Vitrína

25 nejnovějších návrhů vitrín pro domácnosti s obrázky v roce 2021

Jednou z nejběžnějších položek nábytku v domácnosti je jednoduchý design vitríny. To zahrnuje design vitríny s policemi a skříněmi nebo dokonce zásuvkami. Zde je prostor, kam můžete umístit všechny své položky pro show. Prezentace místnosti může být specifická pro místnost a co v ní může být uloženo. Můžete tak mít vitrínu do ložnice, obývacího pokoje a dokonce i kuchyně. Předváděcí modely domů se dodávají z různých materiálů, jako je dřevo, kov atd. To bude záviset na celkovém motivu designu, kterým se doma řídíte. Zkuste si tedy vybrat nejlepší design vitríny podle místnosti a tématu.

Nejnovější návrhy vitrín pro domácnost 1

Jak vybrat návrhy vitrín?

Zde jsme zaznamenali několik bodů, které byste měli zvážit.

  • Prostor: Obrázky designu vitríny vám poskytnou představu o tom, kolik místa bude vitrína zabírat. Podívejte se tedy na prostor ve svém pokoji a zjistěte, zda je to proveditelné.
  • Tvar: Designová vitrína má různé tvary, jako jsou svislé, vodorovné, plovoucí, nástěnné atd. Vyberte si tedy nejlepší možnost z níže uvedených.
  • Rozpočet: Nejlepší design vitríny může být velmi drahý nebo ekonomický. Volit moudře.
  • Domov: Většina domácností musí předvést design skříně, aby se vešel do všech položek správně.
  • Apartmány: Dům 2BHK nebo 3BHK bude mít v každé místnosti jiný prostor. Vyberte si tedy vitrínu, která vám poskytne dostatek prostoru.

Význam návrhů vitrín pro domácnost:

Krásný design vitríny může vytvořit nebo rozbít místnost. Přehlídka má nejen uchovávat exponáty, ale také vyprávět příběh.

  • Položky, které jste v průběhu let nasbírali, lze zobrazit ostatním a také vám připomenout dobré časy.
  • Připravený design vitríny vám usnadní výběr dobrého.
  • Všechny návrhy vitrín indických domů budou mít skříně, aby některé položky nebyly v dohledu.
  • Díky designu vitríny je zobrazování položek zábavnější a dramatičtější.
  • Protože každá polička, skříňka nebo zásuvka mohou být užitečné, aby váš domov nebyl nepořádek, jsou návrhy domácí vitríny, které Indie může nabídnout, velmi důležité.

Nejlepší návrhy vitrín pro domácnost v Indii:

Zde jsme zařadili 25 jednoduchých a nejnovějších návrhů vitrín pro dům s fotografiemi. Pojďme se na ně podívat.

1. Moderní dřevěná zakřivená vitrína:

Nejlepší návrhy vitrín pro domácnost

Tento první obrázek designu vitríny vám poskytne představu o nádherných typech vitrín, které můžete mít doma. Tato dřevěná vitrína do obývacího pokoje je velká vitrína s dostatečným prostorem pro televizní jednotku i stereo systém. Vysoká skleněná skříň na levé straně může obsahovat několik hezkých předmětů k zobrazení. Zakřivená hrana na druhé straně skleněné skříně dodává tomuto kousku styl a třídu. Vyberte si tedy tuto krásnou a ohromující vitrínu do svého obývacího pokoje a naplňte ji dobrými věcmi k zobrazení.

PŘEČTĚTE SI VÍCE: Designy dřevěných vitrín

2. Nejlepší design bílé televizní show:

Moderní návrhy vitrín pro domácnost

Zde je ohromující design televizní showcase, který můžete nastavit ve svém obývacím pokoji. Vitríny do TV jsou jednou z nejběžnějších položek, které najdete v každé domácnosti. Tento model bílé televizní showcase má po celém rámu otevřené police. Tři skříňky jsou umístěny pod televizní jednotkou a mohou obsahovat mnoho dalších věcí a chránit je před prachem. Pokud vám to prostor dovolí, můžete mít tuto nádhernou vitrínu umístěnou také ve vaší ložnici. Vyberte si nádhernou bílou barvu pro její jas a svěží vzhled. Pokoj bude s touto jednotkou prostorný.

PŘEČTĚTE SI VÍCE: Návrhy TV showcase

3. Ladder Lattice Showcase:

žebříkové vitríny pro domácí použití

Vyberte si tento design vitríny z překližky pro místnost, která je velká a široká. Jedná se o moderní design, který dobře funguje při otevírání prostoru. Materiál použitý v této vitríně je odolný a trvanlivý. Má šest úrovní horizontálních polic, které jsou umístěny v mřížkové formě. Získáte mnoho zákoutí, abyste si mohli ponechat své položky. Tento moderní design vitríny se velmi snadno vytváří a udržuje. Nápadů na výzdobu vitríny může být spousta a vystavené předměty mohou být předváděny s hrdostí. Tuto vitrínu vyberte, pokud máte ve svém pokoji dostatek místa pro tuto širokou délku.

4. Design vitríny MDF:

Jednoduché návrhy vitrín pro domácnost

Jedná se o skvělý kousek, který je vyroben z materiálu MDF. MDF je poměrně silný a trvanlivý a můžete na něm také dosáhnout dobrého výsledku. Můžete si vybrat mezi matným a lesklým povrchem a doplnit tak další nábytek v místnosti. Tento design indické vitríny má skleněné skříně na obou stranách s ozdobnými panely. Docela atraktivní je také zakřivený okraj skříně televizní vitríny. Skříně na nižší úrovni jsou ideální pro uložení dalších položek, jako je stereo, kabelový box atd. Vyberte pro tuto vitrínu pěknou povrchovou úpravu dřeva..

5. Boční knihovna:

předváděcí návrhy pro dům

Zde je jednoduchý design vitríny pro halu, která je kompaktní a elegantní. Toto je vertikální vitrína, kterou lze použít pro knihy nebo jiné položky. Jedná se o jeden z nejnovějších designů vitrín pro halu, protože nezabírá celý prostor stěny. Můžete jej mít kdekoli v obývacím pokoji. Může to být skvělý design vitríny pro obývací pokoj, kde se komplementární setkává s moderním. Vyberte si tento kousek pro jeho jednoduchost a styl, který bude váš pokoj odlišovat. Umístěte vedle něj krásnou židli s pohodlnými polštáři, abyste si mohli v klidu sednout a přečíst si knihu.

6. Jednoduchý otevřený design vitríny:

předváděcí modely

Zde je modulární styl vitríny, který vypadá velmi dobře v domácnostech v otevřeném stylu. Díky tomu místnost vypadá vzdušně a prostorně. Je připevněn na zeď a nezabírá podlahovou plochu. Ukázkové obrázky modelů, které zde vidíte, jsou skvělé pro moderní domácnosti. Tento moderní design televizní přehlídky vám umožní zavěsit televizi na zeď a poskytne vám poličky po celé ploše, kde můžete umístit knickknacks. Toto je nádherný obrázek z televizní show, který je mezi mladou generací nejoblíbenější. Vyberte si jasnou barvu, jako je bílá, abyste uvolnili prostor a dodali vašemu pokoji jasnější vzhled.

7. Design Color Pop Showcase:

návrh vitríny domu

Pokud chcete do svého pokoje přidat barvu bez malování stěn, pak je tato barevná popová přehlídka právě pro vás. Tento obrázek designu domácí vitríny vám dává představu o tom, jak lze do části vitríny přidat barvu a vytvořit tak drama. Většina fotografií z televizní show vám poskytne povrchovou úpravu dřeva, ale toto je skvělý lesklý vzhled. Většina skříněk jsou uzavřené skříně, což pomáhá skrýt předměty před pohledem a chránit je před prachem. Jasně červená a bílá kombinace je velmi příjemná pro oči. Jedná se o skvělý kousek za dostupnou cenu.

8. Design plovoucí zdi:

malý design vitríny

Podívejte se na tento design plovoucí stěny pro halu, která je vyrobena z dřevěného materiálu a má elegantní lesklou hnědou povrchovou úpravu. Design má několik polic, které jsou náhodně drženy na zdi, takže získáte mnoho míst pro uložení všech vašich položek. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších modelů dřevěných vitrín do haly. Zboží je nové a trendy. Vyberte si tuto nástěnnou vitrínu do obývacího pokoje, abyste mohli ušetřit místo na podlaze. Kupte si tedy tuto krásnou jednotku, která vám pomůže udržet si věci a mít v místnosti dostatek místa.

PŘEČTĚTE SI VÍCE: Předváděcí návrhy na zeď

9. Velká police na zeď:

vitrína design skříně

Pro dnešní malé prostorové domy jsou moderní vitríny do haly ideálním nábytkem. Trendy a styly jsou tou nejlepší cestou. Tato skvělá dřevěná vitrína vytvořená právě pro vás je skvělým místem pro uchovávání knih a upomínkových předmětů. Předváděcí skříňový model je elegantní a vysoký. Předváděcí design v hale má tenkou šíři. Nezabírá mnoho místa. V jednotce je dostatek polic, abyste měli dostatek místa na spoustu věcí. Udělejte ze svého obývacího pokoje chladné místo s tímto nádherným kouskem, kde si můžete posedět a užít si čtení knihy.

10. Obrovský nástěnný design:

nový design vitríny

Zde je obrovská nástěnná vitrína, kterou lze uchovávat ve velkých místnostech. Tato nejnovější designová televizní přehlídka může zabírat celý prostor na stěně a pojmout mnoho dalších věcí kromě velké televize. Ve spodních patrech je mnoho skříněk a zásuvek. Ořechová barva této jednotky je nápadná a dobře se hodí k jinému nábytku. Tento design vitríny v sále v indickém stylu je populární mezi bohatou klientelou, která má velké domy a drahé pomůcky a gizmos. Pro každou položku je místo, které lze zobrazit, aniž by to působilo nepřehledně.

11. Design vitríny obývacího pokoje:

předváděcí modely domů

Hledáte pěkný design vitríny na zeď? Zde je skvělý a ohromující model televizní show pro dům, který je otevřený a jednoduchý. Nástěnný předváděcí model má na obou koncích čtyři police na zdi. Uprostřed jednotky můžete umístit 40palcový LED televizor. Pod ním jsou silné policové jednotky, kde můžete uložit stereo, reproduktory a další položky. Dokončení této konkrétní jednotky je velkolepé a bude se hodit k jiným položkám domácího nábytku. Vyberte si tedy tuto krásnou jednotku pro svůj nový domov a vypadejte stylově a elegantně.

PŘEČTĚTE SI VÍCE: Předváděcí návrhy pro obývací pokoj

12. Designer Bright Showcase:

předváděcí modely pro domácnost

Hledáte nejnovější návrhy nástěnných vitrín? Chcete něco výjimečného? Pak vyberte nejlepší design televizní show s jasnými barvami a moderním stylem. Tato kombinace žluté a dřevěné barvy je poutavá a bude fungovat, pokud máte moderní tematickou místnost. Jedná se o nejnovější model televizní showcase, kde se účelnost a styl spojují a tvoří jeden z nejlepších kusů nábytku. Vyberte si tento model, pokud chcete nápadnou přehlídku a máte položky k zobrazení. Tato jednotka zabere velmi málo podlahové plochy, takže je dobrou koupí pro většinu.

13. Moderní design rohové vitríny:

předvést obrázky designu

Další skvělou vitrínou do obývacího pokoje je design této boční vitríny, který můžete umístit do rohu. Vysoká vitrína má zakřivené hrany a hřejivou povrchovou úpravu dřeva, která je lesklá. Tato nádherná vitrína se dobře hodí i do malých domácností, protože nezabírá místo. Prosklené dveře skříněk vám poskytnou jasný pohled na položky zobrazené uvnitř. Mnoho lidí velmi miluje tento design rohové vitríny. Do skříní můžete umístit světla, která dodají položkám jas. V malém trojúhelníkovém prostoru vašeho domova je vitrína skvělou volbou.

PŘEČTĚTE SI VÍCE: Rohové vitríny

14. Nejnovější design televizní showcase:

nejlepší design vitríny

Jedná se o pěknou televizní show s jednoduchým designem, kterou můžete mít ve svém obývacím pokoji. Tato vitrína má panely na obou stranách a také horní část pro uložení předmětů. Ve spodní části jsou skříňky, které jsou zavřené, aby vaše věci nebyly prašné. Boční police jsou místem, kde můžete ukázat své upomínkové předměty. Do tohoto designu televizní show v Indii můžete umístit televizi libovolné velikosti. Nejnovější model televizní showcase vám dává pěkný silný nábytek, který vám dlouho vydrží. Odolná a elegantní, tato jednotka stojí za to.

15. Design ocelové vitríny:

krásný design vitríny

Vyzkoušejte tento design ocelové vitríny, pokud chcete lehký a přesto jiný nábytek. Ocel použitá v této vitríně je silná. K rozjasnění nábytku je přidán barevný pop. Můžete si vybrat z různých odstínů dostupných na trhu. Skříň má mnoho polic pro uložení předmětů. Zavřené zásuvky jsou skvělé také pro umístění důležitých věcí. Tento kovový design vitríny je skvělým designem vitríny do ložnice, kde budete chtít mít kosmetiku a další důležité dokumenty pod zámkem. Podívejte se tedy na tuto kombinační jednotku červená a šedá.

16. Moderní design televizní showcase:

ukázky indických domů

Dalším moderním designem televizní jednotky je tento úžasný kousek, který je umístěn v rohu místnosti. Skvěle využívá rohový prostor a činí místnost kompaktnější. Tento design televizní show je vyroben ze světlého dřeva, které místnost prosvětlí. Tato vitrína interiérového designu funguje dobře v malých domácnostech, kde je každý prostor důležitý. Do skříní na bocích a spodní části této jednotky se vejde mnoho předmětů. Kontrastní bílé panely dodávají jednotce stylový vzhled. Vyberte si tedy tento design vitríny LED pro svůj domov, pokud je místo na prvním místě.

17. Skříň s vitrínou v ložnici:

domácí předváděcí návrhy Indie

Pěkná vitrína do ložnice je ta, která vám nejen umožní vystavit položky, ale také vám poskytne prostor pro uložení oblečení. Tato šatní skříň s designem vitríny je dalším skvělým nápadem, který můžete přidat do ložnice. Má otevřené police na knihy, knickknacks, kosmetiku atd. Má také připojenou skříň na boku, kam můžete uložit své oblečení a prádlo. Nejvyšší skříně této vitríny jsou skříně se zavřenými dveřmi, kam můžete umístit některé zřídka používané předměty. Díky tomu zůstanou čisté a uklizené a dodají místnosti úhledný vzhled.

PŘEČTĚTE SI VÍCE: Předváděcí návrhy do ložnice

18. Design vitríny pro obývací pokoj:

předvádět obrázky designu

Dramatický design vitríny LCD může změnit vzhled obývacího pokoje. Tato nábytková jednotka má skříňku pro uložení TV. Má dva boční panely se skleněnými dveřmi a světly uvnitř. Dřevěná a skleněná vitrína je ideální pro moderní domácnosti. Mini polička nad televizní jednotkou doplňuje sadu. Jedná se o design vitríny nábytku se všemi potřebnými prvky. Kompletní sada stojí za cenu. Můžete si také vybrat barevnou kombinaci této sady podle svého výběru. Chcete -li zjistit, zda tato jednotka vyhovuje vašim požadavkům na rozpočet a rozpočet.

19. Design přehlídky návrháře:

indický design vitríny

Podívejte se na tento design předváděcích dveří s elegantním motivem. Vitrína je umístěna v nevyužitém prostoru na stěně a má skryté skříně a otevřené police. Kromě otevřených článků můžete do otevřených polic umístit knihy. Tento designový nábytek z vitríny používá dřevo prvotřídní kvality, aby získal skvělý povrch, který je hladký a má dlouhou životnost. Můžete si vybrat tento dřevěný design vitríny pro dům, kde by prostor mohl být omezením. Využijte naplno svůj malý prostor a přidejte tento kreativní kousek. Tento designový předváděcí kousek stojí za námahu instalace a hardwaru.

20. Design kuchyňské vitríny:

předvést obrázky modelu

Must-have v kuchyni je úhledná kuchyňská vitrína. Tento design kuchyňské vitríny vám pomůže zobrazit všechny vaše oblíbené nádobí a vintage kousky. Vitrína pro kuchyň by měla zahrnovat skleněné skříňky, které lidem umožní vidět různé vystavené položky. Pomáhá udržovat nádobí čisté a čisté a k dispozici pro přímé použití podle potřeby. Zde má model vitríny z bílého skla dřevěnou konstrukci. Tuto vitrínu můžete umístit nad prostor svého pultu pro rychlé načítání položek. Barva skříně je jasná a přináší světlo do kuchyňského prostoru.

PŘEČTĚTE SI VÍCE: Návrhy kuchyňských vitrín

21. Design vitríny pro jídelnu:

obrázky designu domácí vitríny

Předvádění jídelny v jídelně má smysl, pokud máte nádobí a předměty, které byste měli blízko jídelního stolu. Zrcadlová vitrína má zrcadlové sklo na zadním panelu vitríny. Tím se místnost rozjasní a také se odráží světlo. Ve vitríně je několik polic pro vystavení předmětů, jako jsou láhve na víno, sklenice na víno, příbory, nádobí, skleněné artefakty atd. Můžete si vybrat, zda budete mít tento design jídelní vitríny v jídelně, kde bude snadné získat předměty na večeři . Hosté si rádi prohlédnou širokou škálu předmětů, které jste za ta léta nasbírali.

PŘEČTĚTE SI VÍCE: Předváděcí návrhy jídelny

22. Design předváděcího oddělovače:

předvádění pokojů

Zde je skvělý nápad na prezentaci obývacího pokoje, který funguje jako dělič ve velkém prostoru. Vitrína je ve formě polic, které lze umístit do zhutněného prostoru nebo otevřít jako knihu. Tento dřevěný model vitríny je zcela jedinečný a poutavý. Interiérový design obývacího pokoje Indičtí návrháři interiérů rádi experimentují s novými nápady. Jedná se o úžasný kousek, který může v místnosti působit jako přestávka. Vyberte si tuto vitrínu pro dramatický efekt, který má na místnost. Získáte několik malých polic a zákoutí pro umístění spousty předmětů k vystavení.

23. Design bludiště:

designová přehlídka

Chcete kouzelný kus nábytku? Pak je tento design bludiště pro vás vhodný. Knihomolům se bude líbit mít tento nejnovější design dřevěných vitrín, který vypadá jako bludiště. Získáte několik vrstev polic, kam můžete ukládat knihy a další artefakty. Bílá barva této jednotky je ohromující a dobře se mísí s jinými nábytkovými předměty. Jedná se o perfektní předváděcí místnost, která bude skvěle fungovat i jako dárek. Pokud tedy někdo předělává svůj domov nebo víte o čerstvě manželském páru, vyberte mu tento dárek. Vydrží celý život a bude se o něj také starat.

24. Prezentace návrháře na zeď:

výkladní skříň domu

Designová přehlídka je ta, která vyniká z běžného prostředí a nastavuje v místnosti téma. Tato designová nástěnná vitrína pro indický styl obývacího pokoje je jedním z nejnovějších modelů, které jsou oblíbené. Design zahrnuje police, které se vznášejí na zdi, umístěné na různých úrovních. Obrázky a rámečky jsou tečkované po celých policích a vytvářejí kouzelné téma. Poličky můžete mít v tmavém dřevě nebo dokonce v černé barvě. Jedná se o pěkný design vitríny do salonu, kde si hosté mohou prohlížet různé fotografie vaší rodiny.

25. Design kulaté vitríny:

nejnovější design vitríny

Dalším skvělým designovým prvkem je tato kulatá vitrína do místnosti. Tento design vitríny do salonu Indie je úchvatný. Kulatý dřevěný rám zabírá místo na stěně a obsahuje několik polic. Většina obrázků z předváděcí místnosti je s obdélníkovými rámovými jednotkami. Ale tento konkrétní je jiný. Tím se váš domov odliší od ostatních. Elegantní design je docela okouzlující a propracovaný. Velké a malé artefakty lze snadno umístit na police. Na každé úrovni této vitríny můžete také místo dřevěných polic přidat skleněné police.

Předvedení nového designu může být pro nového majitele domu komplikované a skličující. Tyto předváděcí modely pro domácnost jsou vyrobeny tak, aby člověka nalákaly. Na základě určitých kritérií si tedy vyberte nejlepší design, který chcete pro svůj domov. Okenní vitríny a návrhy skleněných vitrín do haly jsou některé z typů vitrín, ze kterých si můžete vybírat. Seznam je nekonečný a možností je spousta. V závislosti na místnosti, kterou potřebujete zařídit, si tedy vyberte ten správný a zkontrolujte kvalitu použitého materiálu. Každý z návrhů, které jsme uvedli výše, je nejlepší ze série, a to vám dá představu před výběrem vitríny pro váš domov.