Účesy

9 populárních mexických účesů pro chlapce a dívky

Tyto trendy a stylové vzhledy pro muže i ženy by vás nadchly pro výběr jednoho pro sebe. Chlapci a muži mají v těchto kategoriích Mohawk, mizí, silné hroty a také vysoký hladký dotykový styl. Dívky a dámy mají také mexické účesy pro dlouhé, husté, kudrnaté, krátké a také pro nezvladatelné vzory vlasů.

Nejlepší mexické účesy pro chlapce a dívky s obrázky:

Zde jsou top 9 mexických účesů převážně pro muže,

1. Vysoký hřeben přes účes:

Vysoký hřeben přes mexické účesy

Připravte se na tento nový styl účesu, který má vysoké spojení se vzorem na povrchu koruny střihu. Tyto účesy mají nejlepší trendy vzhled, který by vám poskytl špičkové módní fórum.

2. Burst Fade Mexican Haircut:

Burst Fade mexické účesy

Nyní se podívejte na tento zbrusu nový mexický střih účesu, který je oblíbený díky zcela novým okrajům a střihům. Tento účes vás může posunout na další úroveň módy, na kterou jste čekali. Tento účes je jedinečně určen pro ty, kteří hledají prasknutí nahoře.

3. High Smooth Haircut:

Vysoké hladké mexické účesy

Jaký typ účesu byste očekávali, když si opravdu přejete mít klasický? Popadněte tento nový styl vysokého hladkého vzoru mužských mexických účesů. Mají hladké střihy a zároveň vám dodají jedinečný odvážný vzhled.

4. Účes s hustými hroty:

Tlusté hroty mexické účesy

Prozkoumejte nově uvedenou módu sexy a sofistikovaného vzhledu pro ty, které mají husté a nezvladatelné vlasy. Jedná se o mexický střih, který je jedním z nejlépe vypadajících účesů. Také to není příliš snadné a provádí to pouze profesionálové.

5. Ostříhaný účes zpět:

Uhlazené mexické účesy

Hledali jste ohromující styl vrácení zpět pro svůj nový vzhled? Pak by měl být tento konkrétní účes vaší preferencí. Mají vzor Slicked Back s buzz střihy, které vám dodají mexické účesy.

6. Účes Faux Hawk:

Mexické účesy z umělého jestřába

Účesy Fauxhawk jsou mezi mexickými lidmi slavné. Tyto druhy stylů by potřebovaly více času na tvarování a velikost, aby dosáhly čerstvějšího výsledku. S touto současnou módou můžete získat ty nejlepší účesy pro muže.

7. Stříhaný podřezaný účes:

Rozcuchané podřezané mexické účesy

Vypadejte skvěle s těmito muži účesů, kteří jsou docela populární mezi hudebními rockovými hvězdami. Je nejvhodnější pro husté a dlouhé vlasy nebo může být také vyroben pro krátké s jemným. Udělejte svůj postoj odvážným s tímto novým stylem.

8. Účes s vyblednutím kůže:

Mexické účesy s nízkým vyblednutím

Jedná se o nejlepší vybledlé účesy pro muže s nízkým tónem pleti. Tento účes mexického chlapce potřebuje nějaký styl, aby získal ostrý postoj. Jsou jedním z oblíbených trendů mezi muži, kteří hledají účesy v mexickém stylu.

9. Dlouhý romantický střih:

Dlouhé romantické dámské mexické účesy

Takže toto je další styl pro účes mexické dívky, který díky svému romantickému trendovému nádechu vypadá úchvatně. Tento účes je další skvělou změnou pro ženy, díky níž všechny moderní dívky jdou na tuto nádhernou volbu.

Mexické účesy jsou nejlepší volbou pro lidi, kteří hledají nové a moderní ženichové. Mezi těmito muži s mexickými účesy je více živých možností, které jsou jak snadné, tak těžké. Existují dlouhé a krátké vrstvené střihy s krátkými a roztomilými bobovými doteky pro muže. A pak mají kluci také mnoho stylů, jako je nejbližší oholení. Můžete být šokováni, když slyšíte, že existuje mnoho mexických účesů i pro dámy.