Vesty

9 módních návrhářských vest pro muže a ženy

Je čas vyrazit na večírek a hledat perfektní oblečení bez rukávů, které ladí s vaším oblečením. Pak je to určitě jednoduchý jednodílný oděvní doplněk, kterému se říká „Vesta“. Pro chlapce a dívky je načase aktualizovat nejnovější trendy top 9 návrhářských vest, díky nimž si hned pořídíte!!

Nejnovější designérské vesty pro muže a dámy v trendu:

Pojďme se podívat na nejlepší designové vesty pro chlapce a dívky.

1. Nadměrná džínová dámská vesta navržená pro ptáky:

Džínová dámská vesta s designem Bird

Denim je oblíbený látkový materiál používaný dívkami v jejich každodenním životě. Když vás nudí nosit je jako kalhoty nebo košili, než nastal čas na změnu. Když je přidáte jako vrstvu na tričko nebo tílko s nadměrně velkou vestou, vyšívací práce zobrazující ptáka a obklopené kameny kolem linie švu je rozhodně vynikající návrhářská vesta.

2. Pletená pánská vesta s dvojitým poprsím:

Pánská vesta s dvojitým poprsím

Pro muže, kteří chtějí změnu oproti obvyklé bundě s jedním knoflíkem, je tu pro vás nejlepší změna. Vyzkoušejte tuto širokou klopu, která se navzájem překrývá s paralelními řadami knoflíku. Tlačítko může být jeden sloupec nebo dvojité. Aby vnesla do designu ještě více krásy, je vesta vyrobena z pletené látky.

3. Krepová dlouhá návrhářská vesta pro ženy:

Krepová dlouhá návrhářská vesta pro ženy

Tento designový dlouhý kabát pro volný čas vyrobený z krepového materiálu, který má na boku dvě dlouhé kapsy. Vesta je obvykle bez rukávů, čímž se liší od běžné bundy. Límce vesty nejsou tuhé, čímž se liší od jiné neformální vesty. Barvy jsou k dispozici od obyčejné černé po jasně žlutou.

4. Patch Work Cropped Women Vest:

Patch-work oříznutá dámská vesta

Právě velikost veterinářů ji proslavila mezi mladými dívkami. Horní rameno je navrženo s kamenným nebo roztrhaným jeanovým efektem a vybledlou barvou. Vesty se zapínají na boční kovové knoflíky.

5. Vesta pro návrháře Sequin pro muže:

Pánská vesta s flitry

Tuto lesklou vestu běžně nosí muži na večírek. Barva materiálu je díky sekvenční práci třpytivého lehkého kovového knoflíku lesklejší. Vesta je kombinována s bílou košilí a černým oblekem.

6. Značková pánská vesta na zip:

Pánská vesta na zip

Tato štíhlá návrhářská vesta s bočními zipy vypadá módně a trendy. Kování je obvykle objímání těla s knoflíkem připevněným v rozích vesty. Velikost tlačítka je kulatá a velká, takže vypadá výrazněji.

7. Více kapesní kožená vesta pro muže:

Pánská kožená vesta s více kapsami

Tato čistě kožená bunda vypovídá o kráse díky designu a struktuře koženého materiálu. Tato vesta je navržena s minimálně čtyřmi bočními kapsami, což není módní záležitost, ale také velmi pohodlné nošení věcí v ní.

8. Vesta pro návrháře kožešin pro ženy:

Kožešinová vesta pro ženy

Tato vesta, která je celá z kožešiny, je nejlepším kostýmem, který se nosí spolu s tričkem s dlouhým rukávem během jarní sezóny. Kožešina dodává teplo a přesto poskytuje pozoruhodný trendový vzhled. Tato vesta se hodí k tělu bez jakéhokoli připevnění postranního knoflíku.

9. Vesta pro návrháře háčkování:

Háčkovaná návrhářka pro ženy

Tuto vestu z vlněného materiálu lze snadno vyrobit doma pouze s párem jehly a vlněné nitě, ale v obchodech existuje mnoho designů Humpty, díky nimž je dámy snadno vyzvednou a nosí. Barvu nitě lze také kombinovat a vytvořit vestu. To se nejlépe hodí k tričkům nebo šatům.

Noste „ten“ hadřík, který vám vyhovuje a budete se cítit pohodlně. Tento pocit z nošení pohodlného hadříku rozhodně pociťuje nošení navržené vesty. To, kdo jste, se rozhodně odráží v tom, co nosíte!!