Účesy

9 upravených účesů pro muže a ženy

Tvarované účesy nebo účesy si v dnešní době získávají stále větší oblibu. Lidé chtějí vyzkoušet ostřejší a ostřejší designy, a to vám tyto designové úpravy poskytnou. Díky všem vypadáte velmi temperamentně a vyniknete v davu. Proto jsme přišli s tímto seznamem nejlepších možností pro úpravu účesů.

Nejlepší účesy pro dlouhé a krátké vlasy:

Zde jsou nejoblíbenější účesy do roku 2021, jedná se o ostré a hranaté účesy. Pokud to zkusíte, změníte svůj vzhled temperamentní a okouzlující.

 1. Low Skin Fade with Long Comb Over:

Low Skin Fade s dlouhým hřebenem

Pokud chcete tvarovaný účes, bude to vaše nejlepší volba. Tento střih má vyblednutí, které se téměř mísí s pokožkou, takže kůže vybledne kolem hlavy, přičemž horní část vlasů je česaná směrem k zadní části hlavy. Vlasy jsou udržovány středně dlouhé a vyčesaný vzhled dává velmi uhlazený vzhled. Rozhodně skvěle vypadající tvar do černého účesu.

2. Undercut with Mohawk:

Podřezán Mohawkem

Pokud máte stroj na tvarování vlasů, pak určitě chcete, aby si tento stroj udělal tento styl. Tento účes má zcela vybledlé strany, které vydávají pěkný a čistý podřezaný vzhled, spolu s horními vlasy stylizovanými jako Mohawk a jsou zameteny nahoru s špičatým vzhledem vlasů. Tento střih vypadá velmi stylově a lépe vypadá s plnovousem. To je opravdu skvěle vypadající účes pro muže.

3. Buzz Cut s Edge Up a High Skin Fade:

Buzz Cut s Edge Up a High Skin Fade

Pokud se vám líbí tvarování pánských účesů, měli byste jít. Stylové prvky mají bzučivě řezané boky všude kolem hlavy spolu s velmi vysokým vyblednutím kůže s okrajem nahoru. Horní část hlavy obsahuje velmi krátké vlasy tvarované do pěkné struktury až po čelo. Tento účes má velmi nízkou údržbu a vypadá skvěle s dlouhými vousy. Účes téměř vypadá jako přirozený tvar vlasů.

4. High Skin Fade with Top Knot:

High Skin Fade s Top Knot

Pokud hledáte tvar dlouhých vlasů, bude to vaše nejlepší volba. Střih zahrnuje vyblednutí kůže, které je vysoké až k temeni hlavy, kde středně dlouhé vlasy jsou svázány dohromady do culíku a svázány v zadní části hlavy. To je opravdu nejlepší způsob, jak se tvarovat pro dlouhé vlasy.

5. Burst Fade s Curly Afro:

Burst Fade s Curly Afro

Pokud chcete tvar kudrnatých vlasů, tento střih by měl být vaší prioritou. Střih má boky hlavy vybledlé, což je nízké vyblednutí, a nejlepší část vlasů, která je kudrnatá, je tvarována nahoru. Kudrnaté vlasy dostávají určitý styl, aby vypadaly trendově. Určitě nejlepší účes pro lidi s kudrnatými vlasy.

6. High Low Fade with Textured Spiky Hair:

High Low Fade s texturovanými špičatými vlasy

To je skvělý styl pro účes s krátkými vlasy. Tento účes přichází se stranami, které jsou rozděleny na dvě části – vysokou a nízkou. Vysoká část je nahoře, zatímco spodní část je dole. Po stranách je také umělecká chirurgická linie. Horní část má malé strukturované vlasy, které jsou udržovány ve špičatém stavu.

7. Podřezané vlasy s uhlazenými zády:

Podřezané vlasy s uhlazenými zády

Pokud chcete tvarovat účesy pro dlouhé vlasy, získejte tento vzhled. Tento vzhled zahrnuje ostře oholené boky, které vypadají jako podříznutí, spolu se středně dlouhými chlupy na temeni hlavy, které mají být česány a stylově vráceny zpět k zadní části hlavy. Tento střih je opravdu velmi poutavý.

8. Podříznutí dlouhými strukturovanými bočními vlasy:

Podstřih s dlouhými texturovanými bočními vlasy

Pokud absolutně chcete získat tvar dlouhých vlasů do vybledlého typu stylu, pak to znamená jít na tento řez. Tento styl zahrnuje boky, které jsou vybledlé velmi vysoko, což dává podřezaný vzhled a horní část je stylizovaná dlouhými vlasy, které jsou nejen texturované, ale i boční. Ke zvýšení struktury vlasů se doporučuje používat vlasové přípravky.

9. Fade Curly Hair Fade:

Fade kudrnatých vlasů

To je nádherně vypadající ženský tvar až do účesu. Boky hlavy v tomto účesu jsou vybledlé a zužují se směrem nahoru, spolu s malými chirurgickými liniemi po stranách. Horní část je upravena kudrnatými vlasy, které směřují nahoru, s použitím gelu na vlasy nebo laku na vlasy. Kadeře jsou také spletené a dodávají tak vlasům pěknou texturu.

Proto je snadné říci, že účesy pro úpravu tvaru obvykle vypadají skvěle, a to jak na mužích, tak na ženách. Velké množství možností, ze kterých je možné vybírat, může někoho zmást. Doufáme, že tento seznam bude hlavní cestou světla při vašem rozhodování.