Vesty

9 pohodlných venkovních vest pro muže a ženy

Vesta je určena k nošení na tričku nebo topu, který zakrývá přední část těla, což dodává tělu teplo a pohodlí. Vesta je obvykle bez rukávů se zapínáním na zip nebo na knoflíky po stranách. U mužů se obchodní vesta nosí na formální košili s blejzrem nahoře, což je jediný případ, kdy se vesta nosí uvnitř.

Přicházíme k tématu Outdoorová vesta, která je čistě určena k nošení na šatech nebo košili. Způsob, jakým je jeho steh s různým typem materiálu s vnitřním teplým materiálem uveden v tomto článku jako 9 nejlepších venkovních vest, které muži a ženy obvykle nosí během venkovní akce.

Nejnovější a ochranné venkovní vesty pro muže a dámy v trendu:

Pojďme se podívat na nejlepší návrhy venkovních vest.

1. Outdoorová pánská vesta z obyčejného rouna:

venkovní vesty

Fleecový materiál má podobnou texturu jako vlna, ale je mnohem tenčí a lehčí a je vyroben ze syntetického materiálu. Aby to bylo atraktivnější, návrháři mají připojené boční kapsy na zip s límečkem v oblasti krku. To se nosí při mírné teplotě na tričku tílka.

2. Lesklé prošívané venkovní vesty pro ženy:

Lesklé prošívané venkovní vesty pro ženy

Tento typ vest je mezi ženami nejvíce nosený a oblíbený model. Lesklý syntetický materiál s vnitřními třemi vrstvami vlny, vatelínu a tkaným materiálem je teplý a útulný, když se nosí spolu s tričkem s plným rukávem. Po stranách vesty je knoflík na zapínání vesty.

3. Termoballová izolační venkovní vesta pro muže:

Termoballová izolační venkovní vesta pro muže

Thermoball je další nejvíce izolační materiál po přikrývce, tyto malé jemné kuličky dodávají dostatečné množství tepla a také chrání tělo před silným větrem. Tato vesta má zapínání na zip a vestu lze snadno složit a zabalit také do malé tašky.

4. Vodě odolná venkovní dámská vesta:

Vodě odolná venkovní dámská vesta

Tato voděodolná vesta se hodí během deštivého dne, protože tato vesta je dodávána s nástavcem mikiny. Délka vesty je delší a klesá až do dolní části stehen. Aby se přizpůsobil tělu, běží pás kolem oblasti boků.

5. Kožená dámská venkovní vesta:

Venkovní vesta pro ženy s kožešinou

Tento typ vesty je nejlepší outdoorovou bundou, která se nosí kolem zimního období. Vzhledem k tomu, že podšívka z kožešiny poskytuje ve srovnání s tričkem s plným rukávem a párem rukavic určité množství tepla. Kvalita srsti by měla být dostatečně dobrá, aby odolávala chladné teplotě.

6. Vlněná vesta s mikinou pro ženy:

Vlněná vesta s mikinou pro ženy

Tuto vestu obvykle nosí všechny dámy v zimě, kvůli svým tlustým vlněným interiérům a mikině s kapucí, která při nošení zakrývá hlavu může zabránit vstupu vody nebo sněhových vloček. Vesta se zapíná pomocí zapínání na knoflíky s bočními kapsami.

7. Outdoorová vesta pro kempování pro muže:

Kemp venkovní vesta pro muže

Tato vesta je nejznámějším outdoorovým doplňkovým oblečením pro muže při kempování, trekkingu, rybaření. Je vybavena mnoha kapsami různých velikostí se zipy a má také háčky k zavěšení na klíče. Barva těchto vest je obecně jasná, protože usnadňuje jejich identifikaci během noci při trekkingu nebo kempování.

8. Vícebarevná vlněná venkovní vesta pro muže:

Vícebarevná vlněná venkovní vesta pro muže

Tato vícebarevná vesta je oblíbenou pánskou outdoorovou bundou. Vzhledem k tomu, že kombinace barev je jasná a zářivá, kluci ji rádi nosí i během večírku. Tato vesta je navržena s želvovým límcem na krku s bočními kapsami. Délka kapes se liší podle každého návrháře.

9. Venkovní vesta Jersey-Quilt pro ženy:

Venkovní vesta .Jersey-Quilt pro ženy

Oblečení z žerzejového materiálu je lehké, ale připomíná téměř vlněný materiál. Žerzejová tkanina je roztažitelná a pohodlná na nošení i v uzavřené místnosti, což umožňuje dámám, aby je během schůzky nebo shromáždění nesundávaly. K dispozici jsou různé barvy. Vnitřek vesty je podšitý dekou, která poskytuje teplo.

V dnešním moderním světě jde všechno kompaktně. K tomu je zahrnuta kompletně skládací vesta. Tyto typy pohodlných vest jsou v obchodě vystaveny jako taška, která se po otevření změní na vestu. Tento trendový a snadno přenosný typ vesty jej činí náročnějším mezi mužským a ženským davem.