Účesy

Mateřské účesy: 9 nejlepších účesů během těhotenství 2021

Těhotenství je období v roce, kdy se opravdu nechcete trápit. Navíc kvůli hormonálním změnám ve vašem těle vypadá ta hmota vašich vlasů na hlavě, jako by patřila někomu jinému. Takže čtěte dál a najděte některé z nejlepších účesů pro těhotné dámy, díky nimž budete nejen vypadat skvěle, ale také uděláte vlasy mnohem lépe ovladatelné, než jaké jsou v současné době.

9 jednoduchých účesů pro těhotné dámy, které se snadno dělají:

1. Wraparound Ponytail:

Účesy pro těhotnou ženu

Vypadají skvěle a také udržují všechny nepotřebné vlasy mimo vaši tvář! Nechte pár pramenů uvolnit a přivažte si culík a poté tyto volné prameny omotejte kolem svého culíku, abyste získali požadovaný vzhled.

2. Rozcuchané vlny:

střih pro těhotné dámy

Nejen, že je snadné toho dosáhnout, ale také díky tomu budete vypadat skvěle, když očekáváte. Jednoduše si vetřete gel na vlasy do dlaní a protřete si ruce po celé délce vlasů, a to zdola nahoru, a jak jdete nahoru, trochu si načechrejte vlasy.

3. Topknot:

účesy pro těhotné dámy

Tento úžasný účes se snadno zavazuje a také lidé opravdu nevědí, jak rychle ztrácíte objem svých kadeří! (no tak, všem nám padají vlasy, když to očekáváme. Díky iracionálním těhotenským hormonům). Abyste získali požadovaný vzhled, stáhněte si všechny vlasy do culíku a stočte je jako drdol. Vypadá to úhledně a také udržuje vaše vlasy svázané po delší dobu.

4. Jednoduchý rovný Bob Cut:

krátké účesy pro těhotné dámy

Pokud máte celý život rovné vlasy, je těhotenství tím nejlepším obdobím, kdy se s nimi pochlubit. Je to jeden z nejlepších těhotenských účesů, protože vaše vlasy končí jen kousek pod bradou, což znamená, že už si nemusíte dělat starosti s rozcuchanými a rozcuchanými vlasy.

5. Layered Bob:

Účesy pro těhotnou ženu - vrstvený bob

Je to také skvělý účes během těhotenství! Pokud nemáte dobré rovné vlasy, můžete se rozhodnout pro vrstvený bob, protože to dodá vašim vlasům větší objem a bude vypadat nadýchaně a objemně.

6. Třásně s bočním dělením:

Účesy pro těhotnou ženu - třásně s bočním dělením

Tento účes je také v módě a vaše tvář vypadá plnější. Tímto způsobem můžete uniknout přitahování pozornosti lidí ke všem ranním nevolnostem a zvracení, které jste v poslední době měli. Udržujte třásně krátké, aby vám nespadly do očí a neztížily život.

7. Cop na vlasy Milkmaid:

copánky pro těhotné dámy

Jedná se o účes bez námahy, který pro sebe můžete udělat zhruba za čtvrt hodiny. Vypadá to velmi vintage a nádherné, ještě víc, když to náhodou očekáváte. Ochlubte se tímto účesem i svým miminkem ve velkém stylu!

8. Bordelský bochánek:

drdol pro těhotné dámy

To je ideální těhotenský účes pro všechny ty dny, kdy se cítíte líní si vlasy mýt nebo česat. Boční drdoly jsou elegantní a nabízejí snadný způsob údržby dlouhých vlasů. Není to ani časově náročné. To přidá do vlasů další body pro brownie. Pokud se chcete jít opalovat na pláž nebo si jen tak lehnout kolem domu, je tento účes dokonalým komplimentem.

9. Zigzag Style:

Otevřený účes pro těhotnou ženu

A konečně, pro všechny ty dámy, které si nechtějí ostříhat vlasy během těhotenství a přesto se chtějí chlubit vším, co mají v čistém stylu, rozhodněte se pro cikcakovou část. Ženy s lehkými kadeřemi ve vlasech to přirozeně krásně unesou a dámám s dlouhými rovnými vlasy cikcaková část nezvětší vlasové kořínky a nezvětší vlasy, což je přirozené..

Těhotenství je dost těžké období, aniž byste si museli dělat zálusky s účesy a vyzývat se, abyste vypadaly dobře. Podívejte se na tyto super snadné a nejlepší účesy pro těhotné dámy. Určitě vám to nezabere mnoho energie a času.