Účesy

15 nejlepších ženských přímých účesů pro rok 2021

I když existují různé textury vlasů, rovné vlasy jsou v mnoha případech běžným scénářem. Zatímco některé mají přirozeně rovné vlasy, jiné mají vlasy chemicky narovnané nebo pomocí stylingových nástrojů. Ať je to jakkoli, mít hedvábně hladké vlasy je požehnáním. Vlasy můžete snadno spravovat a upravovat bez námahy a na to, abyste vypadaly dobře, si nemusíte lámat hlavu ani se příliš namáhat. Ale v té době chcete experimentovat a vyzkoušet vzhled, tyto rovné účesy pro dívky vám mohou pomoci.

Tyto hladké a rovné účesy a účesy pro dívky a ženy bez námahy dodávají lesklý a elegantní vzhled a jsou univerzální pro rychlé vyzkoušení řady vzhledů. Podívejte se na naše nápady, jak nejlépe si rovné vlasy vyzkoušet, a necháte se inspirovat stejně jako my.

rovné účesy pro dívky

18 roztomilých a snadných rovných účesů pro ženy:

Níže je top 18 jednoduchých účesů pro rovné vlasy. Patří mezi nejlepší nejlepší účes pro husté a tenké rovné vlasy, který by si měl člověk vyzkoušet.

1. Asijský okrajový vzhled:

rovné účesy pro ženy

To je v linii čelního dělení. Ty jsou zde drženy asymetrickým horizontálním způsobem, a proto jsou pro tento sport velmi neformální a také se snadno nastavují. K výrobě těchto typů efektů ve snadno zvládnutelné formě lze použít sprej vody z balené vody. Může to být sport pro večírky, což může být pravidelný vzhled s nízkou údržbou. Patří mezi nejjednodušší rovné asijské účesy.

 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Vyzkoušejte tento styl přinejlepším v zimě.
 • Ideální věková skupina: Nejlépe se sem hodí ženy na konci 20. a 30. let.
 • Vhodný tvar obličeje: Tento styl noste dobře s oválným a diamantovým tvarem obličeje.
 • Perfektní příležitost a oblečení: Noste to jako pěkné šaty na večírky nebo koktejlové akce.

2. Posunutý vzhled s okraji:

rovný účes ženy

Tato myšlenka rovného účesu není úplně nová, ale je hezká a roztomilá. Tento styl má boční rány k němu, což dělá tento trendový roztomilý vzhled. Tento ženský účes je také docela snadné dělat a udržovat. Vše, co potřebujete, jsou dlouhé vlasy a stylová ofina, abyste cítili, jak tato princezna vypadá a jak se cítí. Vyzkoušejte to, pokud chcete docela ostrý a ženský elegantní vzhled.

 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Jakákoli sezóna je vynikající jít sem.
 • Ideální věková skupina: Tento styl noste pouze pro ženy ve věku 20 let.
 • Vhodný tvar obličeje: Ti, kteří mají jakýkoli typ obličeje, to mohou vyzkoušet úplně, protože to vyhovuje všem.
 • Perfektní příležitost a oblečení: Na večírky a akce si oblečte roztomilé šaty nebo dlouhé šaty.

3. Vzhled Ramp Girl:

účesy pro ženy s rovnými vlasy

Jedná se o rampový vzhled přímého účesu pro dívku, který lze snadno provést pomocí některých klipů. Pokud je délka dlouhá, horní část lze posunout dozadu a poté oříznout několika bobby kolíky, aby se vytvořil efekt ve frontální oblasti. Jsou také dobré pro večírky a snadné nošení pro každodenní vysokou školu nebo střední školu.

 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Vyzkoušejte tento styl nejlépe v době monzunů.
 • Ideální věková skupina: Noste to, pokud jste pouze ve věku 30 a 20 let.
 • Vhodný tvar obličeje: Pokud máte oválný a diamantový obličej, pak se tento styl hodí nejlépe k vám.
 • Vhodná příležitost a oblečení: Noste to s efektními outfity pro tematické večírky nebo slavnosti na vysokých školách.

4. Pohled rockerky:

účesy pro ženy rovné vlasy

Tyto rovné účesy pro ženy nejsou obvyklým stylem, který vidíme. To má docela lesklý a leštěný vzhled. Zde je pěkný leštěný boční poník, který provedl kartáčováním vlasů směrem ke straně pokrývající jednu stranu čela. Toto je nový trend, ale vypadá docela elegantně a ostře. Pokud rádi experimentujete se styly, nic takového neexistuje. Jsou dobré i pro funky oblečení.

 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: V tomto účesu je dobré jít na léto.
 • Vhodný tvar obličeje: Vyzkoušejte tento styl s libovolným tvarem obličeje, jak si přejete.
 • Ideální věková skupina: Pokud jste ve 30. letech, jde vám to perfektně.
 • Perfektní příležitost a oblečení: Ženy mohou tento styl nosit s pěknými dlouhými šaty nebo sukněmi na taneční párty.

5. Vzhled modelky:

účesy pro dívku s rovnými vlasy

Zde jsou párty rovné účesy pro dívky. Pokud chcete špičkový a efektní elegantní vzhled, který je královský a vintage, pak nic takového neexistuje. Vyzkoušejte tento styl pro tak vybroušenou atmosféru a moderní efekt. To vypadá skvěle dále, pokud jste v módním průmyslu a na akcích, abyste vypadali vhodně a porazili dav stylovým smyslem.

 • Ideální věková skupina: Nejlépe se sem hodí ženy po třicítce.
 • Vhodný tvar obličeje: Vyzkoušejte tento styl pro diamantový a oválný obličej.
 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Noste tento styl v zimě a monzunech v celé své kráse.
 • Perfektní příležitost a oblečení: Noste tento styl s efektními šaty nebo šaty, abyste vypadali skvěle na večírky a události.

6. Posunuté křupavé vlasy:

rovný střih pro dívky

Zde jsou další otevřené rovné účesy pro dívky; nicméně, to je vzhled nenáročný na údržbu. Tento styl vypadá docela nahoře a hlasitý se snadno udržuje a upravuje. Vše, co potřebujete, je jen se dobře česat a stříhat vlasy v této vrstvě mírného střihu. Nechte vlasy být svěží, jak je znázorněno na obrázku, a automaticky získáte ten trendový vzhled.

 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Vyzkoušejte tento styl pouze v zimě.
 • Vhodný tvar obličeje: Hodí se sem čtvercový, oválný a kulatý obličej.
 • Ideální věková skupina: Pokud jste v polovině 20. let, pak je to pro vás ideální.
 • Perfektní příležitost a oblečení: Noste to na vysoké školy a na události s šaty nebo sukněmi.

7. Centralizovaný sekaný vzhled:

dívčí rovné účesy

Zde jsou další rovné účesy pro dívky nápady. Toto je sekaný vzhled, jak je znázorněno na obrázku výše. Zde to dává letní vibrace a délku lze snadno změnit podle vašeho přání. Vše, co potřebujete, je dobrá údržba, aby tyto jemné vlasy a zářivý efekt. Vyzkoušejte to, pokud chcete na místě připravený a snadno upravitelný vzhled pro každodenní použití.

 • Vhodný tvar obličeje: Tento tvar může rychle nosit jakýkoli tvar obličeje.
 • Ideální věková skupina: Mladá žena na počátku 20. let může tento styl dobře sportovat.
 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Zima a léto jsou dobrým obdobím a sezónou, kdy si ji můžete zahrát.
 • Vhodná příležitost a oblečení: Noste to s ležérním westernovým oblečením na vysoké školy a na výlety s přáteli.

8. Vzhled pokrytí čela:

účes pro rovné vlasy

Nyní přichází krátké rovné účesy pro dívky. Tento styl, který vidíme, je s ofinou, která je roztomilá a ženská. To je dnešní styl a s tímto trendem a vibracemi bije. Tak odvážný a hlasitý pohled, že ?! Vyzkoušejte to, pokud jste experimentální ve svém vzhledu, milujete styl odvážně a stylově. Nic takového, pokud jste závislí na módě!

 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Noste tento styl v létě, abyste vypadali dobře.
 • Ideální věková skupina: Ženy na konci 20. let se k tomuto stylu dobře hodí.
 • Vhodný tvar obličeje: Nejlépe se hodí ty, které mají čtvercový a oválný obličej.
 • Perfektní příležitost a oblečení: Ženy by to měly nosit s naprosto stylovým westernovým oblečením, aby vypadalo skvěle na večírky nebo koktejlové akce a high-end příležitosti.

9. Přímý okrajový vzhled:

účesy pro rovné vlasy

Nyní přichází další krátké rovné účesy pro dívky. Tento styl se snadno nosí a dává vintage elegantní a chytrý vzhled. Ženy, které milují vypadat stylově a chytře a chtějí na první dojem udělat skvělý dojem, mohou tento styl vyzkoušet. Noste to, pokud jste ve společnosti, protože vám to nejlépe vyhovuje.

 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Noste to nejlépe v každém ročním období, protože je to docela univerzální.
 • Ideální věková skupina: Vyzkoušejte tento styl pro ženy na konci 20. až 40. let, kdokoli.
 • Vhodný tvar obličeje: Zde se nejlépe hodí ty s kulatým, oválným a diamantovým obličejem.
 • Vhodná příležitost a oblečení: Vyzkoušejte tento styl s formály, jako jsou blejzry a sukně, na schůzky a akce v kanceláři.

10. The Simple Pony up:

rovné účesy

Jeden z nejlepších vzhledů uhlazených uhlazených rovných vlasů je culík. Hodí se nejen ke vzhledu a struktuře vlasů, ale také se snadno upravuje. Když máte jemnější konzistenci vlasů, můžete se rozhodnout pro tohoto nóbl stylizovaného poníka, aby se vaše vlasy shromáždily do poníka, ale ponechte delší prameny na přední straně volné. Poté, co poník omotá delší zámky v zadní části vašeho poníka.

11. Looped Low Bun:

narovnané účesy

To je perfektní vzhled pro každou formální událost, kdy vás každodenní drdol nebo culík unavují. Chcete -li získat tento vzhled, začněte uhlazováním vlasů a poté sbíráním předních pramenů a spojte je kravatou. V krátkém poníkovi drážděte zbytek vlasů a poté shromážděte zbytek vlasů pod nimi a znovu je svažte. Tentokrát smyčkujte svého předchozího poníka a poté vytvořte drdol spodních vlasů.

12. Uber Trends:

roztomilé účesy pro rovné vlasy

Dokud mluvíme o uhlazených rovných vlasech, můžete se vždy rozhodnout pro novější vzhled, místo abyste šli pro stejné staré účesy. Zde je jedna strana hlavy řádně oholená, zatímco druhá má krásný lesklý a svůdný zámek. Jedná se o relativně nový účes, ale od svého příchodu si získal popularitu. I když si ho nechcete oholit, můžete se vždy rozhodnout pro asymetrické čelní zámky.

13. Použití příslušenství:

roztomilé rovné účesy

Jednoduchý vlasový doplněk je vše, co potřebujete, aby vaše vlasy vynikly v davu. Vychloubání úžasných vlasů nevyžaduje vždy dobré účesy a pouhým použitím krásné vychytávky, nebo pouhým jednoduchým připínacím vlasovým doplňkem, můžete sami sobě dodat rozmanitý vzhled. Zde se používá čelenka.

14. Zabalený drdol:

účesy pro husté rovné vlasy

Chcete -li získat tento vzhled, začněte tím, že necháte dobrý kus čelních zámků a uvolníte, a poté shromáždíte zbytek vlasů vzadu. Začněte tím, že ho uvázáte do měkkého poníka s libovou kravatou, abyste jej mohli snadno schovat. Nyní použijte metodu smyčky k vytvoření nízkého drdolu. Nyní vezměte zámek zleva, zabalte jej doprava a připněte. U druhého to dělejte naopak.

15. The Under Tuck:

účesy pro tenké rovné vlasy

Chcete -li provést zastrčení, je nejlepší použít v počátečních fázích čelenku, pokud nejste dobře oceněni profesionálním přístupem. S čelenkou si můžete vlasy zastrčit a natočit, aby vypadaly. V opačném případě může být profesionální přístup k uzlu snadnou cestou.

16. Boční copánky:

účesy pro jemné rovné vlasy

Jednoduchý boční cop je vhodný i pro rovnovlasou dívku. To je jednoduché a přesto trendy. Může to být párty vzhled i formální, a proto zde máme jednostranný cop, kde je druhá polovina zámku ponechána volná.

17. Back Roll:

přirozené rovné účesy

Začněte tím, že si všechny své vlasy uvázáte do volného poníka a poté ze zad poníka vezmete volný pramen, který je kolem poníka omotá dokola. Rolku zajistěte sponou na konci.

18. Přejít na vrstvy:

nejlepší účes pro ženy s rovnými vlasy

Díky uhlazené a rovné hlavě plné vlasů se můžete snadno rozhodnout pro vrstvy jako účes, protože to dodá vzhledu objem a současně vytvoří vzor účesu.

Další tipy:

 1. Nyní vám řekneme pár nejlepších návrhů a triků, jak nejlépe vypadat rovné vlasy.
 2. Pokud máte přirozeně rovné vlasy, pak je dobré jít na tyto pohledy. Pokud to ale děláte uměle, nezapomeňte vlasy dobře chránit tepelnými ochrannými prostředky, argonovým olejem a dobrou výživou vlasů..
 3. Dále všechny tyto rovné účesy vypadají stylově a září jemnými vlasy. Tajemstvím je dobrá vlhkost vlasů a jemné vlasy.
 4. Proto by rutina péče o vlasy měla být dodržována za každou cenu, aniž byste ji vynechali.
 5. Vlasové lázně jednou za měsíc je dobré zajistit, aby byly vlasy chráněny před všemi druhy znečišťujících látek a matností.
 6. Pokud máte tenké vlasy, použijte šampony pro zvýšení objemu. Pokud máte suché vlasy, použijte šampony na bázi vlhkosti.

Doufám, že jste si užili tento průvodce rovnými účesy. Uvedený seznam patří mezi top trendy trendy, které jsou ve světě módy dobře známé. Můžete je snadno vyzkoušet podle svých preferencí. Ať už jde o ostré styly nebo jednoduchý vzhled, a záleží na vás, jak se stylizujete. Můžete se rozhodnout jít tučně nebo mít mírný vzhled. Sdělte nám další návrhy a komentáře, jakmile je vyzkoušíte, rádi vás uslyšíme a budeme mít zpětnou vazbu.

Často kladené otázky a odpovědi:

Q1. Bude Bangs vyhovovat pro tenké rovné vlasy?

Odpověď: Ofina může vypadat, pokud máte tenké a rovné vlasy. Jedná se o nový styl, který zakrývá řídnutí vlasů. Dále zkuste styl krátké ofiny, aby pro vás vypadal skvěle.

Q2. Jak často rovné vlasy vyžadují úpravu?

Odpověď: Rovné vlasy mohou vyžadovat více zastřihování než normální vlasy podle vaší povahy vlasů. V průměru lze u rovných vlasů vyžadovat stříhání vlasů jednou za 4 měsíce.

Q3. Jak zajistit, aby rovné vlasy vypadaly nadýchané a husté?

Odpověď: Všichni sníme o hustých a nadýchaných vlasech. Husté vlasy jsou úplně jiný styl a vypadají tak zářivě a nervózně. Získání hustých vlasů nyní závisí na několika faktorech životního stylu a také na péči, kterou vlasům věnujeme. Dobrá strava, pravidelné stříhání, dobrý šampon, málo používání chemikálií na vlasy, pravidelná masáž vlasových olejů pravidelně a tak dále jsou hlavními faktory nadýchaných a hustých vlasů.

Q4. Jak dlouho trvá umělé narovnávání vlasů a kdy je předělat?

Odpověď: Tento případ závisí na povaze vašich vlasů. Pokud máte přirozeně velmi kudrnaté vlasy, pak to může docela brzy zmizet. V závislosti na režimu péče o vlasy však může trvat až několik měsíců. Ujistěte se však, že máte dobrou kontrolu vlasů a znáte zdraví svých vlasů, než budete pravidelně chodit na tyto procedury.