Účesy

9 nejlepších arabských účesů pro muže a ženy

V současné době je Arab vrcholem v provádění nejlepších účesů. Lidé žijící v arabských zemích se těší obrovské podpoře a stylu. Arabské účesy jsou dosud nejoblíbenější a to se pomalu mění. Proto je nutné vědět o různých účesech, které v arabských krajích převládají. To ovlivní vaše celkové rozhodnutí. Doufejme, že se rozhodnete dobře.

Nejlepší arabské účesy pro muže a ženy s obrázky:

Podívejme se na tento seznam, vyberte si vhodné arabské účesy a změňte svůj vzhled úchvatně.

1. Arabský krátký sestřih:

Krátký sestřih

Jedná se o jeden z nejpopulárnějších arabských účesů, kde má člověk čistý vzhled. Tento řez zahrnuje boky hlavy s odstíny vlasů, zatímco přední část hlavy má vlasy zvednuté. Vypadá to velmi stylově.

2. Oholený vzhled:

Oholený pohled

Jedná se o jeden druh arabského střihu, kdy osoba má většinou po stranách hlavy odstíny vlasů, takže má velmi malý výrůstek vlasů. Hlavní část vlasů se nachází uprostřed hlavy s dlouhými hřebenovými pruhy, které vypadají skvěle. Zde také přední část hlavy má vlasy zvednuté.

3. Hipster Swag:

Hipster Swag

Jedná se o jedinečný arabský účes pro muže, protože tento vzhled je těžké stáhnout. Tento vzhled zahrnuje dlouhé vlasy přivázané k drdolu, který je volně navlečen a držen v zadní části hlavy. Vypadá to opravdu skvěle a mužně, aby to bylo váš každodenní účes.

4. Arabský oholený účes:

Oholený účes

Jedná se o jeden z nejvyhledávanějších pánských speciálů arabských účesů. Zde jsou vlasy po stranách hlavy téměř oholené, zatímco většina vlasů je soustředěna do středu hlavy. K dispozici je také žiletkový proužek, který dělí boky od středu úzkým obrysem. Vlasy jsou většinou tvarovány formálním typem pomocí gelu na vlasy.

5. Podříznutý arabský účes:

Podřezaný arabský účes

Jedná se o nový arabský účes pro muže, který si v dnešní době získává velkou popularitu. Zde jsou boky hlavy ostře oholeny, aby byly plešaté, zatímco zbytek vlasů uprostřed zůstává s trochou stylingu téměř neporušený a pokrývá určitou část boků hlavy. Přední vlasy jsou mírně vystouplé, což dává trochu formální vzhled.

6. Rozcuchané vlasy:

Rozcuchané vlasy

Toto je nejlepší arabský účes pro chlapce. Většinou tento vzhled sportují teenageři, kde jsou boky hlavy oholeny jen napůl jen trochu přes uši, zatímco zbývající vlasy jsou upravené tak, aby vypadaly poněkud rozcuchaně a kudrnatě. Vpředu někdy vlasy sportují déle než obvykle.

7. Jednoduchý arabský střih:

Jednoduchý účes

Toto je jeden z nejtvořivějších stylů arabských účesů, jaké jste kdy našli. Tento střih vytváří na přední straně převážně skvělý styl typu obráceného zářezu, zatímco mizivě holí boky hlavy a střední část hlavy, což vytváří velmi hranatý vzhled. Tento jeden účes je skvělý pro lidi s krátkými, kudrnatými vlasy.

8. Prostý arabský střih:

Prostý účes

Jedná se o velmi odlišný arabský účes mužského typu, odlišný od obvykle vypadajících. I zde jsou boky téměř plešatě oholené, zatímco z hlavy zůstává pouze střední část vlasů. Ale to, co je odlišuje, je způsob, jakým jsou tvarovány střední vlasy – většinou jsou česané dolů na druhou stranu, což dává téměř ploché přední vlasy. Zde nejsou přední vlasy zdviženy jako na ostatních.

9. Arabský svatební účes:

Svatební účes

To je jeden z nejpopulárnějších arabských svatebních účesů a nádherně vypadajících arabských svatebních účesů. V tomto typu účesu jsou vlasy většinou koncentrované a zatažené zpět směrem k hlavě, s krásnými kadeřemi, které dodávají celkovému vzhledu trochu šmrncu. Existuje také trochu vlasů, které objímají pravé oko, aby nevěstě poskytly roztomilý vzhled.

Proto můžeme vidět, že arabské účesy vypadají velmi dobře a nádherně. Proto se je lidé na celém světě snaží replikovat. Proto vám tento seznam navrhl nejlepší arabské účesy, které můžete v tuto chvíli najít.