Účesy

15 moderních pánských účesů, které byste letos měli vyzkoušet!

Máte někdy pocit, že ženy mají na výběr ze stovky střihů a účesů, zatímco u mužů je výběr velmi omezený? Ale budete překvapeni, že existuje také mnoho trendových pánských účesů, které nechávají velký prostor pro kreativní a nekomplikovaný styling. Místo listování v časopisech a procházení kanálů na sociálních sítích, abyste zjistili aktuální trendy účesy pro muže, si můžete prohlédnout nejlepší pánské účesy 2021 v naší galerii obrázků.

Nejnovější pánské účesy 2021

Účesové trendy 2021 pro muže

Můžete se rozhodnout pro elegantní mužský drdol nebo přidat nádech oldschoolového kouzla s quiffem. Bez ohledu na to, zda máte krátké, středně dlouhé nebo dlouhé vlasy, zde najdete spoustu inspirace pro pánské účesy, které vás udrží v trendu. Níže vám představíme 10 nejlepších pánských účesů, které dodají vašemu vzhledu pizzazz po celý rok 2021. Věřte nám: tyto skvělé pánské účesy 2021 vám rozhodně pomohou vystoupit z davu!

1. Pompadour

Pánský účes 2021 střední délky - trendový pompadour

Pokud hledáte styl staré školy, který je stále v trendu, měli byste zkusit pompadour (také známý jako quiff). Tento účes vám ponechává dostatek prostoru pro hraní s výškou a objemem, protože boky jsou zkrácené. Chcete -li pompadour upravit, měli byste si vlasy nejprve vyfénovat požadovaným směrem. Nejlepší způsob, jak to udělat, je použít malý kulatý kartáč. Tak pony dostane ten správný švih. Zatímco jsou vlasy stále mírně vlhké, rozprostřete si do rukou pomádu na vlasy a prsty projíždějte celou částí vlasů na temeni hlavy, aby se skvělá žena dostala do dokonalé polohy..

2. Mid fade

Pánský střih 2021 - mid fade

Střední účes je ideální volbou, pokud chcete, aby vzhled byl klasicky elegantní a přesto trendy. Tento účes nabízí to nejlepší z obou světů – trochu délky na hraní nahoře a na krátkých oholených stranách. Je to perfektní způsob, jak přidat tradiční šmrnc tradičnímu krátkému účesu. Nemluvě o tom, že je velmi snadné stylovat a udržovat.

3. High fade

Účes 2021 pro muže high fade

High fade je účes pro muže, který rád dodá svému vzhledu dramatický nádech. Tento vybledlý účes začíná výše než ostatní, což dokonale zvýrazňuje rysy obličeje. Hodí se také k objemným účesům, protože hraniční linie sedí výše na spáncích nebo na čele. Požádejte svého holiče, aby začal mizet kolem čela a nechal vlasy delší nahoře.

Vysoké vyblednutí se špinavým topem

Moderní pánský střih s prošedivělými vlasy - vysoký střih s rozcuchaným topem

Chcete -li získat moderní vzhled s chladným nádechem, vyzkoušejte vysoký střih s delšími vlasy na temeni hlavy v rozcuchaném vzhledu. Tento účes vypadá skvěle na krátkých a středně dlouhých vlasech a nabízí možnost hrát si s texturou. Pokud chcete, aby byl vzhled ještě chladnější, můžete mít vlasy nahoře barvené stříbrem.

4. Mužský drdol + střih mid fade

Mužský drdol s krátkými boky a plnovousem

Udržujte své dlouhé a přitažlivé zámky z obličeje pomocí bederního drdolu. Tento účes jste už pravděpodobně viděli na sociálních sítích, takže je nejvyšší čas tento trend prověřit. Tipy na růst vlasů a péči o vlasy najdete v našem článku „Pěstování vlasů“.

Mužský drdol s vybledlým střihem a plnovousem

Aby byl vzhled ještě modernější, měli byste zkombinovat pánský drdol se středním zeslabením. To vytváří chladný kontrast mezi ležérním nepořádným drdolem a dobře oholeným podříznutím. 3denní nebo působivý bederní plnovous dokonale dotváří vzhled boků.

5. Snížené podřezání

Pánské trendové účesy 2021 podřezané se špičatými vlasy nagelovanými dozadu

Zatímco podřezání může vypadat rebelsky, učesané zadní vlasy dodávají účesu elegantní vzhled a hodí se téměř pro každou příležitost. Aby účes držel, musíte vlasy gelovat dozadu.

Podřezaný střih s vysokým vyblednutím a plnovousem

Dejte si do ruky pusu gelu na vlasy a vetřete ho mezi dlaněmi. Proveďte prsty přes mírně vlhké vlasy, aby se gel dobře rozdělil. Poté si vlasy pročešte dozadu od vlasové linie na čele a nechte je v této poloze uschnout na vzduchu.

6. Super blízko oholený bzučivý střih

Super krátký oholený bzučivý střih

Pokud jste typ chlapa, který se nerad ráno stará o vaše vlasy, super blízký buzz střih je pro vás. Tento krátký sestřih nevyžaduje, aby dobře vypadaly jakékoli stylingové výrobky, což z něj činí perfektní volbu pro minimalisty.

7. Kartáčované zadní vlasy

Pánský účes trend 2021 česané zadní vlasy

Stačí nadčasový, klasický účes, který dodá kouzlo kluka od vedle a přesně to jsou ty dlouhověké česané zadní vlasy. Jak název napovídá, tento účes je o česání dlouhých pramenů směrem k zadní části hlavy pro elegantní a „vyleštěný“ vzhled. Stačí na mírně vlhké prameny nanést pěnku objemové pěny a poté vlasy rozčesat směrem k zadní části hlavy. K dokončení tohoto vzhledu můžete také použít nějaký lak na vlasy. I když úprava vlasů může chvíli trvat, účes za tu námahu rozhodně stojí.

Módní pánské účesy krátké

Kartáč Zpět + Low Fade

Pánský střih s dlouhými vlasy a nízkým prolínáním

Kartáčovaný zadní vzhled také funguje obzvláště dobře v kombinaci s nízkým nebo středním střihem. Získáte to nejlepší z obou světů: klasický krátký účes s moderním nádechem.

Trendy účes pro muže česané zadní vlasy a nízké vyblednutí

8. Nesourodé vlny

Trend vlasů 2021 pro muže - rozcuchané vlny

Pokud jste to přehlédli, trendem jsou nyní rozcuchané vlasy. Volný styling dodává vlasům objemnou vlnitou strukturu, která nezůstane bez povšimnutí. Není tedy divu, že je tento trend oblíbený i u mužů. Chcete -li dosáhnout vzhledu, naneste na vlhké vlasy dostatečné množství pasty na vlasy a hněte ji prsty, abyste získali tvar a texturu. Chcete -li ten chaotický vzhled, projděte si prsty znovu vlasy, jakmile uschnou.

Rozcuchané vlasy vypadají ležérně a trochu neupraveně

Pánské účesy 2021 středně dlouhé - rozcuchané vlny

Rozcuchané vlny v kombinaci s vybledlým střihem

Fade střih pro muže s kudrnatými vlasy

9. Posádka střižená vyblednutím kůže

Střih posádky s vyblednutím kůže - krátký sestřih pro muže

U mužů, kteří milují změnu účesu, upoutá vaši pozornost střih posádky s hladce oholenými boky. Tento účes vytváří skvělý dvoubarevný vzhled a dělá skutečné prohlášení. Nejlepší ze všeho je, že úprava vlasů je volitelná pouze v závislosti na tom, jak dlouho jsou vlasy nahoře.

Texturovaný francouzský ořez s prolínáním

Pánský účes 2021 s texturovaným francouzským oříznutím s prolínáním

Texturovaná francouzská plodina je jedním z nejpopulárnějších krátkých účesů pro muže, které si můžete pořídit právě teď. Klasická francouzská plodina se vyznačuje oříznutými boky, krátkými vlasy nahoře a rovně střiženými ofinou. Přestože vyhovuje všem texturám vlasů, vypadá nejlépe na hustých vlasech. Moderní variantu účesu doplňují delší vlasy nahoře a mid fade střih. Tento čistý střih se snadno udržuje a nevyžaduje téměř žádný styl.

Krátký účes pro husté vlasy s texturou francouzské plodiny

10. Špinavé hroty

Pánské účesy střední délky 2021 - dlouhé horní vlasy s rozcuchaným vzhledem

Špičaté hroty nevypadají tak rozcuchaně a neupraveně, jak byste si mohli myslet. Styling nabízí svěží, moderní vzhled, který oceníte. Tento krátký účes je vynikající variantou pro muže, kteří chtějí získat větší objem na temeni hlavy. Vše, co potřebujete, je silný fixační gel. Jednoduše vetřete gel mezi rukama a protáhněte prsty nahoru prameny, abyste vytvořili špinavé hroty. Díky tomu bude váš obličej vypadat opticky delší.

Messy Spikes with Fade Modern Short Haircut for Men 2021

11. Umělý jestřáb s vyblednutím

Pánský střih FAUX HAWK s plnovousem

Pokud jste muž, který nemůže odolat špičatému účesu, špičatý faux-jestřáb s vyblednutím kůže může být pro vás dokonalým účesem. Díky sotva viditelným vlasům po stranách tento vzhled dělá z vašich špičatých pramenů pozornost. Více informací o moderním umělém jestřábu najdete v našem článku „50 nápadů na účes Iro pro muže“.

Účes Faux Hawk - trendový účes pro muže

Tento účes je ideální pro muže s hustými vlasy a je také ideální pro ty, kteří rádi experimentují s různými účesy. Na stránky můžete také přidat zajímavé návrhy a vzory.

12. Krátký Shaggy

moderní pánský střih 2021 Short Shaggy

Potřebujete rozcuchaný a přesto stylový účes? Krátký střapatý vzhled je pro vás v roce 2021 to pravé. Tento chlapecký účes je obzvláště skvělý pro muže s kulatými tvářemi a výraznými čely.

Pánské účesy 2021 jsou přirozenější a ležérnější než kdy dříve

Krátký účes pro muže s ofinou

13. Prstové vlny s vysokým vyblednutím

Vlny s vysokým fade pánským účesem

Chcete svému účesu dodat trochu více textury? Pak je čas vyzkoušet tento trendový účes, který kombinuje vlny s výrazným vyblednutím. Tento vzhled se velmi liší od klasického vybledlého účesu a je charakterizován silnějšími vlasy na temeni hlavy, které jsou střiženy ve vlnách. Tento krátký účes doplněný silně oholenými boky je ideální pro kudrnaté a vlnité struktury vlasů.

Tak nosí účes Drake

moderní účesy pro muže 2021 - Drakeův účes

14. Slábnutí přední linie

Pánské střihy pro husté vlasy FRONT LINE FADE

Další zajímavou změnou v našem seznamu pánských účesů 2021 je vyblednutí v první linii. Tento vzhled zkracuje vlasy, ale současně ukazuje definovanou linii vlasů, což z něj činí oblíbený účes pro muže s hustými a kudrnatými vlasy.

Účesy

15 moderních pánských účesů, které byste letos měli vyzkoušet!

Máte někdy pocit, že ženy mají na výběr ze stovky střihů a účesů, zatímco u mužů je výběr velmi omezený? Ale budete překvapeni, že existuje také mnoho trendových pánských účesů, které nechávají velký prostor pro kreativní a nekomplikovaný styling. Místo listování v časopisech a procházení kanálů na sociálních sítích, abyste zjistili aktuální trendy účesy pro muže, si můžete prohlédnout nejlepší pánské účesy 2021 v naší galerii obrázků.

Nejnovější pánské účesy 2021

Účesové trendy 2021 pro muže

Můžete se rozhodnout pro elegantní mužský drdol nebo přidat nádech oldschoolového kouzla s quiffem. Bez ohledu na to, zda máte krátké, středně dlouhé nebo dlouhé vlasy, zde najdete spoustu inspirace pro pánské účesy, které vás udrží v trendu. Níže vám představíme 10 nejlepších pánských účesů, které dodají vašemu vzhledu pizzazz po celý rok 2021. Věřte nám: tyto skvělé pánské účesy 2021 vám rozhodně pomohou vystoupit z davu!

1. Pompadour

Pánský účes 2021 střední délky - trendový pompadour

Pokud hledáte styl staré školy, který je stále v trendu, měli byste zkusit pompadour (také známý jako quiff). Tento účes vám ponechává dostatek prostoru pro hraní s výškou a objemem, protože boky jsou zkrácené. Chcete -li pompadour upravit, měli byste si vlasy nejprve vyfénovat požadovaným směrem. Nejlepší způsob, jak to udělat, je použít malý kulatý kartáč. Tak pony dostane ten správný švih. Zatímco jsou vlasy stále mírně vlhké, rozprostřete si do rukou pomádu na vlasy a prsty projíždějte celou částí vlasů na temeni hlavy, aby se skvělá žena dostala do dokonalé polohy..

2. Mid fade

Pánský střih 2021 - mid fade

Střední účes je ideální volbou, pokud chcete, aby vzhled byl klasicky elegantní a přesto trendy. Tento účes nabízí to nejlepší z obou světů – trochu délky na hraní nahoře a na krátkých oholených stranách. Je to perfektní způsob, jak přidat tradiční šmrnc tradičnímu krátkému účesu. Nemluvě o tom, že je velmi snadné stylovat a udržovat.

3. High fade

Účes 2021 pro muže high fade

High fade je účes pro muže, který rád dodá svému vzhledu dramatický nádech. Tento vybledlý účes začíná výše než ostatní, což dokonale zvýrazňuje rysy obličeje. Hodí se také k objemným účesům, protože hraniční linie sedí výše na spáncích nebo na čele. Požádejte svého holiče, aby začal mizet kolem čela a nechal vlasy delší nahoře.

Vysoké vyblednutí se špinavým topem

Moderní pánský střih s prošedivělými vlasy - vysoký střih s rozcuchaným topem

Chcete -li získat moderní vzhled s chladným nádechem, vyzkoušejte vysoký střih s delšími vlasy na temeni hlavy v rozcuchaném vzhledu. Tento účes vypadá skvěle na krátkých a středně dlouhých vlasech a nabízí možnost hrát si s texturou. Pokud chcete, aby byl vzhled ještě chladnější, můžete mít vlasy nahoře barvené stříbrem.

4. Mužský drdol + střih mid fade

Mužský drdol s krátkými boky a plnovousem

Udržujte své dlouhé a přitažlivé zámky z obličeje pomocí bederního drdolu. Tento účes jste už pravděpodobně viděli na sociálních sítích, takže je nejvyšší čas tento trend prověřit. Tipy na růst vlasů a péči o vlasy najdete v našem článku „Pěstování vlasů“.

Mužský drdol s vybledlým střihem a plnovousem

Aby byl vzhled ještě modernější, měli byste zkombinovat pánský drdol se středním zeslabením. To vytváří chladný kontrast mezi ležérním nepořádným drdolem a dobře oholeným podříznutím. 3denní nebo působivý bederní plnovous dokonale dotváří vzhled boků.

5. Snížené podřezání

Pánské trendové účesy 2021 podřezané se špičatými vlasy nagelovanými dozadu

Zatímco podřezání může vypadat rebelsky, učesané zadní vlasy dodávají účesu elegantní vzhled a hodí se téměř pro každou příležitost. Aby účes držel, musíte vlasy gelovat dozadu.

Podřezaný střih s vysokým vyblednutím a plnovousem

Dejte si do ruky pusu gelu na vlasy a vetřete ho mezi dlaněmi. Proveďte prsty přes mírně vlhké vlasy, aby se gel dobře rozdělil. Poté si vlasy pročešte dozadu od vlasové linie na čele a nechte je v této poloze uschnout na vzduchu.

6. Super blízko oholený bzučivý střih

Super krátký oholený bzučivý střih

Pokud jste typ chlapa, který se nerad ráno stará o vaše vlasy, super blízký buzz střih je pro vás. Tento krátký sestřih nevyžaduje, aby dobře vypadaly jakékoli stylingové výrobky, což z něj činí perfektní volbu pro minimalisty.

7. Kartáčované zadní vlasy

Pánský účes trend 2021 česané zadní vlasy

Stačí nadčasový, klasický účes, který dodá kouzlo kluka od vedle a přesně to jsou ty dlouhověké česané zadní vlasy. Jak název napovídá, tento účes je o česání dlouhých pramenů směrem k zadní části hlavy pro elegantní a „vyleštěný“ vzhled. Stačí na mírně vlhké prameny nanést pěnku objemové pěny a poté vlasy rozčesat směrem k zadní části hlavy. K dokončení tohoto vzhledu můžete také použít nějaký lak na vlasy. I když úprava vlasů může chvíli trvat, účes za tu námahu rozhodně stojí.

Módní pánské účesy krátké

Kartáč Zpět + Low Fade

Pánský střih s dlouhými vlasy a nízkým prolínáním

Kartáčovaný zadní vzhled také funguje obzvláště dobře v kombinaci s nízkým nebo středním střihem. Získáte to nejlepší z obou světů: klasický krátký účes s moderním nádechem.

Trendy účes pro muže česané zadní vlasy a nízké vyblednutí

8. Nesourodé vlny

Trend vlasů 2021 pro muže - rozcuchané vlny

Pokud jste to přehlédli, trendem jsou nyní rozcuchané vlasy. Volný styling dodává vlasům objemnou vlnitou strukturu, která nezůstane bez povšimnutí. Není tedy divu, že je tento trend oblíbený i u mužů. Chcete -li dosáhnout vzhledu, naneste na vlhké vlasy dostatečné množství pasty na vlasy a hněte ji prsty, abyste získali tvar a texturu. Chcete -li ten chaotický vzhled, projděte si prsty znovu vlasy, jakmile uschnou.

Rozcuchané vlasy vypadají ležérně a trochu neupraveně

Pánské účesy 2021 středně dlouhé - rozcuchané vlny

Rozcuchané vlny v kombinaci s vybledlým střihem

Fade střih pro muže s kudrnatými vlasy

9. Posádka střižená vyblednutím kůže

Střih posádky s vyblednutím kůže - krátký sestřih pro muže

U mužů, kteří milují změnu účesu, upoutá vaši pozornost střih posádky s hladce oholenými boky. Tento účes vytváří skvělý dvoubarevný vzhled a dělá skutečné prohlášení. Nejlepší ze všeho je, že úprava vlasů je volitelná pouze v závislosti na tom, jak dlouho jsou vlasy nahoře.

Texturovaný francouzský ořez s prolínáním

Pánský účes 2021 s texturovaným francouzským oříznutím s prolínáním

Texturovaná francouzská plodina je jedním z nejpopulárnějších krátkých účesů pro muže, které si můžete pořídit právě teď. Klasická francouzská plodina se vyznačuje oříznutými boky, krátkými vlasy nahoře a rovně střiženými ofinou. Přestože vyhovuje všem texturám vlasů, vypadá nejlépe na hustých vlasech. Moderní variantu účesu doplňují delší vlasy nahoře a mid fade střih. Tento čistý střih se snadno udržuje a nevyžaduje téměř žádný styl.

Krátký účes pro husté vlasy s texturou francouzské plodiny

10. Špinavé hroty

Pánské účesy střední délky 2021 - dlouhé horní vlasy s rozcuchaným vzhledem

Špičaté hroty nevypadají tak rozcuchaně a neupraveně, jak byste si mohli myslet. Styling nabízí svěží, moderní vzhled, který oceníte. Tento krátký účes je vynikající variantou pro muže, kteří chtějí získat větší objem na temeni hlavy. Vše, co potřebujete, je silný fixační gel. Jednoduše vetřete gel mezi rukama a protáhněte prsty nahoru prameny, abyste vytvořili špinavé hroty. Díky tomu bude váš obličej vypadat opticky delší.

Messy Spikes with Fade Modern Short Haircut for Men 2021

11. Umělý jestřáb s vyblednutím

Pánský střih FAUX HAWK s plnovousem

Pokud jste muž, který nemůže odolat špičatému účesu, špičatý faux-jestřáb s vyblednutím kůže může být pro vás dokonalým účesem. Díky sotva viditelným vlasům po stranách tento vzhled dělá z vašich špičatých pramenů pozornost. Více informací o moderním umělém jestřábu najdete v našem článku „50 nápadů na účes Iro pro muže“.

Účes Faux Hawk - trendový účes pro muže

Tento účes je ideální pro muže s hustými vlasy a je také ideální pro ty, kteří rádi experimentují s různými účesy. Na stránky můžete také přidat zajímavé návrhy a vzory.

12. Krátký Shaggy

moderní pánský střih 2021 Short Shaggy

Potřebujete rozcuchaný a přesto stylový účes? Krátký střapatý vzhled je pro vás v roce 2021 to pravé. Tento chlapecký účes je obzvláště skvělý pro muže s kulatými tvářemi a výraznými čely.

Pánské účesy 2021 jsou přirozenější a ležérnější než kdy dříve

Krátký účes pro muže s ofinou

13. Prstové vlny s vysokým vyblednutím

Vlny s vysokým fade pánským účesem

Chcete svému účesu dodat trochu více textury? Pak je čas vyzkoušet tento trendový účes, který kombinuje vlny s výrazným vyblednutím. Tento vzhled se velmi liší od klasického vybledlého účesu a je charakterizován silnějšími vlasy na temeni hlavy, které jsou střiženy ve vlnách. Tento krátký účes doplněný silně oholenými boky je ideální pro kudrnaté a vlnité struktury vlasů.

Tak nosí účes Drake

moderní účesy pro muže 2021 - Drakeův účes

14. Slábnutí přední linie

Pánské střihy pro husté vlasy FRONT LINE FADE

Další zajímavou změnou v našem seznamu pánských účesů 2021 je vyblednutí v první linii. Tento vzhled zkracuje vlasy, ale současně ukazuje definovanou linii vlasů, což z něj činí oblíbený účes pro muže s hustými a kudrnatými vlasy.