Velikonoce a jaro

Vyrobte si jarní dekorace sami – 3 nápady a návody na dveřní věnce

jarní dekorace-udělej si sám tinkering-tyrkysový-věnec-tulipány-umělá-bílá-růžová-růžová-svěží

Pojďme oslavit příchod jara sdílením našich  Vyrobte si jarní dekorace sami. Zkrášlete své přední dveře a vřele pozvěte své hosty do domu krásným jarním věncem. Dveřní věnec je také skvělým způsobem, jak ukázat všem svým sousedům, že jste z nové teplé sezóny nadšení. Pokud máte své Vyrobte si jarní dekorace sami, můžete si vybrat a vyjádřit své vlastní barvy, design a styl. Nechte se inspirovat a splňte tyto 3 kreativní nápady.

 1. Vyrobte si jarní dekorace sami – věnec na dveře s tulipány

jarní dekorace-udělej si sám-dráteník-krocan-věnec-tulipány-oranžové-větve-monogram

Tulipány jsou jedny z nejkrásnějších jarních květin, které můžete použít pro své jarní dekorace. Tento jarní věnec se snadno vyrábí a nezabere mnoho času. Materiály jsou: proutěná hůl, jutová stuha, řezačky drátu, drát, horká lepicí pistole a samozřejmě 20 tulipánů.

vyrobte si jarní tulipány na věnec dveří sami

Začněte dvojitým lukem a připevněte jej k věnci. Stříhejte stonky, dokud nebudou mít požadovanou délku. Umístěte tulipány do vrby a zajistěte horkou lepicí pistolí. Uchovejte listy tulipánů kvůli jejich krásné přirozené barvě.

vchodové dveře pružinové dveřní věnec smyčka

Přes blog Polkadotchair

Poté, co jste již připojili 8 tulipánů, začněte to samé dělat z druhé strany smyčky. Nenechávejte mezery příliš otevřené. Nakonec jutovou stuhu omotejte kolem věnce, ale ne příliš pevně.

 Vyrobte si jarní dekorace sami

tulipány z vrbového věnce vyrábějí vlastní materiály

řezané tulipány, aby se věnec na dveře

vyrobte si jarní dekorace sami tulipány z vrbových dveří

drátěný věnec na dveře tulipány vrbový věnec

tulipánový věnec připevněte vchodové dveře

Vyrobte si jarní a velikonoční věnce – 29 nápadů pro šťastnou náladu

2. Vyrobte si jarní dekorace sami – umělý věnec do dveří z lehkých materiálů

jarní věnec ptačí hnízdo kuřat květiny

prostřednictvím aCultivedNest.com

Dáváme přednost čerstvým květinám a přírodním materiálům, ale rychle chřadnou a ztrácejí na kráse. A tento jarní věnec můžete použít několikrát. Materiály lze nalézt ve všech typech obchodů a za rozumnou cenu. Obalte peří boa kolem polystyrenové trubice a buďte ohleduplní k mezerám. Přilepte plstěné květiny, nebo pokud mají drátěné stonky, bodněte jimi polystyren. Poté přidejte kuřata do hnízda a znovu je připevněte k věnci.

materiál požadovaný pružina dveřního věnce

dekorace věnec velikonoční věnec větry peří boa jarní věnec zelená peří boa dýmka

Kuřata z ptačího hnízda připevňují plstěné květiny

3. Velikonoční věnec do dveří s ozdobnou trávou a malovanými vajíčky

dveřní věnec velikonoční dekorace pastelové barvy

přes Thecsiproject.com

Tato myšlenka je velmi zajímavá a evokuje asociace o přírodě, která na jaře znovu ožívá. Materiály: dekorativní tráva v rámu Prastik, plastová nebo foukaná vajíčka, rámečky na obrázky, vodou ředitelné nebo akrylové barvy, široká stuha a nůžky. Ořízněte ozdobnou trávu tak, abyste vytvořili rámeček. Kupte si plastová vejce nebo použijte vyfouknutá velikonoční vajíčka. Vejce namalujte pěknou jarní barvou. Je pastelově modrá a harmonicky se mísí se zelenou barvou. Poté je položte na rám trávy. Ozdobte také další ozdoby, jako jsou motýli, kuřata, králíci atd..

dráteník s dveřním věncem s kovovým rámem z umělé trávy

řemeslné materiály velikonoční dekorace plastová vejce

Velikonoční dekorace dráteník barvení plastových vajíček

vyrobte si vlastní velikonoční dekorace na malování plastových vajíček   dřevěný rámeček malba plastová vajíčka umělá tráva

Bavte se ruční prací!