Účesy

25 různých stříhaných účesů pro středně dlouhé vlasy

Nudí vás pravidelný elegantní vzhled a raději experimentujete s něčím novým? Vyzkoušejte zcela nové trhané účesy. Trhané účesy možná nebyly novým vstupem do módního města, ale jsou super zábavné, jedinečné a neuvěřitelně fascinující. Jedná se o varianty se strukturovanými účesy a přinášejí bez námahy nové a moderní zářivé odstíny.

Milujeme, jak moderní ženy v poslední době nosí trhané účesy, a musíte je také vyzkoušet. Zde je několik návrhů.

25 nejstylovějších účesů s křupavými vlasy s obrázky:

Trhané účesy nejsou jen pro ty, kteří mají tenké nebo husté vlasy, kterým je potřeba dodat plnější vzhled, i objemným vlasům lze dát vrstvený a trhaný styl, aby vypadaly chytře a zvládnutelně. Zde je pár nejoblíbenějších trhaných účesů s obrázky.

1. Trendy trhaný účes:

trhané účesy

Ti s dlouhou a širokou tváří a hustými vlasy, to je módní zvládnutelný účes, který dodá vaší tváři delší vzhled. V tomto stylu jsou vlasy udržovány až po úroveň brady vpředu a delší vzadu, což dává celkově objemný vzhled.

2. Vrstvený trhaný vzhled:

trhané účesy

Jedná se o ostrý styl, ve kterém jsou vlasy udržovány krátké a výrazné vrstvy jsou udržovány. Celkový vzhled je chaotický, ale chytrý. Dokonce i třásně jsou nerovnoměrně nasekané, což vypadá stylově. Může být proveden pro všechny druhy tvarů obličeje a vhodný pro vlnité vlasy. Jedná se o jeden z dlouhých trhaných účesů pro husté vlasy spolu s ofinou, který je přesně vhodný také pro oválné tváře a kulaté tváře.

3. Krátký trhaný vzhled:

středně trhané účesy

Vlasy jsou ponechány dlouhé na temeni, které dává nerovnoměrnou vrstvu nahoře a také dodává objem. Tento účes je nejvhodnější pro tenké vlasy. Nerovnoměrné okraje dodávají celkově jemný a ženský vzhled. Jedná se o jeden z nejpopulárnějších účesů pro jemné vlasy, které si můžete udělat krásnějšími se slunečními brýlemi.

4. Středně dlouhé zastřižené vlasy:

středně trhané účesy

Tento trhaný účes je v módě posledních pár let. Tento styl je vhodný pro ty, kteří chtějí vlasy střední délky, ale mají jemné nebo tenké vlasy. Délka je udržována delší po stranách a třásně na čele dodávají plnější vzhled.

5. Choppy Bob Cut:

stříhané vlasy po ramena

Tento vzhled krátkých vlasů se všemi vrstvami vypadá objemně a dodává sexy a chytrý vzhled. Vlasy jsou nasekány do konečných vrstev a upraveny tak, aby na všech stranách byly bodce. Třásně jsou otočeny do strany a dodávají stylu glam faktor.

6. Dlouhý trhaný účes:

dlouhé trhané účesy

Jedná se o nejjemnější trhaný účes pro dlouhé vlasy, který je dokonale vhodný pro podlouhlý obličej. Vzhled je kombinací vrstev a trhaných řezů. Vlasy jsou vzadu a po stranách delší a vpředu poměrně kratší. Hodí se pro většinu tvarů obličeje a dodává vlasům objem. K tomuto stylu se nejlépe hodí vlnité vlasy.

7. Trhané vlasy s měkkými kadeřemi:

stříhané účesy pro jemné vlasy

Vlnité vlasy je třeba stříhat moudře, aby textura byla maximálně využita. Rozdílné délky na všech stranách zvýrazňují měkké kadeře a dodávají chladný vzhled. To se dobře hodí pro příležitostný a formální styl, snadno se to dělá a spravuje.

8. Trhaný účes s hroty:

trhaný pixie střih

Střih je dán tím, že vlasy jsou ze všech stran velmi krátké a na temeni asi o půl palce delší. Gel slouží k tomu, aby hroty zůstaly. Při správném vybarvení lze vzhledu dodat hloubku. Je to skvělý a zábavný účes, který vyžaduje minimální údržbu. Celkově je to vzhled rockové hvězdy.

9. Roztomilý trhaný vzhled:

trhané účesy 2021

Tento styl je určen pro lidi nad čtyřicet. Tento vzhled je dán udržováním velmi krátkého vrstveného střihu na všech stranách. Vlasy na korunce jsou udržovány déle, aby se vlasy odrazily. Efektivní používání barev na vlasy, které vyhovují vašemu tónu pleti, může také zlepšit vzhled.

10. Stříhaný střih s čelistmi a bočními třesky:

stříhané účesy pro jemné vlasy

Tento krátký trhaný účes s boční ofinou je ideální pro ženy, které rády dodají svému vzhledu šmrnc. Dodává vašim vlasům velmi dobrou texturu. Dodejte těmto rozevlátým rozeklaným vrstveným účesům s barevným nádechem další rozměr. Sportujte s novým vzhledem a trendy s minimálním úsilím.

11. Vášeň z granátového jablka:

trhané účesy pro ženy

Pokud máte husté hrubé vlasy, tento účes z granátového jablka s trhaným bobem se musí vyzkoušet pro vás. Texturovaný bob snadno promění vaše hrubé a husté vlasy s tímto jedinečným stylem. Tento účes je vhodný pro ženy s kulatými, čtvercovými nebo oválnými tvary obličeje.

12. Šeptající vlny:

trhané kudrnaté účesy

V těchto vrstvených trhaných účesech vlasy padají ve vrstvách a dodávají jemnější vzhled. Konce jsou vyrobeny tak, aby vypadaly zaoblené a zakřivené dovnitř, aby celkový vzhled vypadal více dívčí a ženský. Pokud chcete vyzkoušet trhané vrstvené účesy, které nejsou příliš hlasité, tento styl šeptajících vln bude vyhovovat vaší osobnosti. Také, pokud máte čtvercový nebo kulatý tvar obličeje, budou tyto trhané účesy s vlnami vypadat úžasně.

13. Sekané zámky:

trhané střihové účesy

Nošení pramenů na krátkých vlasech se může zdát neobvyklé, ale tento trhaný účes pro husté vlasy to dělá. V tomto sekané zámky jsou vyrobeny na přední straně vypadá velmi zajímavě a přidat hippy vzhled. Rozhodně zábavný a funky styl k vyzkoušení. Ideální pro ženy se srdcem nebo kulatými tvářemi a snadno se upraví, pokud máte mírně vlnité vlasy.

14. Dvoustupňový účes Choppy Bob:

roztomilé trhané účesy

Rozhodně to není styl, kterého byste si často všimli na každé druhé dívce. V tomto jsou vlasy stylizovány do dvou úrovní s lemováním provedeným v různých úhlech. Tento styl dodává kroucení pravidelným bobům nasekaným vrstvám. Jedná se o jeden z nejjednodušších stříhaných vrstvených účesů pro krátké vlasy.

15. Choppy Pixie účes:

trhaný účes

Tato opeřená vrstvená verze trhaných účesů je pro dívky, které milují zábavu, i když jde o experimentování s vašimi vlasy. Perfektní kombinace pixie a krátkého trhaného vzhledu. Pokud máte středně strukturované vlasy s mírnými kadeřemi, bude vám tento účes slušet nejlépe. Také trhaný pixie styl doplňuje tváře ve tvaru srdce.

16. Sekaná Pixie s dlouhými třesky:

trhané účesy pro ženy

Velmi dívčí stříhané účesy nabité roztomilostí. Pixie střih s dlouhými bočními třesky vytváří úhlednou texturu. Vyrovnané hrany na zadní straně dodávají měkký vzhled zadní zúžené oblasti. Použijte některé světlé barvy k rozbití monotónnosti. Tato vrstva rámování obličeje se silnějšími dlouhými třesky vypadá nejlépe u žen s tvarem obličeje. Není vhodné, pokud máte šílené kadeře.

17. Zvýšený účes Choppy:

trhané vrstvy rovné vlasy

Tento zvýšený styl dodává vlasům spoustu objemu a tvarovaných vrstev. A co víc, dokonce to vypadá skvěle. Šikmé tvary a zajímavá asymetrie z něj činí jeden ze zajímavých krátkých trhaných účesů. Tento zvýšený nasekaný účes vypadá nejlépe u žen s tvarem obličeje.

18. Sekaná vlnitá s krátkými třesky:

trhané boční rány

Tento styl je ideální pro ty, kteří mají tvrdohlavé zámky a neradi tráví čas stylováním. Krátké ofiny s délkou klíční kosti zdůrazňují její nedokonalost a dodávají poněkud chundelatý vzhled. Díky zvýraznění je textura ještě výraznější.

19. Účes ostříhané ostří:

dámské trhané účesy

Tento nerovný, ale úhledný okraj představuje zábavný roztříštěný vzhled po celém obličeji. V tomto špičkovém účesu jsou vnější vrstvy udržovány elegantní a dlouhé, aby vynikly přední trhané prameny. Tyto ostříhané účesy pokrývají celý obličej, a proto doplňují všechny tvary obličeje. Hluboké malinové zvýraznění dodává tomuto dráždivému účesu glam faktor. Pro tento styl se rozhodněte, pouze pokud nemáte ve zvyku dávat si vlasy za uši.

20. Punked Out Pixie:

trhané střihové účesy

To je perfektní nasekané účesy pro dívky, které mají velmi krátké vlasy. Rozcuchaný vzhled vpředu je ještě stylovější. Tento punkový střih pixie vyhovuje všem tvarům obličeje. Dodejte tomuto stylu více jiskry pomocí oslnivých mašlí a sponek do vlasů.

21. Zubatý a objemný trhaný účes:

trhané střihové účesy

Neuvěřitelný stříhaný účes, který vašim vlasům dodá spoustu objemu. Zubaté konce mají brilantně texturou a zdá se, že vám tančí kolem obličeje. Střední až dlouhé vrstvy dodávají vašim kadeřím nádherný objem a ohromný pohyb. Úžasné trhané vrstvené účesy se zábavným a funky prvkem. Tento druh stylingu vypadá dobře na všech tvarech obličeje, i když nejlépe vypadá na kulatých tvarech obličeje.

22. Účes dlouhého řezaného Boba:

Trhané účesy 22

Jeden z klasických středně trhaných účesů. S tímto druhem stylu můžete sportovat posekaný bob, i když máte dlouhé vlasy. Vlasy jsou udržovány v délce ramen a jsou dokonale vrstvené a šikmé. Úchvatné boční ofiny si nemůžete nechat ujít. Tento dlouhý nasekaný bažinatý účes je extrémně úhledný a umožňuje vašim vlasům volný pohyb.

23. Choppy Inverted Bob:

Trhané účesy pro dívky

Pokud vás nudí klasický skládaný bob, vyzkoušejte tento ultra jedinečný obrácený bobový střih. Šikmé vrstvy v tomto stylu vypadají tak odlišně, že nemůžete projít, aniž byste získali druhý pohled. Aby byl tento trhaný obrácený bob dramatičtější, přidejte nádech stříbrného odstínu!

24. Flirty Flip:

Trhané účesy pro ženy

Tyto krátké trhané účesy mají vrstvy, které lze snadno převrátit nebo vyjmout. V tomto koketním flip trhaném účesu se dlouhá boční ofina dokonale mísí do vrstev. Styl holenní kosti, který je velmi dívčí a vyhovuje čtvercovým a kulatým tvarům obličeje.

25. Finger-Combed Choppy Bob:

Trhané vlasy, ženy 2021

Někdy k získání tohoto mimořádného vzhledu nepotřebujete nástroje pro styling; prsty vám mohou pomoci dosáhnout stejného cíle. Je stylizovaný vrstvami po celém povrchu a stačí jen pročesat prsty, aby měl konečný nádech.

Tyto trhané účesy vypadají stálezeleně a lze je snadno experimentovat. Je snadné udržovat stylové účesy a nikdy nevyjít z módy. Existují také trhané účesy, které mohou nosit starší ženy, které mají rády krátké vlasy, které vypadají ostře a chytře. Kdo by nechtěl vyzkoušet některý z těchto všestranných trhaných účesů? Vyberte si některý z těchto stylů a připravte se na sport s tímto mimořádným trhaným vzhledem!