Vesty

15 pohodlných pánských tělocvičen vesty módní trendy v Indii

Pokud se chcete při cvičení v posilovně cítit skvěle a bezpečně, hraje základní roli vesta do tělocvičny. Na trhu najdete kvalitnější kolekci různých sortimentů v tělocvičně pro muže i ženy. Při výběru pohodlného oblečení vám pak Vesta do posilovny padne a skvěle padne. Takový typ oblečení do tělocvičny přitahuje pozornost v tělocvičně, vypadá dobře i s chytlavými kalhotami. Určitě budete chtít nosit pohodlnou vestu s nádherným vzhledem, abyste při cvičení vypadali úžasně.

Nejlepší návrhy pánských vest do tělocvičny:

Zde jsou některé nejlepší návrhy vest do tělocvičny pro muže v Indii.

1. Vesta do tělocvičny s kulatým výstřihem:

tělocvičné vesty

V posilovně musíte tvrdě pracovat na své postavě. Nosit správnou vestu bude prospěšné jak pro pohyby kůže, tak pro tělo. Tělové vesty muži s kulatým výstřihem jsou nejběžnější vestou. Nelepí se na krk a jsou velmi pohodlné. Jsou vyráběny ze všech typů tkanin s nejlepšími vzory.

2. Vesta do tělocvičny s výstřihem do V:

Vesta s výstřihem do V -gym

V některých tělocvičnách se nyní stala povinnou pánská vesta do posilovny. Je také dobré, pokud vidíme na světlé straně. Nehody se mohou stát kvůli volnému nebo splývavému oblečení, takže vesta do tělocvičny je nutností. Nebojte se, nemusíte opustit svůj oblíbený styl výstřihu do V. Tělocvičná vesta je nyní dokonce vyrobena ve stylech s výstřihem do V, které vypadají úžasně.

3. Tělová vesta bez rukávů pro kulturisty:

Tělová vesta bez rukávů

Pokud jste již vybudovali své tělo a měli zpevněné bicepsy, ale nechcete to skrývat před ostatními, pak je tato posilovací vesta bez rukávů pro vás tou nejlepší volbou. Jděte a zapůsobte na svou dívku předváděním svých bicepsů v posilovně bez rukávů.

4. Top s vestou do tělocvičny:

Tělová vesta s plným rukávem

Jste začátečník? Cítíte se trochu trapně, když při pohybu do posilovny ukazujete své tučné nebo hubené bicepsy? Neberte kroky zpět, je to dobrý pokus o zpevnění těla. Tato tělocvičná vesta s plným rukávem vám pomůže vyrovnat se s pocitem rozpaků. Je to dokonce pánská outdoorová vesta. Můžete je dokonce nosit, když se odstěhujete.

5. Tréninková vesta s kapucí v tělocvičně:

Tělová vesta s kapucí

Muži jsou blázni do bund s kapucí, triček a najdou všechny možné šaty tohoto stylu. Vaše přání se nyní splnilo, nyní jsou vyrobeny vesty do tělocvičny s kapucí, které můžete nosit, když se přesunete na cvičení. Je bez rukávů a má přední zip. Můžete jej dokonce použít jako svrchní oblečení na trička, která dodají vašemu vzhledu kouzlo.

6. Body Fitted Gym Vest Sports:

Tělová vesta do posilovny

Zatímco pracovat v tělocvičně nebo si jen zaběhat v parku, pak je vestička na tělo velmi pohodlná. Přilnou k vaší pokožce, což vám dává velmi dobrý pocit. Tato modrá posilovací vesta má vzor rybího měřítka, který vypadá atraktivně.

7. Roztažitelná vesta do tělocvičny:

Roztažitelná tělocvičná vesta

Během cvičení máte tolik pohybů těla a velmi těsná a nepružná vesta s tím představuje problém. Tato roztažitelná vesta je speciálně navržena pro cvičení v tělocvičně, kde se vaše tělo může volně pohybovat bez problémů způsobených látkou.

8. Pánská bavlněná vesta do tělocvičny:

Vesta z bavlněné posilovny

Všichni považujeme bavlnu za tkaninu pro kůži, protože absorbuje pot a tělo se cítí lehké. Vzhledem ke své specializaci je určen k výrobě vest do tělocvičny pro muže. Bavlněná tělocvična je vyráběna v mnoha stylech a má různé potisky i barvy. Ve srovnání s jinou vestou jsou dokonce levnější. Je to dokonce i vesta pro muže, kterou můžete nosit pod trička a trička v každodenním životě.

9. Tištěná gymnastická vesta:

Tištěná tělocvičná vesta

Potištěné látky zkrášlují vzhled tohoto outfitu. Pokud jste módní kluk a chcete, aby i vaše tělocvičná vesta vypadala stylově, pak je tato tištěná tělocvičná vesta pro vás to nejlepší. Existuje mnoho designů tisku, díky nimž je každá vesta odlišná a krásná.

10. Vesta na tělocvičnu na zip:

Sportovní vesta na zip

Zip připevněný k jakémukoli tričku nebo vestě umožňuje velmi pohodlné nošení. Pokud jsou připevněny zipy, nemusíte si oblékat látky nad hlavu a jednoduše se oblékat z ramene. Tato vesta do tělocvičny na zip vypadá příliš nápadně a budete vypadat dobře.

11. Mesh Gym Vest:

Vesta ze síťoviny

Síťovina je křížem krážem z vláken, která tvoří látku. Síť může být jemná nebo silná. Tato vesta do tělocvičny je průhledná a je velmi dobré, když předvedete své abs packy. Tato černá vesta do posilovny je skvělá a vypadá velmi dobře.

12. Vesta bez tělocvičny bez rukávů:

Vesta do posilovny

Dlouhá vesta do posilovny dává hip hopový vzhled. Pokud jste popový zpěvák a chcete se podívat do posilovny, pak tato dlouhá tělocvičná vesta. Tato dlouhá vesta do tělocvičny až po boky. Jedná se o volnou dlouhou vestu do tělocvičny, která je velmi pohodlná.

13. Vesta do termální pánské posilovny:

Vesta do termální posilovny

Pánská vlněná vesta je v zimě velmi potřebná. Používáte -li tuto vestu v létě, bude pro vás přínosem tím, že uvedete své tělo do kondice. Nechá vaše tělo spalovat tlustší při cvičení.

14. Polyesterová vesta do posilovny:

Polyesterová vesta do posilovny

Polyester je tkanina, která je velmi hladká a je nejvhodnější pro výrobu vest do tělocvičny. Tělové vesty z polyesterové tkaniny jsou roztažitelné a šetrné k pokožce. Nechává pokožku dýchat. Na této tkanině můžete získat hojné výtisky.

15. Značková sportovní vesta s velkou dírkou:

Sportovní vesta s velkou dírkou

Tělocvičná vesta s velkými průramky je velmi odlišná vesta ve srovnání s jinou vestou. Je to volná vesta a má velké otvory, které se táhnou až ke střední části nebo dokonce milence, ale krk je krátký jako ostatní. Pohyb vaší ruky je velmi snadný.

Všichni muži chtějí postavit šest balíčků nebo osm balíčků abs, tónovat bicepsy a další, aby vypadali temperamentně. Toho lze dosáhnout pořádným cvičením v tělocvičně a pokud jde o tělocvičnu, chcete pro ni pořádný oděv, protože je důležité, aby tam děvčata zapůsobila. Na trhu je mnoho typů a stylů pánské vesty do tělocvičny, ale při cvičení by bylo dobré mít na sobě tu nejkomfortnější vestu.