Účesy

Jak nosit vlasy?

Pokud máte dlouhé vlasy a máte vypnuté pozdě, nemůžete se rozhodnout, co a jak je nosit, protože vás musely vaše styly a styl opravdu nudit, pak v článku najdete pár skvělých způsobů, jak si vlasy dát dolů k tomu nejlepšímu, abyste měli jiný a svěží vzhled. Bez ohledu na to, zda jsou vaše vlasy rovné, mají vlasy, kadeře nebo ofinu.

způsoby, jak nosit vlasy

Roztomilé způsoby, jak nosit vlasy:

Zde je seznam 5 různých způsobů, jak perfektně nosit vlasy, a to následovně.

1. Vlny zvlněné přirozeně:

Pokud jste ochotni udělat svým vlasům přirozené zvlnění, díky kterým bude váš vzhled jiný a osvěžující, můžete to zkusit. Pročešte si vlasy úhledně, abyste se ujistili, že vůbec nejsou zamotané. Ne, před spaním si udělejte dva copánky na obou stranách hlavy, tj. Doleva nebo doprava. Ujistěte se, že jsou copánky dostatečně těsné. Zajistěte je nyní dobře.

jak nosit vlasy

Můžete to udělat, když jsou relativně vlhké. Nyní, když ráno vstanete, otevřete copánky a nechte vlasy spadnout. Uvidíte, že máte přirozené kadeře bez jakéhokoli kadeřníka a vaše vlasy jsou všechny vlnité a hladké. Hřebenem můžete jednou projít, aby byl trochu hladký, a přitom zajistit, aby se límce nezničily. Můžete jej doplnit čelenkou.

2. Boho vlny:

VLASY 2

Pokud máte přirozeně rovné vlasy, můžete také vyzkoušet tento vzhled. Před vyzkoušením stylu si vlasy očistěte šamponem a dobře je upravte. Nyní, když jsou vlasy suché, naneste na celé vlasy solný sprej. To dodá textuře jemné vlasy. Nyní od pramenů ke střední délce rozčesejte vlasy oběma rukama na obou stranách a tady jste připraveni na sexy vzhled.

3. Bow – Ful Bandana:

VLASY 3

Udržujte vlasy otevřené a dobře je očistěte šamponem a kondicionérem. Nyní ji dobře rozčešte, než ji necháte celou rozevřenou, aby nedošlo k zamotání a vaše vlasy byly hladké a hedvábné. Nyní si vezměte stylový šátek a přivažte jej v přední části oblasti koruny. Měl by být svázán tak, aby byl uzel vpředu. Může to být také směrem do stran. Vázejte mašli na uzel a jste připraveni se stylovým vzhledem.

4. Šála svázaná střední částí:

VLASY 4

Pokud jsou vaše vlasy rozevřené a nemáte moc času ani trpělivosti na to, abyste s nimi něco udělali, jděte na tento krátký a jednoduchý vzhled. Nastříkejte vlasy strukturačním sprejem od kořínků až ke konečkům vlasů. Projděte hřeben jednou. Nyní střední část vlasů. Uvaz si přes čelo hezký potištěný šátek a teď máš trendy vzhled! ‘

5. Elegantní je vždy in:

VLASY 5

Pokud nemáte přirozeně rovné vlasy, můžete to zkusit také. Žehlete si vlasy, abyste je narovnali. Můžete se však vyhnout tomu, aby to bylo dokonalé. Takže máte pár zauzlení může být na úrovni špičky. Nyní tento vzhled doprovázejte kloboukem. Tento styl nikdy nevyšel z módy.

6. Straight And Curls:

VLASY 6

Pokud máte hladké rovné vlasy, můžete to zkusit také. Vezměte část vlasů a natočte je nahoru jako cívku. Nyní vezměte fólii a omotejte ji kolem cívky. Nyní jej pomocí žehličky přitlačte, aby se cívka změnila na kadeře. Nechte tuto sekci padat, zatímco zbytek je stále rovný. Můžete zkusit vzhled boční části. Tento vzhled je ideální pro příležitostný nebo formální vzhled.