Účesy

9 nejlepších účesů Bumpit

Účesy jsou něco, co vám dává definici. Nepoužívají je jen proslulé celebrity po celém světě, ale také obyčejní lidé. Lidé z různých zemí mají různé účesy a většina z nich je tak nádherná na pohled. Ze všech nových účesů, které se dnes objevily, jsou Bumpits do značné míry v trendu.

Nejlepší účesy Bumpit

Od slavných hereček po obyčejné ženy chce Bumpit nosit každý. Přicházejí v několika verzích a lze je snadno vyrobit v každém salonu. Níže je uvedeno základní porozumění Bumpits a to nejlepší, co mezi nimi lze najít.

Nejnovější účesy Bumpit pro střední vlasy:

1. Prom Bumpit:

Chystáte se dnes na ples a hledáte jedinečný účes? Nemusíte si dělat starosti, protože tento byl navržen speciálně pro vás. Tento Bumpit je zvednutý docela vysoko, zatímco zbytek vlasů je rovný a uhlazený. Můžete také barvit vlasy, pokud chcete, dát jim ikonický vzhled.

2. Roztomilý Bumpit:

Když získáte Bumpita jako Zooey Deschanel, budete vypadat jako miláček Ameriky. Účes není jen hezký, ale také vypadá docela rozkošný a ženský. Rám je velmi atraktivní a dobře lichotí tváři. Tento zůstává jedním z nejžádanějších účesů všech dob.

3. Ponytail Bumpit:

Bumpit s culíkem je ideální pro všechny, kteří by rádi předvedli své třpytivé a okázalé doplňky. Přináší zaměření na krásu obličeje a také dělá skvělý účes pro všechny mladé.

4. Krátké vlasy Bumpit:

Short Hair Bumpit je další inovativní styl, který si letos můžete pořídit. Vzhledem k tomu, že je velmi snadné vyrobit a hodí se pro každou příležitost, rezonuje to v rušném životě každé ženy. S milým úsměvem a jemným make -upem můžete tento pohled na večeři opravdu rozhoupat.

5. Bumpit nahoru-dolů:

Up-Down Bumpit je skvělý na svatby. Dokonalé prameny na konci vašich vlasů a pěkná boule doprovázená světlými bočními třásněmi na hlavě vypadá úžasně. Můžete také použít nějaké lehké ušní kroužky, abyste získali vkusnější vzhled.

6. Základní rána:

Účesy Bumpit6

Základní nerovnost vám pomůže při definování vaší osobnosti. To vám dává elegantní vzhled a obrovskou přitažlivost. S pomocí tohoto budete také skvělým tvůrcem stylu. Je také velmi snadné vyrobit a je také velmi cenově dostupné.

7. Moderní boule:

Stejně jako Snooki z Jersey Shore můžete pro sebe získat pěkně vypadající moderní Bumpit. Tenhle je docela stylový a dá se udělat ve vašem místním salonu. Vaše ofina musí být v čínském stylu a zbytek vlasů musí být rovný. Pokud se vám líbí, můžete také vyzkoušet chladné prodlužování vlasů, abyste vypadali jako panenka.

8. Creative Bump:

Účesy Bumpit8

Creative Bump je ikonický účes a vypadá skvěle u lidí všech věkových kategorií. Dává vám více diva vzhled a je vyroben s velkou péčí a přesností. Můžete vyzkoušet jakoukoli barvu, která se vám líbí; pokud to vašim vlasům vyhovuje. Fénování ke konci mu také dodá hladkou dokonalost.

9. Pletená boule:

Účesy Bumpit9

Bumpit s copánky je vše, co potřebujete, abyste ukradli veškerou pozornost. Tento účes je skvělý, trendy a skvělý. Můžete jej nosit při jakékoli formální příležitosti nebo i při malé večeři. Určitě vám to přinese komplimenty.