Účesy

12 krásných a nejlepších nápadů na barvu vlasů Balayage

Slyšeli jste někdy o balayage vlasech? Ano, slyšeli jste dobře. Tyto balayage barvy na vlasy jsou právě teď trendy vzhledem k transformovanému a modernímu vzhledu, který vám může okamžitě poskytnout. S ohledem na tyto balayage účesy existují různé druhy a barvy. Vzhledem k dlouhému možnému seznamu barev vám zde poskytujeme průvodce nejvhodnějšími a trendovými nejlepšími balayage vlasy právě teď. Ty však vyžadují profesionální dokonalost od salonních stylistů, aby pracovali na vašich vlasech. Správný tón barvy může snadno rozjasnit váš vzhled. Okamžitě vás promění a budete vypadat super stylově a trendy.

Zde jsou naše nejlepší tipy pro balayage barvu vlasů právě teď. Vzhledem k našim doporučením se ujistěte, že také řádně otestujete zdraví svých vlasů, než se vydáte k těmto možnostem, protože péče o vlasy před a po nich je důležitou součástí, aby vlasy vypadaly lesklé a stylové.

Barva vlasů Balayage: Která vám může nejlépe vyhovovat a jak postupovat?

Podívejme se zde na 12 různých balayage barev vlasů. Tento rozsáhlý průvodce vám poskytne dobrou představu o tom, jak budou vypadat i pro různé délky vlasů, tj. Pro krátké vlasy, dlouhé vlasy pro balayage a střední vlasy pro balayage.

1. Červená barva vlasů Balayage:

Zde je naše první oblíbená balayage barva vlasů. Tyto balayage zrzavé vlasy jsou právě teď docela trendy a jsou oblíbené vzhledem k tomu, jak vypadají chytře a jedinečně a také dodávají chirpy pocit. Tato barva je skvělá jako balayage na tmavých vlasech. Pojďme se tedy podívat, jak mohou tyto balayage zrzavé vlasy vypadat na krátkých, středních a dlouhých vlasech.

Red Balayage na krátkých vlasech:

Red Balayage na krátkých vlasech

Takto mohou vypadat červené balayage rovné vlasy s krátkou délkou. Pokud chcete mít pohodlný účes a chcete popovou barvu, která dává retro vzhledu nic, pak vám nejlépe vyhovují tyto červené balayage vlasy. Zkuste to pro jasný a krásný vzhled.

Red Balayage na středních vlasech:

Red Balayage na středních vlasech

Máte středně dlouhé vlasy? Tak může balayage bob se středními vlasy vypadat s červenou barvou. To dává vlasům takový lesklý a lesklý vzhled, pokud máte dobrou péči o vlasy. Vypadá to zvlněně a hladce a barva vám perfektně padne, pokud chcete něco, co je vhodné pro večírky.

Red Balayage na dlouhých vlasech:

Red Balayage na dlouhých vlasech

Teď jsme tady s balayage dlouhými vlasy. Pokud máte dlouhé rovné nebo dlouhé vlnité vlasy, můžete vyzkoušet tento druh červených balayage vlasů pro trendový vzhled. Tyto červené pruhy lze smíchat s trochou lesku v barvě, aby po dokončení poskytly ten ostrý a jedinečný vzhled.

Zde je návod, jak zjistit, zda pro vás mohou být nejvhodnější červené vlasy balayage:

 • Ideální věková skupina: Tento styl mohou nejlépe vyzkoušet ženy do 38 let.
 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Vyzkoušejte tento druh odvážného účesu v zimě.
 • Vhodný typ vlasů a obličeje: Tyto červené balayage vlasy mohou nejlépe vyhovovat těm s kulatými a oválnými tvářemi pouze s vlnitými nebo rovnými vlasy.
 • Perfektní příležitost a oblečení: Tyto druhy stylů mohou být nejvhodnější, když se nosí se západními jednoduchými topy a šaty na večírky v noci nebo na hudební festivaly.

2. Fialové vlasy Balayage:

Tato purpurová barva vlasů balayage je nejvhodnější pro ty ženy, které chtějí ve svém účesu trochu výstřednosti a zlobivosti. Pokud budete odvážní a budete mít funky vzhled, pak se vám tato fialová balayage může nejlépe hodit.

Fialová Balayage na dlouhých vlasech:

Fialová Balayage na dlouhých vlasech

Pokud máte dlouhé vlasy, pak na vás může vypadat tato fialová barva balayage. Tyto vlasy vypadají lesklé a hladké, vzhledem k zvýraznění balayage, které se provádí mezi pruhy barvení. Fialová barva pro dlouhé vlasy vám může sedět hladce a nejlépe, pokud již máte vlnité a tmavší vlasy.

Fialová Balayage se středními vlasy:

Purpule Balayage na středních vlasech

V případě, že máte střední vlasy, může na vás takto vypadat středně krátká blonďatá balayage. Ženy, které milují vypadat nerdy a jedinečné, mohou vyzkoušet tento druh středně dlouhých fialových balayage vlasů. To může být nejlepší pro ty, kteří úplně chtějí vyzkoušet něco nového a zábavného.

Fialová Balayage na krátkých vlasech:

Fialová Balayage na krátkých vlasech

Nyní je tato možnost, pokud máte kratší vlasy a můžete jít se světle fialovými vlasy. Pokud jsou vaše původní vlasy světlejší barvy (ne černé), pak můžete jít s tímto odstínem světlejší fialové balayage. To je skvělé a také to vypadá horko, bezpochyby.

Zde je návod, jak zjistit, zda vám fialové vlasy z balayage mohou nejlépe sedět nebo ne:

 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Noste tento typ výrazných barev při monzunech.
 • Ideální věková skupina: Ženy do 35 let mohou vyzkoušet tento druh barvy vlasů.
 • Vhodný typ vlasů a obličeje: Tato fialová balayage je naprosto dobrá pro všechny typy vlasů, ale pouze s oválnou a diamantovou tváří.
 • Vhodná příležitost a oblečení: Ženy by měly nosit pouze westernové topy a šortky nebo sukně, aby na tom vypadaly skvěle. Noste tyto druhy stylů, když se konají noční akce nebo tematické večírky nebo tančící noci.

3. Růžová barva vlasů Balayage:

Chcete na sobě vypadat více dívčí, ale přesto chcete vyzkoušet něco jedinečného? Pak pro vás mohou být tyto růžové vlasy balayage nejvhodnější. Tato barva je nejlepší pro balayage světle hnědé vlasy a zlaté originální vlasy.

Pink Balayage na středních vlasech:

Pinka Balayage na středních vlasech

V případě, že vlastníte středně dlouhé vlnité vlasy, pak vám takto může růžová barva balayage dobře vyhovovat. To je naprosto mírné a ženské, že vám to poskytne okouzlující vzhled. Tuto techniku ​​balayage barvy vlasů lze provést pro ty, kteří chtějí více obvyklé barvy a vypadají s výstředností a zkroucením.

Růžové vlasy na dlouhých vlasech:

Pink Bakayage na dlouhých vlasech

Ti, kteří mají dlouhé vlasy, se mohou rozhodnout pro tuto růžovou variantu balayage barvy. Toto je jemně růžové a barva dítěte byla ostřejší v blízkosti okrajů ocasu a světlejší v blízkosti koruny a kořínků vlasů. To dává nový a odlišný vzhled.

Pink Balayage Bob s krátkými vlasy:

Pink Bakayage na krátkých vlasech

Ti, kteří se chtějí trochu více experimentovat, mohou jít s takovou tmavší variantou růžové balayage. To jde s trochou purpurového růžového nádechu na vlasy s ostřejšími hranami. Tyto ženy, které chtějí vypadat funky a odvážně, mohou tento styl vyzkoušet. K tomu je potřeba hodně odvahy, ale pokud máte důvěru, stojí to za to.

Tady je, abyste zjistili, zda vám růžová balayage může vyhovovat:

 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Léto je vhodný čas vyzkoušet tuto variantu balayage.
 • Vhodný typ vlasů a obličeje: Ženy s kulatým a diamantovým obličejem mohou tento styl vyzkoušet s jakýmkoli typem vlasů.
 • Ideální věková skupina: Tyto ženy do 30 let jsou vhodné pouze pro tento tmavší růžový styl. Můžete však jít se světlejší růžovou variantou dlaždic ve věku 40 let.
 • Vhodná příležitost a oblečení: Noste ležérní oblečení s tímto stylem nebo dlouhé šaty podle výběru účesu. Choďte na příležitostné dívčí výlety s přáteli nebo na filmové večery.

4. Medová barva Balayage Hair:

Slyšeli jste někdy o medové barvě vlasů? To je zcela přirozené a nové na módním trhu. Ti mladí a ženy, kteří si velmi přejí vyzkoušet si nohu ve světě balayage, ale jsou skeptičtí, to mohou zkusit.

Medová plavba na krátkých vlasech:

Medové barvy Balayage krátké vlasy

Pokud máte kratší vlasy s přirozeně světlejší barvou vlasů, pak vám tato medová balayage může sedět nejlépe. Ženy, které chtějí vypadat přirozeně a elegantně, mohou tento styl vyzkoušet. To je také úplně jednoduché a stylové, což se nejlépe hodí pro ty, kteří nechtějí příliš tvrdé a výrazné barvy.

Medová plavba na středních vlasech:

Medová barva Balayage střední vlasy

Nyní, i když máte středně dlouhé vlasy, pak je tato medově zlatá balayage pro vás úplně nejvhodnější. To je nejvhodnější pro malé mladší věkové skupiny a ženy, které si chtějí vyzkoušet pravidelný každodenní životní styl. Díky tomu nebudete vystupovat, ale budete vypadat elegantně a trendy.

Medová plavba pro dlouhé vlasy:

Medová barva Balayage dlouhé vlasy

Pokud máte dlouhé vlasy, můžete vyzkoušet tuto delší balayage medovou barvu vlasů. Vypadá to docela přirozeně a infekce nevypadá, že by to bylo obarvené technikou balayage hair. Nevypadá to ale také docela stylově? Pokud již máte světlejší tón vlasů nebo hnědé vlasy, můžete vyzkoušet tento.

Zjistěte, zda vám medová balayage může sedět, nebo ne, podle těchto tipů:

 • Ideální věková skupina: Tuto barvu mohou vyzkoušet ženy v jakékoli věkové skupině.
 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Léta a monzuny jsou vhodným obdobím pro vyzkoušení této medové balayage.
 • Vhodný typ vlasů a obličeje: Tento všestranný vlasový balayage může vyzkoušet jakýkoli typ obličeje a typu vlasů.
 • Vhodná příležitost a oblečení: Noste tento všestranný vlasový balayage s každodenním pravidelným příležitostným a westernovým oblečením pro vysoké školy nebo kanceláře, jak si přejete, protože může každému vyhovovat.

5. Světle hnědé vlasy Balayage:

Pokud máte tmavší hnědé nebo zlaté vlasy v přirozené barvě, ale chcete vyzkoušet něco mírného, ​​pak jsou pro vás tyto světle balayage hnědé vlasy naprosto vhodné. To pro vás může být naprosto nádherné a stylové, a přesto jednoduché a moderní.

Světle hnědá Balayage pro krátké vlasy:

Světle hnědá balayage pro krátké vlasy

V případě, že chcete zachovat krátké vlasy, pak je dobré jít na tuto hnědou blond balayage. Tento styl dodává běžnému účesu trochu zvláštnosti a stylu pro běžný každodenní život. To je nejlepší pro profesionální ženu, která má nabitý program, ale chce si ve svém životě udělat čas na módu a styl

Světle hnědá Balayage na středních vlasech:

Světle hnědá balayage pro střední vlasy

Tato varianta světle hnědých balayage vlasů je nejlepší, pokud chcete vypadat jednoduše a ležérně. Jedná se o variantu hnědé, která má několik zlatých pruhů mezi přidáním na eleganci. Barva balayage se zde příliš odvážně neukazuje a je pro ženy, které milují jednoduchost.

Světle hnědá balayage pro dlouhé vlasy:

Světle hnědá balayage pro dlouhé vlasy

Ženy, které se chtějí zaměřit na trend a styl, ale nechtějí být příliš odvážné, je dobré jít do těchto dlouhých vlasů s hnědým balayage. Tenhle je naprosto skvělý, ženský a půvabný. Pokud jste v módním světě a oboru, toto vám pravděpodobně bude nejvíce vyhovovat.

Zde je návod, jak vám přizpůsobit balayage hnědé vlasy:

 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Noste tento styl na léto v celé své kráse.
 • Ideální věková skupina: Ženy jakékoli věkové skupiny to mohou úplně vyzkoušet.
 • Vhodný typ vlasů a obličeje: Tento univerzální světle hnědý balayage vlas může vyzkoušet jakýkoli typ obličeje a vlasů.
 • Vhodná příležitost a oblečení: Ženy mohou nosit trendy dlouhé šaty a šaty na párty nebo akce. Dále je také dobré jít pro vyšší oficiální ženu profesionálního řádu s formálními šaty.

6. Vlasy karamelové barvy Balayage:

Pokud máte přirozeně tmavě hnědé vlasy nebo černé vlasy, pak jsou pro vás tyto karamelové balayage vlasy nejvhodnější. Je snadné se transformovat a snadno se přizpůsobí téměř všem druhům žen a preferencí.

Karamelová plavba s krátkými vlasy:

Karamelová plavba s krátkými vlasy

Toto je každodenní příležitostný styl pro několik žen. Ať už ve škole nebo v kanceláři, a tato karamelová balayage na černých vlasech se snadno dělá, snadno se udržuje a nevyžaduje mnoho úsilí. Noste tento styl, pokud chcete docela jednoduchý s mírným balayage.

Karamelová plavba se středními vlasy:

Caramel Balayage na středních vlasech

Ženy, které se věnují profesionální kariéře, mohou pravděpodobně tento trend vyzkoušet. To vypadá naprosto elegantně, elegantně a stylově. Ženy, které chtějí vyzkoušet přátelské barvy vlasů balayage, mohou na nich rychle vyzkoušet tuto variantu karamelových balayage melírů. Je to stylové, elegantní, trendy a jedinečné zároveň.

Caramel Balayage na dlouhých vlasech:

Caramel Balayage na dlouhých vlasech

To je dobré pro vysokoškolačky. Mladší dívky, které se chtějí soustředit na stylové výroky, ale nerady jdou odvážně, mohou vyzkoušet tuto karamelovou balayage se stylem zvýraznění. Pokud máte černé vlasy, může to na vás vypadat úplně nejlépe a nemusíte si dvakrát rozmýšlet, než si je vůbec pořídíte.

Podívejte se, jak se tato karamelová balayage může hodit k vašim nejlepším:

 • Ideální věková skupina: Na tuto balayage se nejlépe hodí ženy mladší 35 let.
 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Noste to v libovolném ročním období, jak chcete, jak to vyhovuje po celou dobu.
 • Vhodný typ vlasů a obličeje: Ti, kteří mají jakýkoli typ obličeje a vlnité vlasy, mohou vyzkoušet tuto balayage.
 • Vhodná příležitost a oblečení: Ženy mohou podle příležitosti nosit formální oblečení nebo ležérní trendy oblečení. Tato balayage se hodí jak do profesionálních prostor, tak i pro stylové akce.

7. Vlasy Golden Balayage:

Zlaté balayage je většinou zaznamenáno v západních zemích vzhledem k tomu, jak jsou vlasy odvážně zvýrazněny. Pokud máte přirozeně světle hnědé vlasy, pak vám tato zlatá balayage může sedět nejlépe. Vyzkoušejte to, pokud chcete celkem vyzkoušet něco nového a super stylového.

Golden Balayage na krátkých vlasech:

Golden Balayage na krátkých vlasech

Pokud máte krátké vlasy a jste v dospívající nebo mladší věkové skupině, pak to může být pro vás nejvhodnější. Oblečte si to, abyste vypadali trendy a elegantně i ve svém každodenním stylu. Zde vidíme, že horní část koruny je provedena s tmavými odlesky balayage a zlatá balayage zesvětlila směrem ke konečkům.

Golden Balayage na středních vlasech:

Golden Balayage na středních vlasech

Pokud chcete vypadat sexy a sexy, pak pro vás může být nejvhodnější tato zlatá balayage se středně vlnitými vlasy. Neexistuje nic takového jako tento super exotický styl pro mladé ženy, které se v tomto stylu mohou chlubit svou krásou. Kromě toho, pokud máte černé vlasy, tato balayage může být trochu náročná, ale velmi stylová

Golden Balayage s dlouhými vlasy:

Golden Balayage na dlouhých vlasech

Tato varianta zlaté balayage s dlouhými vlasy je nejlepší pro ženy, které mají dlouhé vlasy a chtějí vypadat žensky a dívčí. Je to docela jednoduchý vzhled, ale velmi trendový a přátelský. Vyzkoušejte tuto vyhlídku, pokud chcete, abyste při stylingových metodách riskovali, ale chcete vypadat stylově.

Pomocí těchto tipů zjistíte, zda se tato zlatá balayage může hodit nejlépe:

 • Ideální věková skupina: K tomuto stylu se hodí ženy ve 20. letech.
 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Noste to pro zimy a monzuny v celé své kráse.
 • Vhodný typ vlasů a obličeje: Jakýkoli typ obličeje a vlasů může tento zlatý balayage snadno vyzkoušet.
 • Perfektní příležitost a oblečení: Upravte to odpovídajícím způsobem pro vysoké školy nebo příležitostný film nebo noční rande. Chcete -li vypadat stylově, noste trendy, ale neformální šaty nebo westernové topy.

8. Čokoládově hnědá barva Balayage Hair:

Pokud máte přirozeně černou barvu nebo světle hnědé vlasy, pak je tato čokoládově hnědá balayage dobrou a bezpečnou sázkou, kterou můžete vyzkoušet. Žena, která má světlejší verzi této barvy vlasů, to může vyzkoušet jako něco nového a stylového

Čokoládově hnědá balayage s krátkými vlasy:

Čokoládově hnědá balayage s krátkými vlasy

To je naprosto stylový a moderní věk k vyzkoušení. Vypadá to téměř jako balayage černé barvy, ale má stálý rozdíl v tom, že má čokoládově hnědý odstín. Ženy, které jsou v určitých profesních segmentech, si mohou vyzkoušet tento stylový vzhled.

Čokoládově hnědá balayage se středními vlasy:

Čokoládově hnědá balayage se středními vlasy

Pokud chcete módní a dívčí vzhled, pak můžete jít na tuto středně velkou čokoládovou balayage. Ti, kteří jsou velmi světlí a mají bílou pleť, mohou vyzkoušet tuto balayage s tmavě čokoládově hnědou barvou, protože jim to může vyhovovat lépe než ostatním. Pokud chcete vypadat jednoduše, ale stylově, je to snadná a bezpečná možnost.

Čokoládově hnědá balayage s dlouhými vlasy:

Čokoládově hnědá balayage s dlouhými vlasy

Ti, kteří mají přirozeně světlejší medové nebo bronzové vlasy, mohou vyzkoušet tento dlouhý čokoládově hnědý balayage vlas. To jim bude více vyhovovat a je to také jedinečný a novější styl. Je to jednoduché a přesto velmi velkolepé a stylové.

Zde je návod, jak pro sebe přizpůsobit čokoládově hnědé vlasy balayage:

 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Zima je nejlepší pracovat na této barvě účesu.
 • Ideální věková skupina: Tento univerzální účes mohou vyzkoušet ženy v jakékoli věkové skupině.
 • Vhodný typ vlasů a obličeje: K tomuto stylu se hodí hranatý, kulatý a oválný obličej s vlnitými a rovnými typy vlasů.
 • Perfektní šaty a příležitost: Noste to pro každou událost nebo příležitost, protože je to velmi univerzální a hodí se vždy. Noste s chytrými a trendy westernovými outfity, jako jsou šaty a sukně.

9. Tmavě hnědé vlasy Balayage:

Tyto tmavě hnědé balayage vlasy jsou pro někoho, kdo má přirozeně světlejší barvu vlasů. Ti, kteří to chtějí ztmavit a nedávají přednost tryskově černé barvě, to mohou snadno vyzkoušet.

Tmavě hnědá Balayage s krátkými vlasy:

Tmavě hnědá Balayage s krátkými vlasy

Pokud chcete získat tuto barvu i u ženy středního věku v krátkých vlasech, vypadá to naprosto trendy a stylově. Tento ostrý styl lze snadno dosáhnout bezpečně bez velkého shonu, protože vyhovuje většině žen. Je to univerzální a jedinečný styl.

Tmavě hnědá Balayage se středními vlasy:

Tmavě hnědá balayage se středními vlasy

Tyto ženy, které to chtějí vyzkoušet se středními vlasy, mohou vypadat jako tento styl. Je to sladký a docela jednoduchý styl, vypadá temperamentně a elegantně. Tohoto elegantního stylu může dosáhnout žena mladších věkových skupin pro jednoduchost i styl kvocientu.

Tmavě hnědá Balayage s dlouhými vlasy:

Tmavě hnědá balayage s dlouhými vlasy

Pokud chcete tmavší verzi s delšími vlasy, pak to může vypadat takto. Žena, která chce, aby to vypadalo super trendy a stylově, to může vyzkoušet. Mladší žena může tento styl vyzkoušet, pokud bude jednoduchá, ale chytrá a nervózní.

Zde je návod, jak zjistit, zda vám tmavě hnědá balayage může vyhovovat:

 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: nosit to v monzunech a zimách v celé své kráse.
 • Vhodný typ vlasů a obličeje: Ženy s jakýmkoli typem obličeje a vlasů mohou tento styl zcela vyzkoušet.
 • Ideální věková skupina: Ženy ve vyšším věku mohou vyzkoušet krátkou balayage s hnědou barvou a ženy mladšího věku mohou vyzkoušet jakoukoli délku vlasů.
 • Perfektní šaty a příležitost: Ženy mohou k oblečeným sukním nosit ležérní westernové oblečení, aby v tomhle chytře vypadaly skvěle. Ty jsou vhodné také pro skvělé akce nebo pracovní den.

10. Vlasy šedé barvy Balayage:

Šedá barva vlasů balayage je na trhu a trendu právě teď. Toto není příliš univerzální a vhodné pro každého, ale je svým způsobem jedinečné. Podívejme se, jak to může různým ženám vyhovovat různými způsoby.

Šedá Balayage s krátkými vlasy:

Šedá Balayage s krátkými vlasy

Ženy starších věkových skupin, které chtějí vyzkoušet a udělat něco chytrého, mohou do tohoto stylu rychle nahlédnout. To je docela hezké vyzkoušet a může to vypadat mladistvě a zářivě snadno, pokud je ve starších věkových skupinách. To je právě teď nové a může vás to také odlišit od davu

Šedá plavba se středními vlasy:

Šedá plavba se středními vlasy

Tato technika zvýraznění balayage se šedou barvou je v trendu opět nová. Pokud ženy středních věkových skupin vyznávají styl a módní trendy, pak to pro ně může být možná nejlepší volba. Díky němu budete vypadat stylově, stylově a skvěle.

Šedá Balayage s dlouhými vlasy:

Šedá Balayage s dlouhými vlasy

Tato šedá balayage s dlouhými vlasy je vhodná pro ženy rostoucí věkové skupiny. Málokdo však dává přednost tomuto stylu vzhledem k tomu, jak zasahuje do nového stylu a barvy, což je docela odvážné a nové. Vyzkoušejte tento styl, chcete -li s novým stylem zcela zářit a nahlas a chcete vyniknout.

Zde je návod, jak zjistit, zda vám tento styl nejvíce vyhovuje:

 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Pro tento styl jsou nejlepší zimní a monzunové sezóny.
 • Ideální věková skupina: Ženy ve věku 40 až 60 let mohou na tomto stylu pracovat v různých délkách, aby vypadaly stylově.
 • Vhodný typ vlasů a obličeje: Tento styl může vyzkoušet jakýkoli tvar obličeje a typ vlasů, kromě kudrnatých vlasů.
 • Perfektní šaty a příležitost: Tento styl noste pouze s jedinečnými a ležérními westernovými outfity pro stylové časy nebo příležitostné výlety.

11. Černé barevné vlasy Balayage:

Balayage černé vlasy mohou většině z vás připadat normální a obvyklé, ale jsou zcela nové a žádané pro ty, kteří nemají černé přírodní vlasy. Patří mezi nejvyhledávanější balayage barvu vlasů, díky které můžete vypadat trendy.

Balayage Black s krátkými vlasy:

Balayage Black s krátkými vlasy

Černá balayage s krátkými vlasy není v trendu žádnou novinkou, ale je žádaná pro ty ženy, které mají světlejší hnědé nebo medově zbarvené vlasy. Ženy, které milují tmavé vlasy, tento účes hodně preferují. Právě teď je to naprosto hodné a stylové.

Černá Balayage se středními vlasy:

Balayage Black se středními vlasy

Černá balayage se středním účesem zde zůstane a patří mezi nejvíce stálezelené styly, se kterými jsme se setkali. Je univerzální a stylový, takže může vyhovovat různým věkovým skupinám a preferencím. Je to jednoduché, stylové a také velmi ostré.

Černá Balayage s dlouhými vlasy:

Balayage Black s dlouhými vlasy

Černá balayage s dlouhými vlasy je nejvhodnější pro věkové skupiny mladších žen pro ty, kteří chtějí zůstat stylové a osvětlené. Ženy, které chtějí být ostré a trendy, ale chtějí tmavší barvu vlasů, obecně dávají přednost černé balayage. Většinou to však dělají ženy v západních zemích, které mají světlejší barvy vlasů jako med nebo karamel.

Zde zjistíte, zda vám černá balayage může nejlépe vyhovovat:

 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Jakákoli sezóna je dobré jít v tomto stylu.
 • Vhodný typ vlasů a obličeje: Ženy s jakýmkoli typem obličeje a vlnitými nebo rovnými vlasy mohou tento styl vyzkoušet.
 • Ideální věková skupina: Noste to u žen do 20 let pro delší a střední černé vlasy a kratší vlasy u starších žen ve věku.
 • Perfektní šaty a příležitost: Noste ležérní až trendy westernové sukně a šaty, abyste zde vypadaly skvěle. Noste je na rande, akce nebo večírky.

12. Jasan barvené vlasy Balayage:

Popel hnědá balayage je nyní v trendu nová. Pokud máte odbarvené vlasy nebo máte hnědší vlasy a chcete se věnovat něčemu novému a zábavnému, pak je Ash Balayage novinkou, kterou můžete vyzkoušet hned teď.

Ash Balayage pro krátké vlasy:

Ash Balayage pro krátké vlasy

Ženy, které jsou ve skupinách středního věku a chtějí být stylové nebo v oblasti umění a módy, mohou tento styl vyzkoušet. To je dobré pro ty ženy, které mají pouze světlejší barvu vlasů nebo černou/hnědou barvu. Vzhledem k několika variantám balayage popela se však ujistěte, že jdete na vhodnou variantu pro sebe.

Ash Balayage pro střední vlasy:

Ash Balayage pro střední vlasy

Balayage popela pro střední vlasy je dobrá pouze pro ženu, která si je jistá, že vyzkouší něco nového a stylového. Toto není obvyklá barva a dává metalický efekt. Pokud tedy chcete vyzkoušet něco nového, hlasitého a odvážného a docela zábavného, ​​pak je dobré jít.

Ash Balayage s delšími vlasy:

Ash Balayage pro dlouhé vlasy

Tato varianta balayage popela s delšími vlasy není příliš známá a upřednostňovaná, ale provádí se pouze tehdy, když jste si extrémně jisti, že ji dobře udržujete. Vezměte si dobrou odbornou radu podle své varianty barvy a vyzkoušejte tuto. Jediná žena světlejší pleti může vyzkoušet tuto variantu jasanové balayage.

Zde zjistíte, zda vám balayage popela může nejlépe vyhovovat:

 • Nejlepší sezóna k vyzkoušení: Léto je ten správný čas vyzkoušet si to.
 • Ideální věková skupina: Tuto variantu si může libovolně vyzkoušet jakákoli věková skupina.
 • Vhodný typ vlasů a obličeje: Ženy s oválnou a diamantovou tváří a jakýmkoli typem vlasů to mohou vyzkoušet.
 • Perfektní šaty a příležitost: Noste to na neobvyklé tematické večírky a umění nebo profesionální oblasti pouze se super neformálním westernovým oblečením.

Další tipy:

 1. I když jsme slyšeli a rozuměli dobře o balayage vlasech, zde je několik nezbytných tipů a dobré a lesklé vlasy, které je třeba dodržovat.
 2. Barvu vlasů Balayage je třeba vybírat pouze s pomocí salonních odborníků. Poté, co se rozhodnete pro své preference, pracujte na návštěvě stylisty a odborníka, který vám může poradit podle tónu pleti a typu vlasů.
 3. Poté se o vlasy dobře starejte. Vlasy mají tendenci vysychat, a proto je nezbytná dobrá péče o vlasy s výživou a zvlhčením.
 4. Vlasy jsou pravidelně vyžadovány, pokud máte vlasy balayage. To je důležité k zajištění toho, aby byly vlasy dobře chráněny před vysoušením a aby byla vlasům poskytnuta požadovaná výživa včas.

Vlasy Balayage se stávají v různých oblastech na celém světě celkem běžným jevem. Udává trend a styl v těchto dnech s novým vzhledem a styly s různými barvami a variantami. Podle kvocientu stylu, osobní preference barev (chcete -li, aby to bylo jednoduché nebo odvážné nebo stylové), můžete se snadno rozhodnout, jakou barvu vlasů balayage byste chtěli vyzkoušet nejvíce. Vyzkoušejte je a rádi od vás uslyšíme více.

Často kladené otázky a odpovědi:

Q1. Vydrží balayage vlasy na vlasech dlouho bez dotyků?

Odpověď: V závislosti na povaze vašich vlasů je třeba navštívit koloristu v průměru 14 týdnů, abyste měli balayage dotyky a zvýraznění. Vydrží déle než jiné barvy a vyžaduje méně opravných relací.

Q2. Jak si vybrat nejlepší balayage barvu pro vlasy?

Odpověď: Barva balayage závisí na vašich preferencích. Pokud si však přejete zachovat přirozenost vaší skutečné barvy vlasů, vždy jděte na balayage, která je blíže vašemu přirozenému odstínu. Tímto způsobem můžete snadno udržovat svěží barvu.

Q3. Je balayage špatná a poškozující vlasy?

Odpověď: Několik stylistů uvádí, že balayage nepoškozuje a neškodí vašim vlasům. Ve srovnání s chemickým barvením vlasů je balayage vnímána přirozeněji a plynuleji bez použití amoniaku. Proto je méně škodlivý než jiné metody.