Velikonoce a jaro

Vyrobte si velikonoční dekoraci z DIY kroužků a forsythie

kutilská velikonoční dekorace z ubrouskových kroužků křepelčí vejce-nápad-originál-jednoduchá-talířová dekorace

Ozdobte banketový stůl na Velikonoce obzvlášť hezkým způsobem DIY velikonoční dekorace z ubrousků s forsythií. Ale hezké a domácí doplňky jsou také skvělým nápadem pro všechny ostatní jarní dny. Můžete použít jiné nebo umělé květiny, abyste mohli prsteny serivette používat delší dobu. Tato velikonoční dekorace vyrobená z kroužků na ubrousky je ideální pro projekt na poslední chvíli, protože vrtání nezabere mnoho času. Začněte hned!

DIY velikonoční dekorace z ubrousků – materiály

diy-velikonoční dekorace-ubrousky-kroužky-materiály-jednoduché-instrukce-příze

Na velikonoční dekoraci vyrobenou z kroužků na ubrousky potřebujete nejen hezké ubrousky, ale také nitě, forsythiové větvičky, jehlu na čalounění a křepelčí vejce. Vejce byste měli předem sfouknout. Můžete také použít vyfukovaná a vlastní velikonoční vajíčka.

DIY velikonoční dekorace z ubrouskových kroužků a křepelčích vajec

diy-velikonoční dekorace-ubrousky-kroužky-příze-jehly-vajíčka-šťourat-nápad-jaro

Chcete -li si vyrobit velikonoční dekoraci z kroužků na ubrousky, vezměte si vajíčko a jehlou provlékněte přízi dvěma otvory, které jste vytvořili k vyfukování. Nit by měla být dostatečně dlouhá, aby dokázala ubrousek dvakrát zabalit. Buďte opatrní s křepelčími vejci, protože skořápka je tenčí než slepičí vejce a můžete ji poškodit. Z tohoto důvodu by ani očko nemělo být příliš velké.

Provlékněte přízi vejci

diy-velikonoční dekorace-ubrousky-kroužky-křepelka-vajíčko-nápad-šťourat-šití-vajíčka-vyhodit

Ubrousky, které používáte na DIY velikonoční dekoraci z kroužků na ubrousky, mohou být samozřejmě vyrobeny z papíru – ale dekorace vypadá slavnostněji, pokud zvolíte látkové ubrousky. Ty by měly být také vybírány co nejjasněji, aby si kroužky na ubrousky přišly na své.

Použijte látkové ubrousky

diy-velikonoční dekorace-ubrousky-prsteny-látkové ubrousky-bílo-modré-pruhy

Jak již bylo řečeno, motouz dvakrát omotejte kolem ubrousku, aby vajíčko padlo doprostřed. Nakonec dejte pod větev forsythie. DIY velikonoční dekorace z kroužků na ubrousky je již hotová. Pokud vám zbývá více větví, můžete některé rozložit na stůl nebo postavit hezkou vázu a vyrobit velikonoční kytici.

Vázejte kroužek na ubrousek

kutilská velikonoční dekorace z ubrouskových kroužků látka-ubrousek-dekorace-křepelčí vejce

Velikonoční dekorace s forsythií

kutilská velikonoční dekorace z ubrouskových prstenů forsythia-větvičky-dekorace stolu-velikonoční vajíčka

Vyrobte si krásné dekorace sami

diy-velikonoční dekorace-ubrousky-prsteny-jarní květiny-žlutá-forsythia