Účesy

9 nejlepších Barbie účesů pro dívky s obrázky

Téměř každý z nás měl panenku Barbie, když byla malá. Panenky Barbie jsou jako mementa stylu a módy. Učí nás o barbie účesu a módě, už když vyrůstáme.

barbie účesy

Jsme si jisti, že jste dívky přemýšlely o tom, že byste si samy mohly udělat nějaké sladké účesy Barbie. Zde jsou naše top 9 nejlepších účesů Barbie.

1. Účes Barbie Sweet Inward Banged:

Vrstvený banged look je velmi oblíbený vzhled účesu. Je to forma sladkého Barbie účesu. Tento vzhled můžete vyzkoušet, pokud vás nudí obyčejné vrstvené účesy. Vyhledejte pomoc zkušeného kadeřníka pouze pro tento účes.

2. Dlouhý vlnitý rozcuchaný účes vpředu:

Jedná se o naprosto klasický účes Barbie. Tento účes jste určitě viděli na vlastní panence Barbie. Tento účes můžete také sportovat za předpokladu, že máte dlouhé a husté vlasy. Můžete požádat kadeřníka, aby vám poskytl silnou přední ofinu. Kromě toho použijte velkou kulmu a středně silný lak na vlasy, abyste získali objemné kadeře. Zničte kadeře a trochu je drážděte, abyste získali tento účes.

3. Účes s plnou hlavou, přední bouchaný Bob Barbie:

Účesy Barbie 3

Úplný bobový vzhled je velmi známým účesem Barbie. Pokud máte husté vlasy a máte rádi bobové účesy, pak je tento účes pro vás ideální volbou.

4. Účes Barbie s malým potiskem vpředu:

Přední bouchnutý pony ocas Barbie panenka vzhled je velmi snadné a krásně vypadající účes. K tomuto účesu budete potřebovat dlouhé a husté vlasy. Požádejte svého kadeřníka, aby vám vytvořil silnou přední ofinu. Vezměte všechny chlupy vzadu a vytvořte vysoký ocas poníka. Vyjměte část ocasu poníka a omotejte ji kolem ohonu poníka, aby vypadal úchvatněji. Vyzkoušejte tento účes v pohodlí domova a oslňte město.

5. Přední rány Full Head Barbie Look:

Tento účes Barbie je ideální pro zimní období a pro každou párty. K tomuto účesu můžete přidat více lesku a lesku pomocí lesku a lesku. Škádlení v koruně pomůže udržet tento účes dlouho.

6. Vzhled Pin-Up Pony Barbie:

Tento účes Barbie ve vintage stylu si zamilujete. Za zkoušku to rozhodně stojí. Tento účes je také oblíbenou volbou pro přistávací dráhy. K tomu nutně nepotřebujete stylistu. Pokud máte vpředu krátké ofiny, může to být trochu obtížné. Buď nebudete potřebovat žádnou ofinu, nebo opravdu dlouhou ofinu. Oddělte části vlasů z oblasti koruny a srolujte je. Zajistěte je připnutím. K tomu můžete použít válec. Zbylé vlasy z oblasti zátylku si vezměte ve formě ohonů. Na konci stočte tipy.

7. Účes Pigtail Barbie:

Nemilujete prostě ty malé školačky Barbie panenky s copánky? Můžete také sportovat zpět do školy účes Barbie vypadat jako ten výše. Je snadné se dostat. Skočte do dobrého salonu a nechte si přední ofinu ostříhat spolu s několika bočními třásněmi. Pro lesk použijte tamponový kartáč na vlasy a trochu séra na vlasy. Udělejte dva copánky po stranách a stočte do konečků vlasů.

8. Volný pletený dlouhý barbie účes:

Určitě jste viděli, jak krásně vypadají zapletené účesy na vaší malé panence Barbie. Nechcete nosit podobný účes a vypadat tak krásně jako vaše panenka Barbie? Pletené účesy jsou velmi běžnou formou snadných účesů Barbie. Pokud nemáte tloušťku ani délku, zkuste prodloužit vlasy clip in.

9. Účesovaný jednoduchý účes Barbie:

Účesy Barbie pro dívky 9

Snadné barbie účesy někdo? Zkus tohle. Vezměte 2 části vlasů z oblasti zátylku. Dráždí část dole, připněte si podložku do vlasů a zajistěte boky sponkami do vlasů. Kromě toho dráždit část v koruně stylingovým hřebenem. Nyní nechejte druhou část volně ležet nad ní. Umístěte gumičku do vlasů a váš účes je hotový.

Účesy Barbie jsou nejatraktivnější a nejkrásnější vzhled, vyberte si to nejlepší a zkuste to.