Vousy

15 nových stylů vousů a knírek pro muže a mládež

Vousy a knír jsou pro muže vždy považovány za trendy a stylové. Ty jsou v této generaci zásadní, aby měly upravený knír a plnovous, aby měly stylový vzhled. Vypadá to hezky i profesionálně zároveň, ale často nás nudí zkoušet stejný vzhled. Zde jsou nejnovější styly vousů a knírek k vyzkoušení. Tyto styly vousových knírek lze celkem snadno upravovat, udržovat a jsou pohodlné. Pokračujte ve čtení této příručky, abyste věděli, které styly pánských knírek a vousů vám budou nejvíce vyhovovat podle tvaru obličeje a funkcí.

15 nejlepších stylů vousů a knírek pro mladé muže:

Podívejme se sem se sestavením seznamu účesů s knírem a vousy, abychom získali nový vzhled.

1. Bandholzský knír a vousy:

Bandholzský knír a vousy

Impozantní styl knírek a vousů představený Ericem Bandholzem byl vždy žádaný. Vývoj tohoto druhu stylu trvá minimálně 6 měsíců a je také třeba jej udržovat pomocí nástrojů péče. Patří mezi naše nejoblíbenější různé styly vousů a knírek. V případě, že máte husté vlasy a husté vlasy, nemusíte dvakrát přemýšlet.

 • Nejlepší typ pleti: Muži s kombinovanou až normální pletí mohou tento vzhled rozhoupat.
 • Ideální věková skupina: Muži po třicítce jsou pro tento vzhled vhodní a doplňující.
 • Vhodný tvar obličeje a funkce obličeje: Na stylu mohou pracovat ti s oválnou, diamantovou a trojúhelníkovou tváří a s hustými vlasy.

2. Jednotný plnovous:

Uniformní vousy

Název pochází z délky, se kterou přichází. Tento vous se pěstuje téměř 2 palce od brady a má pěkný kulatý tvar. Je to široce zvolený styl pro profesionální vzhled. Tento chladný plnovous a knír jsou vše, co potřebujete, pokud máte tenké vlasy, ale hustý knír a vousy. To také patří mezi nejprofesionálnější možnosti.

 • Ideální věková skupina: Tuto rozhlednu mohou vyzkoušet i muži ve věku 30 a 40 let.
 • Nejlepší typ pleti: Pokud máte normální až mastnou pleť, pak to pro vás funguje dobře.
 • Vhodný tvar obličeje a funkce obličeje: Pracovat zde mohou ti s trojúhelníkovým, oválným, čtvercovým a kulatým obličejem.

3. Razor’s Edge Beard:

Razor’s Edge Beard

Nezáleží na tom, jaký tvar obličeje máte, tento plnovous & knír by vám dokonale vyhovoval. Jedná se o styl vousů, který vždy zůstal v trendu. Boky vousů nejsou dobře tvarované, ale konce musí být ostré a jasné. Tato kombinace vousů a kníru patří v podstatě a rozhodně mezi nejlepší vzhledem k tomu, jak je to dobře upravené. Olej na vousy můžete dále nanášet na tvar vousů a knírek.

 • Nejlepší typ pleti: Muži s mastnou a smíšenou pletí mohou na vzhledu zapracovat.
 • Ideální věková skupina: Muži po čtyřicítce a padesátce s hustými plnovousem zde vypadají temperamentně.
 • Vhodný tvar obličeje a funkce obličeje: Skvěle zde mohou vypadat ty s oválným obličejem a rovnými vlasy

4. Dutch Beard:

Holandský plnovous

Nizozemské vousy jsou to, co hledáte. Vousy v tomto stylu se pěstují směrem ven v akcentované poloze od brady. Tato móda vousů a knírek je ve městě zcela nová a nyní v trendu pomalu. Vypadá to docela vybroušené a ti, kteří mají mladistvou tvář, se k tomuto vzhledu hodí.

 • Nejlepší typ pleti: Na vzhledu může pracovat jakýkoli typ pleti.
 • Ideální věková skupina: Ať už je to 30, 40 nebo 50 let, muži všech věkových kategorií mohou pracovat na tom, aby vypadali takto stylově a hezky.
 • Vhodný tvar obličeje a funkce obličeje: Diamantové a oválné tváře s mladými rysy mohou tento styl vyzkoušet.

5. Kuželové a krátké vousy:

Zúžené a krátké vousy

Zúžené a krátké zůstaly v dnešní době mezi styly vousů a kníru oblíbeným stylem. Vousy zůstávají čisté, dokud se knír nespojí do vousů s menším množstvím vlasů pro celkový vzhled. Jak je vidět na tomto obrázku, muž s kombem vousů a kníru vypadá docela naleštěně a přímočaře. Je pro ty, kteří nechtějí mnoho času a úsilí jít na údržbu.

 • Nejlepší typ pleti: Muži se suchou pokožkou mohou v tomto stylu vypadat skvěle.
 • Ideální věková skupina: Mladší muži ve věku 20 a 30 let mohou tento styl vyzkoušet.
 • Vhodný tvar obličeje a funkce obličeje: K tomuto stylu se hodí oválný a kosočtverečný obličej.

6. Styl tenkých vousů:

Styl tenkých vousů

Tento styl se počítá jako nejkratší styly vousů s knírkem, kde se bokombrady hubnou a téměř mizí. Knír a vousy zastřižené do tváře se setkávají v oblasti brady. Tento styl tenkých vousů se dá vyzkoušet bez kníru a může se tak přizpůsobit mužům, kteří se tomu chtějí vyhnout. Je to další z našich nejlepších vzhledů.

 • Nejlepší typ pleti: Ti s mastnou a smíšenou pokožkou mohou slepě jít na to.
 • Ideální věková skupina: Muži po třicítce v profesionální kariéře zde mohou vypadat hezky.
 • Vhodný tvar obličeje a funkce obličeje: Ti, kteří mají jakýkoli tvar obličeje, to mohou vyzkoušet s tenkými vlasy.

7. Řádky pro styly dnů:

Řádky pro styly dnů

Jedná se o jakýsi plnovousový knír správného tvaru. Knír s plnovousem se k vousům přibližuje, ale nedotýká se ho, což způsobuje hladké oholení. Patří mezi naše oblíbené a nejpopulárnější styly indických knírek a vousů. Na pohled je to docela jednoduché a také se snadno udržuje.

 • Nejlepší typ pleti: To platí pro všechny typy pleti úplně.
 • Vhodný tvar obličeje a funkce obličeje: K tomuto stylu s prodlouženým a baculatým obličejem může dobře sedět jakýkoli tvar obličeje
 • Ideální věková skupina: Muži v jejich raných 20. až 30. letech mohou na tomto vzhledu zcela zapracovat, ať už jde o mladé kluky chodící na vysokou školu nebo muže z kanceláře

8. Vybledlé vousy:

Vybledlé vousy

Faded je styl plnovousu a dlouhého kníru. Můžete zkusit tento chlebový styl, musíte pěstovat chléb asi 3 palce od brady a ořezává se v plochém stylu. Knír se k němu přichytí tenkou nebo silnou vrstvou. Jedná se o vzhled s dlouhým knírem s krátkými vousy, který je velmi milován mnoha, kteří chtějí jít na vybledlý účes a mít dlouhý knír. Vyzkoušejte tento vzhled, pokud milujete vybledlý střih.

 • Nejlepší typ pleti: Muži s normální pletí zde vypadají dobře.
 • Ideální věková skupina: Také jejich třicátníci a dvacátníci si mohou tuto rozhlednu vyzkoušet úplně.
 • Vhodný tvar obličeje a funkce obličeje: Dobře zde mohou vypadat prodloužené tvary obličeje s plochými tvářemi.

9. Odvážné a silné vousy:

Odvážné a silné vousy

Když se řekne hustý plnovous, přijde na řadu slovo tučné. Vous je dodáván s dlouhými vlasy; délka je však stále krátká až k bradě. Tento styl dlouhých vousů a kníru je pro ty, kteří mají husté vousy a husté vlasy. Pokud se chcete pochlubit tak kompaktním vzhledem, pak je tento odvážný styl pro vás vhodný.

 • Nejlepší typ pleti: Jakýkoli typ pleti může pracovat na tomto stylu podle svého přání.
 • Ideální věková skupina: Muži ve věku kolem 20 a 30 let zde vypadají elegantně a stylově.
 • Vhodný tvar obličeje a funkce obličeje: Kdo má dlouhý obličej, může si tento styl vyzkoušet.

10. Kruhové vousy:

Kruhový plnovous

Kruhové vousy a knír přicházejí s hustými i tenkými vlasy. Je také známý jako standardní plnovous, který vypadá upraveně. Tento styl je vhodný pro muže, kteří chtějí spolu s plnovousem prezentovatelný vzhled. Vejde také jako knír a brada. Tento kruhový styl přichází s těmi, kteří jsou ve zralých věkových skupinách a přesto se chtějí stylově chlubit

 • Ideální věková skupina: Muži po padesátce mohou v tomto stylu vypadat skvěle.
 • Nejlepší typ pleti: Tuto rozhlednu si může vyzkoušet jakýkoli typ pleti, protože to vyhovuje všem.
 • Vhodný tvar obličeje a funkce obličeje: Ti s kulatým a čtvercovým obličejem s propracovanými funkcemi mohou tento vzhled vyzkoušet.

11. Přátelské skopové vousy:

Přátelské skopové vousy

To je mezi styly kníru a vousů prostě úžasné. Je také známý jako řez na kotlety nebo boční vousy s mezerou na bradě. Pokud máte čtvercový nebo kruhový tvar obličeje, bude vám tento styl vousů vyhovovat. Tento vzhled s velkými kníry a krátkými vousy je skvělý pro muže, kteří jsou do armádních a vládních skupin a chlubí se stylem. Je to symbolický pohled od věků.

 • Nejlepší typ pleti: Muži s jakýmkoli typem pokožky mohou vyzkoušet tento vzhled.
 • Ideální věková skupina: Ti ve zralém věku po 45 letech mohou v tomto stylu vypadat skvěle.
 • Vhodný tvar obličeje a funkce obličeje: Jakýkoli tvar obličeje s hustými vlasy může být v tomto stylu temperamentní a hezký.

12. Garibaldi Beard:

Vous Garibaldi

Jedná se o jeden ze stylů dlouhých vousů a knírek. Poněkud podobný Bandholzovi, přichází s hustým a dlouhým plnovousem s knírkem končícím v kadeřích. Tento krátký vous velký knír je další letitý styl. To se opakuje po generace a šílenství zůstává. Pokud chcete ten vintage vzhled a stylovou atmosféru, pak je to určitě pro vás.

 • Ideální věková skupina: Starší muži po padesátce mohou s tímto vzhledem vypadat temperamentně.
 • Nejlepší typ pleti: Zde může vypadat jakýkoli typ pleti, ať už je to normální nebo mastná pleť.
 • Vhodný tvar obličeje a funkce obličeje: Pokud máte oválný a kosočtverečný obličej s hustými vlasy a prodlouženým obličejem, je to pro vás.

13. Vousy na řídítka a bradu:

Vousy na řídítka a bradu

Okouzlující styl plnovousu, vousy a knír zde přicházejí s omezeným růstem. Knír má dlouhý růst, zatímco vousy rostou dlouhé pouze v části brady. Tento design je většinou vhodný pro muže, kteří mají omezený růst vousů v oblasti obličeje. Tento plnovous s dlouhým knírem má dobře zastřižený a tvarovaný vzhled, knír má vlasy jen u brady a toto je nový trend pro muže, kteří hledají roztomilý a stylový vzhled.

 • Ideální věková skupina: Muži ve věku 30 až 40 let mohou tento styl vyzkoušet.
 • Nejlepší typ pleti: Muži se suchou až normální pletí zde mohou být skvělí.
 • Vhodný tvar obličeje a funkce obličeje: Ti s oválnou a kosočtvercovou tváří s dlouhým mohou tento vzhled vyzkoušet

14. Van Dyke Beard Style:

Van Dyke Beard Style

Van Dyke přichází se sedmi různými styly vousů. Jsou oblíbené u mužů, kteří mají úzkou bradu. Styl vousů není nic jiného než kombinace stylu obou kozích bradek s knírkem. Styl má střední knír a tvar kotvy na bradě. Název designu byl uveden po Anthony Van Dyke, protože to byl jeho podpisový vzhled. Tento krátký knír s dlouhým plnovousem je pro muže, kteří mohou také plešatět bez vlasů na koruně.

 • Ideální věková skupina: Muži ve věku 50 až 40 let mohou v tomto stylu vypadat dobře.
 • Nejlepší typ pleti: Muži s jakýmkoli odstínem pleti si mohou tento styl vyzkoušet, jak chtějí.
 • Vhodný tvar obličeje a funkce obličeje: Zde mohou vypadat dobře ti s kulatým a čtvercovým obličejem s úzkou bradou.

15. Koňské boty vousy:

Koňské boty vousy

Tento vousatý knír by vám připomínal vzhled retra. Styl získává natažením kníru spojujícího vousy směrem dolů. Boky vousů a střední část brady jsou ponechány čisté oholené, aby získaly požadovaný vzhled. Délka stran může být libovolná. Patří mezi naše oblíbené typy vousů a knírů pro muže, kteří chtějí vintage atmosféru a mají méně vlasů.

 • Nejlepší typ pleti: Pokud máte suchou nebo normální pokožku, pak je to pro vás vhodné.
 • Ideální věková skupina: Muži ve věku 30 a 40 let mohou tento styl slepě sledovat, jak chtějí.
 • Vhodný tvar obličeje a funkce obličeje: V tomto stylu může vypadat dobře jakýkoli tvar obličeje s úzkou bradou.

Další tipy:

 1. Vousy a knír vyžadují stejnou pozornost a péči. Nikdy je nezanedbávejte, protože to může vést k suchým a drsným plnovousům nebo knírům, které nemusí na tváři vypadat naleštěně a dobře.
 2. Lze použít speciální výrobky na vousy a knír pro výživu. Ti, kteří mají ajurvédské vzorce, jsou dnes v trendu.
 3. Vousový olej a šampony jsou nejlepší k dobré výživě a zvlhčení oblasti vousů.
 4. Na trhu jsou také k dispozici krémy na vousy, které je dále upravují.
 5. Čas od času zastřihněte vousy, protože zastřihávání je nová věc, která zajistí jejich zdravý růst.
 6. Pokud chcete další rady a pomoc, můžete se vždy poradit se stylistou, abyste zjistili, jaké nejlepší styly vousů a kníru mohou dobře ladit s tvarem vaší tváře a rysy obličeje.

Tyto styly vousů a knírek jsou v trendu zcela nové, ať už jde o strniště nebo vzhled bradky nebo vzhled knírek a kotev, na trh přichází několik variant. Často je matoucí, jaký nejlepší vzhled si můžeme vybrat a vyzkoušet podle tvaru obličeje a funkcí. Proto jsme vám poskytli průvodce, jak stylovat, co vám bude nejlépe vyhovovat. Podívejte se na ně a řekněte nám, jak se vám tyto styly vousů a knírek líbí.

Často kladené otázky a odpovědi:

Q1. Jak zajistit, aby moje styly vousů a kníru mohly ležet naplocho na kůži?

Odpověď: Jakmile vousy umyjete šamponem, udělejte jim dobrou masáž a osušte je ručníkem. Použijte také fén a na suché vousy naneste balzám na vousy nebo olej na vousy. Kartáčujte vlasy dobře, aby se zajistilo, že zůstanou ploché. Pokud chcete plochý vzhled, neaplikujte balzám na mokré vlasy.

Q2. Mohu si narovnat vousy??

Odpověď: Kartáč na vousy hodně pomáhá narovnat vousy. Investujte do dobrého kartáče se štětinami. Jakmile vousy umyjete, dobře je vysušte a pomocí kartáče rozčešte směrem dolů. Dále použijte olej na vousy, aby vzhled zůstal na svém místě.

Q3. Co mohu udělat, abych měl vousy a knír měkké?

Odpověď: Olivový olej je váš nejlepší přítel, pokud chcete dosáhnout měkkých vousů. Dobře ho masírujte krouživými pohyby, aby byl měkký a černý. Dále si nešamponujte vlasy, ale ani vousy. Přidejte také kondicionér, protože vousy vyžadují stejnou péči a pozornost jako vaše vlasy. Dále můžete zvolit použití gelu a medu z Aloe Vera jako přírodních produktů na změkčení vousů.