Vhodný typ obličeje a funkce obličeje: Muži s oválnou a diamantovou tváří mohou tento styl rozhoupat. Ti, kteří mají velký nos a jemné linie, mohou tento vzhled také rozhoupat.

2. Lehce zastřižené strniště:

Strniště vous pohled

Pokud patříte k chlapům, kteří nemají rádi mnoho vlasů na obličeji, ale přesto chtějí decentní mužský vzhled, můžete se vydat na lehké strniště. Jde hlavně o zastřihnutí vousů v lehké konzistenci pomocí kvalitního zastřihovače. Na výběr správného zastřihovače musíte být opatrní, protože jemné zastřihávání může způsobit popáleniny, pokud nemáte kvalitní zastřihovač.

 • Ideální věková skupina: Ti muži ve svých 30 a 40 letech mohou vypadat skvěle a dobře se chlubit vzhledem.
 • Nejlepší typ pleti: Muži s kombinovaným typem pleti mohou v tomto stylu vypadat dobře než ostatní.
 • Vhodný typ obličeje a funkce obličeje: Tato varianta dlouhých strništních vousů je vhodná pro kulatý nebo oválný obličej se širokými rty.

3. Moderní strniště vousů:

Muži se strništěm

Toto je v současné době nejlepší styl krátkých strniště v úpravách pro muže. Zahrnuje předělání tradičních strništních vousů, při nichž spolupracujete s různými styly vousů a knírků při zachování symetrie. Můžete si například vybrat kombinaci kozí bradky a kotlety a vousy malé velikosti vypadají jako strniště.

 • Ideální věková skupina: Muži kolem dvaceti let mohou v tomto stylu vypadat dobře.
 • Nejlepší typ pleti: Tento styl si může vyzkoušet každý typ pleti, který vyhovuje všem typům.
 • Vhodný typ obličeje a funkce obličeje: Muži s oválným obličejem se silným obočím a plnovousem mohou v tomto stylu vypadat temperamentně a prskavě..

4. Dlouhé strniště:

Dlouhé strniště

Název tohoto plnovousu jasně vyjadřuje jeho vzhled a požadavky na úpravu. Musíte nechat vousy růst po delší dobu, zhruba měsíc nebo déle, a poté je symetricky vytvarovat, jinak si také můžete ostříhat kudrnaté vlasy a nechat strniště vypadat přirozeně dlouho. Tady je strniště vousů.

 • Ideální věková skupina: Muži ve 40. a 50. letech zde mohou vypadat temperamentně.
 • Nejlepší typ pleti: Ti, kteří mají mastný typ pokožky, mohou tento styl vyzkoušet úplně.
 • Vhodný typ obličeje a funkce obličeje: Muži s oválným obličejem s hustými vousy a knírem mohou jít na tento vzhled.

5. Plnovousové strniště:

Pánské strniště

Mnoho mužů obvykle odstraní všechny vlasy, které jim rostou na krku a jejich vousy se tak skládají pouze z ochlupení na obličeji. Jedinečným západním trendem vousů, který je vidět u mnoha mužů z Evropy, USA a Austrálie, je, že si nechávají vlasy na krku a trochu je upravují. Když se takové vlasy na krku spojí se strništěm, může to znamenat lehké plnovousové plnovousy, ale musíte zajistit používání kvalitního zastřihovače, jako je například Wahl Lithium Ion Clipper, který vám pomůže při hladkém zastřihování krku . Tak můžete mít Wahlovy vousy a strniště na krku a tváři.

 • Ideální věková skupina: Muži ve věku 30 let mohou nejlépe vyhovovat a dávat přednost tomuto vzhledu.
 • Nejlepší typ pleti: Kdo má mastný typ pleti a smíšenou pleť, může tento styl vyzkoušet.
 • Vhodný typ obličeje a funkce obličeje: Tento styl může vyzkoušet jakýkoli tvar obličeje s prodlouženými funkcemi.

6. Střední strniště:

Střední strniště

Dalším široce sledovaným stylem hustých strništních vousů po celém světě je střední strniště. Vyžaduje, abyste nechali vlasy růst jen do určité velikosti, kde je můžete efektivně jen lehce zastřihnout do středního tvaru. Střední tvar je perfektní a vyhovuje většině tvarů obličeje.

 • Nejlepší typ pleti: Na tomto vzhledu může pracovat jakýkoli typ pokožky, ať už je to suchá nebo smíšená pokožka.
 • Ideální věková skupina: Muži v jejich pozdních 20. a 30. letech v jejich kariéře mohou nosit tento vzhled pro každodenní styl kvocientu.
 • Vhodný typ obličeje a funkce obličeje: S tímto druhem tlustého strniště vousů mohou dobře ladit všechny tvary a funkce obličeje.

7. Strniště kozí bradky:

Strniště ve vousu

Jak již bylo zmíněno dříve, strniště bradky se může stylovat do nesčetných variací. Jednou z takových variant je bradka bradky, ale malé velikosti vlasů, což z ní činí strniště kozí bradky. Abyste udrželi toto strniště, musíte při jeho pěstování přijmout vhodná opatření, abyste udrželi pouze vlasy, což přispívá k formování vašeho tvaru kozí bradky, zatímco ostatní vlasy musí být zcela zastřiženy.

 • Nejlepší typ pleti: Ti se suchou pokožkou mohou na tomto vzhledu dobře zapracovat.
 • Ideální věková skupina: Tento styl středního strniště vousů vhodný pro muže do 30 let než ostatní.
 • Vhodný typ obličeje a funkce obličeje: Prodloužený obličej s ostrým nosem a širokýma očima si můžete tento styl vyzkoušet.

8. Strniště vousů ve tvaru V:

Ve tvaru strniště vousy

Pokud chcete strniště, ale nechcete, aby to vypadalo stereotypně, můžete jít do tohoto jedinečného stylu. Zahrnuje tvarování tváře vousů do obráceného tvaru V a také zastřihování musí být takové, aby celé strniště vypadalo při pohledu zepředu také jako V. Proto musíte toto strniště ve tvaru písmene V znovu udržovat se velkou přesností a péčí.

 • Ideální věková skupina: Muži ve věku 30 let mohou v tomto stylu vypadat super.
 • Nejlepší typ pleti: Jakýkoli typ pokožky může na tomto vzhledu dobře fungovat.
 • Vhodný typ obličeje a funkce obličeje: Lidé s prodlouženou tváří mohou v tomto stylu vypadat skvěle.

9. Těžké strniště:

Těžké strniště

Těžké strniště je dokonalým stylem strniště, pokud hledáte robustní a rustikální vzhled, ale nechcete, aby příliš mnoho vlasů dotvářelo tento vzhled. Stejně jako dlouhé strniště, i tento plnovous potřebuje, aby vám na tváři narostlo hodně vlasů, ale musíte zajistit, aby nepřesahovaly palec pod bradu. Jakmile získáte tuto velikost, musíte oříznout kadeř a konce a zachovat si strniště plnější vzhled. Toto strniště vypadá velmi mužně a sexy, a proto se mu říká těžké strniště.

 • Nejlepší typ pleti: Muži s mastnou pletí mohou tento styl vyzkoušet.
 • Ideální věková skupina: Toto těžké strniště vyhovuje pouze mužům ve věku 40 a 50 let.
 • Vhodný typ obličeje a funkce obličeje: Do tohoto stylu mohou nahlédnout ti s oválným obličejem s těžkými rysy.

10. Líně vypadající chaotický strniště:

Lehké strniště Pohled

Někdy se věří, že žádná móda vůbec není móda sama o sobě. Pokud jste takový typ člověka, pak je to pro vás ideální styl. Ořezávání se nemusíte vůbec obávat. Nechte si jakkoli narůst vousy, ale jen do střední délky a zachovejte si chaotický přirozený vzhled.

 • Ideální věková skupina: Muži ve věku 50 a 60 let mohou v tomto stylu vypadat skvěle.
 • Nejlepší typ pleti: Ti, kteří mají suchou a mastnou pleť, mohou na tento styl dobře zapracovat.
 • Vhodný typ obličeje a funkce obličeje: Muži s prodlouženými tvary obličeje a dlouhými vousy jsou pro tento vzhled nejlepší.

11. Strniště vousů spojených knírem:

Celerity obličejové strniště

Knír ve tvaru nepodloženého obdélníku se nazývá knírek na řídítkách, protože připomíná řídítka motocyklu. Tento styl kníru je univerzální a hodí se k jakémukoli plnovousu. Proto můžete tento knír sladit v souvislém stylu se svým strništěm.

 • Ideální věková skupina: Muži ve věku 40 a 30 let zde mohou vypadat dobře.
 • Nejlepší typ pleti: Muži s kombinovanou pletí si mohou dobře vyzkoušet variantu strniště.
 • Vhodný typ obličeje a funkce obličeje: Skvěle zde mohou vypadat dlouhé a oválné tváře s rozšířenýma očima.

12. Vousy na strništi kruhové tužky:

Strniště na holení vousů

Toto je další oblíbený styl strniště, kde musíte strništi dát kruhový tvar. Toto strniště také vyžaduje neustálou péči při péči o něj, abyste zajistili kruhový tvar a také jej musíte zachovat, pokud chcete vousy delší dobu.

 • Nejlepší typ pleti: Kdo má suchou pokožku, může tento styl rozhoupat.
 • Ideální věková skupina: Tento vzhled strniště na bradě je dobrý pouze pro muže ve věku 30 let.
 • Vhodný typ obličeje a funkce obličeje: Muži s diamantovým a oválným obličejem se světlými, tenkými vlasy zde mohou vypadat skvěle.

13. 3 denní strniště:

3 denní strniště vousů

Pokud vám nevadí časté stříhání vousů, tj. Dokonce do té míry, že to děláte navždy po dobu 3 dnů, pak je to pro vás styl strniště na míru. Stačí vlasy každé 3 dny zastřihnout a nechat je růst další 3 dny. To vám dává přirozené strniště s minimální velikostí vlasů, protože rostly pouze 3 dny.

 • Nejlepší typ pleti: Tento vzhled může dobře doplnit jakýkoli typ pokožky.
 • Ideální věková skupina: Ti mladí kluci a muži na konci 20. a 30. let zde mohou vypadat skvěle.
 • Vhodný typ obličeje a funkce obličeje: Skvělý zde může být jakýkoli typ obličeje s ostrým špičatým nosem.

14. Symetricky tvarované strniště:

Krátké až dlouhé strniště

Pokud chcete ve stylu vousů vnést trochu kreativity, můžete strniště na obou tvářích zastřihnout do jedinečného tvaru, ale přitom na obou stranách vypadat stejně. Pokud například dáte na jednu tvář tvar kříže, můžete jí dát stejný tvar i na druhé straně a vypadat symetricky pro atraktivnější vzhled vousů.

 • Nejlepší typ pleti: Tuto rozhlednu mohou vyzkoušet muži s kombinovanou a mastnou pletí.
 • Ideální věková skupina: Toto symetrické strniště je skvělé pro muže ve formální kariéře ve věku 30 až 40 let.
 • Vhodný typ obličeje a funkce obličeje: Oválný, čtvercový a kosočtverečný obličej se širokým nebo tenkým nosem může vypadat dobře, jak ukazuje obrázek.

15. Odpojený knír s náplastí na duši a strniště:

Stubble celebrity Dadhi

Možná jste tento vzhled často viděli mezi filmovými hvězdami a dalšími celebritami. To vám dává větší než životní vzhled. Jediné, co musíte udělat, je udržovat knír a pravidelné strniště, ale knír se musí oddělit.

 • Nejlepší typ pleti: V tomto stylu může nejlépe vypadat normální typ pleti
 • Vhodný typ obličeje a funkce obličeje: Jakýkoli tvar obličeje s modrýma očima může vypadat skvěle.
 • Ideální věková skupina: Všichni muži po třicítce mohou v tomto malém stylu strnicových vousů vypadat skvěle, aby udělali skvělý první dojem.

Další tipy:

 1. Styly strniště vousů vyhovují dětským povrchům. Mladí muži tedy nemusí dvakrát přemýšlet.
 2. Oholení je důležitým tipem pro udržení vousů. Správně se oholte a vousy dobře dorostou. V tomto případě bude dokonce zdravý růst.
 3. Pomocí zastřihovačů můžete dále provádět přesné zastřihování vousů.
 4. Nezapomeňte pečovat o své vousy. Péče se projeví v podobě zdravého a lesklého vousu. Proto je pravidelně udržujte vousy a krémy na vousy.
 5. Nepřekračujte tvar a příliš nepracujte na plnovousu. Vždy mějte na paměti, že vypadají skvěle a stylově, když jsou přirozené.

Doufám, že se vám tento průvodce styly strniště vousů dobře líbil. Vousy jsou jedním z velkých vylepšení mužské osobnosti, které lze stylizovat různými způsoby, a strniště vousů patří mezi oblíbené vzhledy několika mužů. Na tomto stylu můžete snadno pracovat bez shonu. Existuje nespočet variant, a proto si vyberte, co se vám nejvíce líbí, a vaše obličejové rysy, aby vám nejvíce vyhovovaly, a dobře si je přizpůsobte. V závislosti na tvaru obličeje a preferencích se můžete snadno rozhodnout pro jeden!

Často kladené otázky a odpovědi:

Q1. Jaké nastavení je dobré na zastřihovači, abyste získali styly strniště vousů?

Odpověď: V případě, že si chcete ostříhat vousy a získat strniště, nastavte zastřihovač zhruba na 1-3 cm. Zastřihněte vousy rovnoměrně a opatrně. Pokud chcete silné strniště, můžete délku prodloužit. Je lepší a bezpečné začít s delším nastavením strniště a postupovat dolů, dokud neucítíte, že je dosaženo dokonalého vzhledu.

Q2. Jak dlouho to znamená těžké strniště?

Odpověď: Strniště může být lehké nebo střední nebo těžké podle vašeho přání. Ani těžké strniště není příliš dlouhé. Maximální těžké strniště může být pouze kolem 4-5 mm. Toto je varianta stylu, kterou mnozí preferují.

Q3. Jak zajistit, aby se strniště před holením změkčilo?

Odpověď: Hydratace je zde důležitým klíčem. Dobře si umyjte obličej; to může také pomoci změkčit vlasy. Hydratujte pokožku pomocí teplé vody, aby bylo oholení snadné.