Velikonoce a jaro

Velikonoční dekorace – originální květinové úpravy na velikonoční stůl

dekorace pro velikonoční romantické-jemné barvy-růžové-velikonoční vajíčka

Velikonoční stůl je o Velikonocích středem pozornosti, protože se zde schází celá rodina a proč ne také přátelé a známí. Zde je pár skvělých nápadů pro Dekorace na Velikonoce – Originální vázy na malé kytice přinášejí na stůl svěžest a radost. Pro další přízvuk zavěste barevná vejce.

Velikonoční dekorace – květinové úpravy – tulipány a vajíčka

dekorace pro velikonoční romanticko-růžovo-tulipánový meč lilie-purpurově-zednická nádoba

tak jako Dekorace na Velikonoce tyto originální vázy jsou dokonalé – stačí naplnit hlubší skleněnou misku do poloviny vodou a nechat v ní plavat nějaká bílá vejce. Mohou být vařené, foukané nebo vyrobené z plastu. Pro větší svěžest vložte do misky doprostřed vajíček bílé jarní květiny s jejich listy. K tomu se velmi dobře hodí například bílé tulipány.

Velikonoční dekorace – originální vázy z čerstvé citronové kůry

dekorace pro velikonoční tulipány-žluté-lucerny-talíř-stůl-opona-světle modrá

Místo váz použijte citronovou kůru. Zralému citronu odkrojte vršek (asi 1-1,5 cm od vrcholu) a vydlabejte ho lžící. Do citronové kůry vložte malou nádobu s vodou, jako je například solnička, malá sklenice nebo víčko, a naplňte ji malou kyticí jarních květin.

Originální vázy jako ozdoba místa pro hosty

dekorace pro velikonoční lilie-váza-dekorace stolu-hosté

Pokud plánujete velikonoční večeři nebo oběd, můžete na každé místo přidat originální jarní dekoraci. Chcete -li to provést, vezměte látkový ubrousek a dvakrát jej složte uprostřed. Vytáhněte jeden konec tak, aby měl tvar květiny. Umístěte ubrousek do sklenice a znovu do ní píst nebo jinou malou nádobu. Tu zalijte trochou vody a vložte do ní jakoukoli jarní květinu. Konce ubrousku vytvarujte na listy.

Romantické aranžování květin

dekorace-pro-velikonoční růže-žlutá-romantická-nápad-uspořádání stolu-brýle-elegantní

S růžemi můžete vytvořit pěkné květinové úpravy. Můžete zde vidět skvělý příklad se žlutými růžemi a fialovými květy. Použijte jakýkoli typ a barvu květin, v závislosti na stylu, který jste si vybrali pro banketový stůl, nebo na barevném motivu. Květiny zajímavým způsobem skrývají vázu, takže se dobře hodí i jednoduchá váza.

Svícny a skleničky zdobené květinami 

Tulipány romantické nápady dekorace stolu roztomilý design

Tyto Dekorace na Velikonoce s jarními květinami je ještě jednodušší. Připojte jarní květinu podle svého výběru na sklenici pomocí gumičky. Do samotných sklenic můžete dát ozdobné svíčky. Aby květiny zůstaly déle čerstvé, vložte celou nádobu do mělké misky s vodou. Pokud vyrobíte několik takových váz, můžete jimi ozdobit stůl položením do řady.

Zavěste vajíčka se stužkami přes ně nebo kolem nich

Strom barevné originální nápady design dekorace

Za tohle hezké Dekorace na Velikonoce potřebují vyfouknutá vejce. Chcete -li to provést, vytvořte otvor na obou koncích vejce a zvětšete jeden z nich. Pomocí jehly propíchněte žloutek, aby mohl snadněji protékat otvorem. Vejce jemně vyfoukněte. Skořápky opláchněte vodou a nechte dobře uschnout. Pokud chcete, můžete vajíčka obarvit, než je zavěsíte. Dlouhou jehlou provlékněte hezké stužky otvory ve vejcích. Svažte spodní konec do uzlu a zavěste na místo nebo předmět podle svého výběru.

Nádobí zahradní stůl dveře stodoly Velikonoční stůl nápady

velikonoční květiny jarní zahradní stůl velikonoce 2014

Uspořádání stolu tulipány žluté bílé aranžování

Dekorace stolu originální jemné barvy krásné ovoce

čerstvé květiny fialky květy velikonoční dekorace nápady