Vitrína

10 nejnovějších a nejlepších návrhů vitrín v jídelně s obrázky

Převážně byly jídelny navrženy pouze s jídelním stolem a židlemi. Nyní však tento koncept dostal designový vzhled s novým konceptem umístění návrhů vitrín v jídelně.

Uvažujete o rekonstrukci staré a nudné jídelny něčím novým a vzrušujícím? Co takhle přidat do interiérů předváděcí jídelnu? Vitrína v jídelně se ukázala být skvělým dekoračním prvkem a také pomohla při skladování různých nezbytných věcí, které lze rychle dosáhnout, když je to potřeba během jídla. Díky široké škále velikostí, designů a materiálů, se kterými přicházejí, zcela změní vzhled vaší jídelny.

Předváděcí návrhy jídelny

Jak vybrat návrhy vitrín pro jídelnu?

Jste zmatení, který vitrína by se hodila do vaší jídelny? Zde je několik kroků, které vám pomohou získat správný design vitríny pro vaši jídelnu.

  • Použijte měřicí pásku a proveďte řádné měření vaší zdi a dalších oblastí pro výběr vhodné velikosti vitríny, která nenaruší požadovaný prostor.
  • Než se rozhodnete pro tvar vaší vitríny, uveďte své požadavky.
  • Vyberte si správný materiál podle svého domu a členů, kteří v něm žijí.
  • Prohlédněte si 2 až 3 různé obchody, než dokončíte návrh vitríny jídelny, a porovnejte ceny a dostupnou slevu při nákupu v rozpočtu.

Význam návrhů vitrín jídelny:

Jídelna je místo, kde rodina bydlí s klidem na jídlo. Při jídle mohou lidé znovu hledat různé nádobí, pro které potřebují vstát a dojít do kuchyně. Zde je několik bodů, které vám pomohou s důležitostí vitríny jídelny.

  • Pro umístění lahodného nádobí a soch na výkladní skříň.
  • Slouží k uchovávání předmětů, jako jsou lžíce, vidličky, nože, sklenice atd. Při jídle.
  • Dodejte jídelně designový vzhled.
  • Udržování nádobí vyrobených ze sklenic, alkoholu a jiných dekorativních předmětů ve výšce nebo uzamčených, aby byly chráněny před poškozením.

Návrhy moderní jídelny v Indii:

Zde jsme zařadili 10 jednoduchých a nejnovějších návrhů jídelen s obrázky s obrázky. Pojďme se na ně podívat.

1. Design přehlídky jednoduché jídelny:

Nejnovější návrhy vitrín v jídelně

Chcete dát vaší jídelně jednoduchý nádech? Návrhy dřevěných vitrín pro jídelnu zahrnují také jednoduchou kategorii vzorů. Vitrína má tmavý a světlý odstín s vnitřním vytvořeným designem. Díky zásuvkám níže má vitrína na horní straně také skleněné vitríny, které dávají transparentní pohled na dovádění. Vitrína má také barový vzhled sklenic na víno. Vitrína vyrobená z jemného dřeva dodává jídelně jednoduchý, ale okázalý vzhled a bude také doprovázet jakýkoli jídelní stůl s podobným nebo kontrastním designem nebo vzhledem.

2. Nástěnná vitrína do jídelny:

Nejlepší návrhy vitrín jídelny

Nechcete žádný další nábytek, který by získal prostor vaší jídelny? Řešením vašeho zmatku jsou návrhy nástěnných vitrín do jídelny, které chytly za srdce moderní rodiny. Vitrína je dodávána se směsí skla a dřevěného materiálu, které tvoří malé zásuvky nebo pouzdra uvnitř zdi. S různými tvary jsou vitríny k dispozici v provedeních jako kruh, čtverec, trojúhelník a co ne. Při správném měření mají vitríny také zvýrazněné oblasti pro jedinečný vzhled. Takové návrhy jsou obecně preferovány v domech s omezeným prostorem v jídelnách.

3. Skleněná vitrína do jídelny:

Ukázky moderní jídelny

Návrhy skleněných vitrín pro jídelnu jsou v dnešní době velmi trendové. Vyrobené zcela ze skla, tyto vitríny jsou oblíbené pro svou průhlednost a úchvatný vzhled. Skleněná vitrína je opatřena rámem z tvrdého dřeva v horní a dolní části, aby byla vitrína řádně podepřena. Díky silným kovovým stojanům stojí vitrína pevně v jídelně. Skleněná vitrína je rozhodně nejlepší pro ukládání stříbrných nádob na displeji spolu s dalšími věcmi. Vitrína je rozhodně nejlepší volbou pro jasný vzhled vaší jídelny.

4. Současný design vitríny pro jídelnu:

Jednoduchá ukázka jídelny v jídelně

Současné návrhy vitrín pro jídelnu se v dnešním moderním životě hodně hodí. Jídelna vyzdobená takovými vitrínami dává i jednoduché jídelně vylepšený vzhled. Vitríny jsou postaveny v designu s jednoduchými zásuvkami s kombinací skla, dřeva a kovu, aby vitrína vypadala lépe. Vitrína má ve spodní části jedinou dřevěnou zásuvku, zatímco ve střední části jsou tři zásuvky se dveřmi vyrobenými ze skla, aby vypadaly průchodně. Vitrína má opět designový kovový stojan níže, který dodává vitríně vyšší vzhled.

5. Návrhy bufetu pro jídelnu:

Předváděcí návrhy do jídelny

Rádi podáváte horké jídlo, zatímco vaši hosté jedí? Předváděcí nábytek do jídelny formou bufetu je to, co váš pokoj vyžaduje. Vitrína je vyrobena z vysoce kvalitního dřeva a má vzhled krabice s bufetem, kde lze podávat teplá jídla. Spolu s hlavní středovou vitrínou je do vitríny přidán malý boční díl pro umístění jídel nebo nápojů. Předváděcí vitrínou jsou také skleněné vitríny, ze kterých je možné pohlížet na rozptýlené nádobí. Středová část je opatřena plochami prosklených ploch atd. Pro správné skladování a malými lampami pro klasický vzhled.

6. G – Návrhy vitrín do jídelny:

vitrína do jídelny

Je vaše kuchyně a jídelna navzájem propojeny? Vitrína jídelny G-Room jistě dodá místnosti potopu. Vitrína je navržena v mezeře mezi jídelnou a kuchyní, odkud lze přenášet jídlo z jedné do druhé místnosti. Vitrína nabízí níže uvedené zásuvky, zatímco ve střední části je uveden široký a široký vzhled podobný oknu. Strop nad vitrínou je vyroben ze dřeva a má také lampová světla pro vintage vzhled. S podobnou sadou jídelního stolu dává místnosti prototypový vzhled do kuchyně a jídelny.

7. Bílá vitrína do jídelny:

obrázky z jídelny

Dát sněhově bílému nádechu je trend, který v dnešní době sleduje mnoho lidí. Téma zdobení místnosti bílou vitrínou jídelního stolu je přijato, aby místnostem poskytlo jasnější vzhled. Vitrína je vyrobena z masivního kaučukového dřeva a má jednoduchý design pro obohacený vzhled. Se dvěma malými zásuvkami níže a pořádnou skříní jako vitrínou nahoře má vitrína skleněné dveře, aby byly viditelné věci, které jsou v ní uloženy. Podobně jako design skříně se tento druh vitríny používá k ukládání dalších skleněných nádob.

8. Návrhy vitrín do jídelny:

design vitríny jídelny

Bydlíte na malém prostoru, kde jsou vaše kuchyně a jídelna stejné? Nebojte se, tady je design jídelní vitríny, který by vyhovoval vaší místnosti pro každý účel. Vitrína skříně je vyrobena kompletně z dřevěného materiálu a má jednoduchý, ale atraktivní vzhled. S různými malými a velkými zásuvkami má vitrína příliš mnoho úložného prostoru. Na boku vitríny je opět široká platforma pro umístění trouby nebo mikrovlnné trouby a dalších podobných předmětů. Předváděcí vitrína má také malý můstek jako pouzdro na uložení sklenic a šálků se skleněnými otvory.

9. Návrhy starožitných jídelen:

vitrína do jídelny

Starožitná vitrína pro jídelnu byla volbou různých lidí, kteří se rádi spojují nebo jsou obklopeni dávnými vzpomínkami a předměty. Vitrína je vyrobena ze zářícího tmavě hnědého dřeva a je zdobena různými řemeslnými a zakřivenými vzory. Díky skleněným oknům a dveřím vám vitrína umožňuje uchovávat v ní ukázky pro dekorativní účely. Takové vitríny často přicházejí v úvahu s jídelními stoly a židlemi, které vám poskytnou kompletní sadu pro vaši jídelnu. Boční část vitríny má také úzký šikmý půlkruhový vzhled, který divákovi zkrášluje vzhled.

10. Rohová vitrína do jídelny:

návrhy rohové vitríny pro jídelnu

Rohová vitrína pro jídelnu je stylový způsob, jak navrhnout jídelny jedinečným, ale zároveň rozkošným způsobem. Vitrína je vyrobena z jemného dřeva, které má trojúhelníkový tvar, který se nejlépe hodí do rohů. Vitrína ve tvaru koláče je k dispozici s počtem případů, které hledáte. Počínaje malou rohovou zásuvkou ve tvaru koláče nahoře se ve spodní části zvětšuje velikost zásuvky pro ukládání těžkých nádob. Takové návrhy jsou nejlepší pro malé domy nebo dokonce pro lidi, kteří rádi zdobí své domy modernizovaným nádechem.

Ať už jde o jednoduchý výkladní skříň jídelny nebo o elegantní moderní design, vitríny vždy zvyšovaly vzhled jídelny. Obecně jsou vyrobeny ze dřevěného materiálu, nyní jsou k dispozici také v těžkých vláknech, skle a kovových materiálech, které nabízejí širokou škálu provedení, ze kterých si můžete vybrat podle rozpočtu kupujícího. Mít jeden podle požadavků je ideální způsob, jak ukládat další nádobí z kuchyně a jíst s rodinou, aniž byste každou chvíli vstávali.

Jaký design vitríny jídelny si tedy vyberete pro svůj dům?